Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ha ha ale my wszystkie sexi po porodzie byłyśmy 😁 🤪


Ale za to dzieciaczki jakie kochane !!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Moja miała takie sine nóżki i rączki 🤨 Ale szybko nabrały kolorku na szczęście 🙂
Wiecie jak moja Ala pcha pięści i palce do ssania ha ha ha a jak głośno to robi my to z Niej lejemy taka jest pocieszna 😁 A teraz jak się śmieje to aż tak fajnie języczek wychodzi Jej do wieszku hi hi hi 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ha ha ale my wszystkie sexi po porodzie byłyśmy 😁 🤪


Ale za to dzieciaczki jakie kochane !!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Moja miała takie sine nóżki i rączki 🤨 Ale szybko nabrały kolorku na szczęście 🙂
Wiecie jak moja Ala pcha pięści i palce do ssania ha ha ha a jak głośno to robi my to z Niej lejemy taka jest pocieszna 😁 A teraz jak się śmieje to aż tak fajnie języczek wychodzi Jej do wieszku hi hi hi 🙂 😁


chodzi ci o te cmokanie piąsteczek 😁 ha ha moja nawet tatusiowi nos by zjadła jak głodna jest 😁


Twój też daje Jej noska ??!!! 🤪 🤪 Mój tak samo !!!!!!!!! Ha ha ha i też cmoka i ssa jak jest głodna a ja Mariusza wyzywam, żeby Jej nosa nie dawał bo ma gile w nosie ha ha ha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ha ha ale my wszystkie sexi po porodzie byłyśmy 😁 🤪


Ale za to dzieciaczki jakie kochane !!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Moja miała takie sine nóżki i rączki 🤨 Ale szybko nabrały kolorku na szczęście 🙂
Wiecie jak moja Ala pcha pięści i palce do ssania ha ha ha a jak głośno to robi my to z Niej lejemy taka jest pocieszna 😁 A teraz jak się śmieje to aż tak fajnie języczek wychodzi Jej do wieszku hi hi hi 🙂 😁


chodzi ci o te cmokanie piąsteczek 😁 ha ha moja nawet tatusiowi nos by zjadła jak głodna jest 😁


Twój też daje Jej noska ??!!! 🤪 🤪 Mój tak samo !!!!!!!!! Ha ha ha i też cmoka i ssa jak jest głodna a ja Mariusza wyzywam, żeby Jej nosa nie dawał bo ma gile w nosie ha ha ha 😁 😁


No ja też go wyzywam bo to bakterie 😁 a on się cieszy i mówi "patrz jest głodna" 😁 🤪


Nie no Aga mój tak samo gada !!!! 🤪 🤪 🙃 😁
I mówi, że zje tatę 😁 😁 A Ona biedna nawet noskiem się ratuje jak butla nie uszykowana i potrzebuje moment na uszykowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie !!!!!!!!! 🙂
Aaaa czekam na wózek 😁 😁 Dzisiaj powinien przyjść 😁 Sprawdzam na stronie kuriera gdzie jest to jest miasto obok i już jest załadowany do rozwózki 😁 😁 Także dzisiaj jak dobrze pójdzie będzie spacerek z prawdziwego zdarzenia bo piękna pogoda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Ależ z Was Misski były po porodzie, ja wyglądałam strasznie po prawie 12 godzinach, bez makijażu, wygłodzona, śpiąca ha ha także masakra 😁 🤪 Kasiu- super, że wózeczek będzie lada chwila 😁 Ależ Wy tam w Anglii dopiero fajne SPA macie 😜 😉 Agatka- przykro mi z powodu małej- taka ładna buźka i te cholerne krostki 🤔 🤨 Gabi póki co śpi, Rafał był po receptę na DEBRIDAT i dajemy jej ESPUTICON- to tyle jeśli chodzi o wzdęcia. Wczoraj daliśmy jej INFACOL ale ulewała później cały dzień a na koniec wszystko zwymiotowała także zostajemy przy pierwotnym zestawie lekarstw 🙂 A tak poza tym super, że Ola się odezwała do nas w końcu! 🤪 Oby zdarzało się to częściej 🙂 Wszystkie na spacerku czy co?? Eh jeszcze muszę mężowi prezent na urodziny kupić i myślałam o radiu z cd do samochodu także muszę się rozejrzeć. My jutro na bioderka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pawełek jaki spory 🙂 I kocha tatusia hihi. Ja też mam same koszulki z miłością do tatusia, a do mamusi żadnej 😜
Widzę,że temat ssania nosków u taty 😉 hahah faceci mają coś z głową 😉 Mój nie daje nosa, tylko kostkę na pięści, albo jak go bierze na ręce w pionie, to mały robi dzięcioła w ramię hahah 😁 Uwielbiam jak robi dzięcioła 😁
Mój ginekolog jednak jest w Polsce, także idę dziś na 16 do niego i badania od razu mi zrobi i zobaczymy jaką metodę antykoncepcji poleci. Myślę cały czas nad zastrzykami. Marta dawaj fotkę i nie świruj, każda dała jaka piękna była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Hej zwierzyńcu 🤪 🤪
No Foczka nasza miło że jesteś 🤪 🤪, tylko więcej już nie wykrecaj takich numerów 😠.
A po porodzie to wszystkie piękności ha ha ha . Miss nie miała by szans z żadną grudniówka po porodzie ha ha ha.
Moja nocka super !!!!!!!!!!! Ola ładnie śpi w nocy 😉 budzi się raz i spi do rana 😁 Kochane dziecko .
Aga Mini ty masz koszmary a ja śnię o Tomku 😜 😜
Dzis mam zebranie u Paulinki w szkole bo semestr się zbliża 😮, a wczoraj mówiła że nie musze iśc na zebranie 🤢, ciekawe co przeskrobała 🤢
Agatka szkoda Zosi nie dość ze ma krostki które bolą , to jeszcze skaza białkowa 😞 A jeśli Zosia ma problemy z brzuszkiem to podawaj jej espumisan co dziennie .
Kafinka nareszcie się odezwałas do nas, a wczoraj wspominałyśmy że Ty i Kropka się nie odzywacie..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka dziś w "między kuchnią a salonem "o 15 na tvn będzie o antykoncepcji... Ja też cały czas myślę o tym bo już trzeciego dziecka nie chcę mieć . A ja myślę o spirali ale nie wiem czy jest bezpieczna i zdrowa , też bede rozmawiała z ginem o tym za dwa tygodnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Pawełek jaki spory 🙂 I kocha tatusia hihi. Ja też mam same koszulki z miłością do tatusia, a do mamusi żadnej 😜
Widzę,że temat ssania nosków u taty 😉 hahah faceci mają coś z głową 😉 Mój nie daje nosa, tylko kostkę na pięści, albo jak go bierze na ręce w pionie, to mały robi dzięcioła w ramię hahah 😁 Uwielbiam jak robi dzięcioła 😁
Mój ginekolog jednak jest w Polsce, także idę dziś na 16 do niego i badania od razu mi zrobi i zobaczymy jaką metodę antykoncepcji poleci. Myślę cały czas nad zastrzykami. Marta dawaj fotkę i nie świruj, każda dała jaka piękna była 😁


Pawelek 4300 🙂 czyli od wyjscia ze szpitala 900 gramow, a to dopiero 3, 5 tyg! Mamy mleczko dobre 😉, mam tez takiego pajaca ze kocha Mamusie, jutro bedzie 🙂 Nina - ciekawe co Ci powie gin, ja sie zastanawiam kiedy mozna cwiczyc, isc na basen po cc...i zastanawiam sie czy warto isc do mojego gina (strasznie dlaeko przyjmuje, a to teraz dla mnie problem) czy nie - czy to kontrolna wizyta wazna??

Ola, fajnie, ze wrocilas, daj zdjecie Malenkiej, bo pewnie tez b sie zmienila 🙂
Martusia, Agatka - trzymam kciuki, zeby dzieciaczki szybkosobie poradzily z kolka i wysypka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj rano się śmiała:P

[URL=http://img522.imageshack.us/i/20110119178.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8540/20110119178.jpg[/IMG][/URL]

to króliczek z jęzorkiem:P
[URL=http://img88.imageshack.us/i/20110114176.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4341/20110114176.jpg[/IMG][/URL]

a to spilkam 🙂
[URL=http://img84.imageshack.us/i/20110114175.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1246/20110114175.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola tak opaski chyba takie same albo bardzo podobne 😁 Wózek już jest i nawet Alusia właśnie w nim śpi hihi 😁 Kurcze wybieram się na spacer, ale nerka boli i nie mogę się ruszyć 😠 Muszę czekać aż leki zadziałają 😞 😠 Jestem zła sama na siebie i muszę iść do lekarza w końcu bo nie da rady bez operacji 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Pawełek jaki spory 🙂 I kocha tatusia hihi. Ja też mam same koszulki z miłością do tatusia, a do mamusi żadnej 😜
Widzę,że temat ssania nosków u taty 😉 hahah faceci mają coś z głową 😉 Mój nie daje nosa, tylko kostkę na pięści, albo jak go bierze na ręce w pionie, to mały robi dzięcioła w ramię hahah 😁 Uwielbiam jak robi dzięcioła 😁
Mój ginekolog jednak jest w Polsce, także idę dziś na 16 do niego i badania od razu mi zrobi i zobaczymy jaką metodę antykoncepcji poleci. Myślę cały czas nad zastrzykami. Marta dawaj fotkę i nie świruj, każda dała jaka piękna była 😁


Pawelek 4300 🙂 czyli od wyjscia ze szpitala 900 gramow, a to dopiero 3, 5 tyg! Mamy mleczko dobre 😉, mam tez takiego pajaca ze kocha Mamusie, jutro bedzie 🙂 Nina - ciekawe co Ci powie gin, ja sie zastanawiam kiedy mozna cwiczyc, isc na basen po cc...i zastanawiam sie czy warto isc do mojego gina (strasznie dlaeko przyjmuje, a to teraz dla mnie problem) czy nie - czy to kontrolna wizyta wazna??

Ola, fajnie, ze wrocilas, daj zdjecie Malenkiej, bo pewnie tez b sie zmienila 🙂
Martusia, Agatka - trzymam kciuki, zeby dzieciaczki szybkosobie poradzily z kolka i wysypka


A moja mała przytyła od urodzenia 1460 kg i tyle ważyła jakiś tydzień temu także sporo jak pediatra stwierdziła 🤪 🤪 🤪 A Pawełek jeszcze trochę i dogoni Gabrysię jak widzę 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zosia dalej sie meczy gazy i kupka ale po duzym wysilku 😞 faceci i noski....u mnie to samo
chce kupic laktator aventa myslicie ze dobry?
my na bioderka dopiero 8 luty bo chcemy do najlepszego specjalisty ale i tak szybko bo na kase chorych to do marca kwietnia bym czekala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola tylko ja jestem ciemnota i nie wiem czy jest jakas strona główna ?????
Na pewno jest bo jak dodałam Oli zdjęcie to osóbka dodała komentarz a ja chciałabym się odwdzięczyć, ale nie wiem gdzie szukać zdjęć innych dzieci. help


Gosia ja niewiem hahahaha ja mam na hasło agugu 😁
wiec jak która bedzie chciała oblukać moją galerię to napisze hasełko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak będę miała czas, to i ja zgapię haha 🙂
Wróciłam od ginekologa... jak mnie badał bolało strasznie 😉 Od razu mi się poród przypomniał 😮 I minę miał nietęgą jak mnie badał i myślę, co jest grane... I się okazało, że spierdolili robotę ... Wciągnęli mi szyjkę macicy podczas zszywania do rany po cc 🤨 🤨 😞 😞
W internecie nic nie mogę znaleźć na ten temat, a mój lekarz nie chciał mnie chyba załamywać, bo pytam się czy to jest groźne i co dalej z tym, a on że póki okresu nie mam, to na razie nic nie robimy i że jestem pod jego opieką... A chodził po gabinecie z taką miną, że masakra. Nie wiem co myśleć 😞 Kurwa....
Zastrzyk kategorycznie mi odradził. Spirala od 500 do 1500 zł, więc na razie minipigułkę Cerazette.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...