Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkie poszły 😜 Ja też zaraz idę do Ssaka 😁 A to mój półgolasek 😁
Pokazuje jaki silny jest 😁

[URL=http://img830.imageshack.us/i/5tydzukaszka1103.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3033/5tydzukaszka1103.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agata Mały podczas jedzenia się pręży,często wypluwa smoczek,zaraz je dalej,ale na dobę wypija ok.800ml,w nopcy je spokojnie.
daję mu gripe water i bobotic
Oskar po nutramigenie tak nie miał,to raczej nie po nim,jak piesią karmiłam to to samo było 😞,zaczęło się jak miał 2 tyg jakoś,w szpitalu mi powiedzieli,że to kolka i zalecili esputicol,prezważnie budzi sięo 3-4 rano i strasznie płacze,ma wzdęty brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪
Adus moja Ola pije nutramigen - bleeee. Masakra jaki on jest niesmaczny !!!!!!!!!! I śmierdzący . Ake jest dobry. Moja Olka prawdopodobnie jest uczulona na białako krowie. Jak przestałam dawać jej cyca i dostawała Nan to nie mogła kupjki zrobic i prężyła się i napinałą. Lekarka mówoła ze to moze być początek kolki. Dostała nutramigen i wszystko jej minęło. To nie były kolki , kupki zaczęła robić i przestałą napinać się 🤪 🤪
Agatka nie przesadzaj nie wyglądasz zle 😉. A Zosia jaką ma tą wysypkę straszną 😞 Biedna.
Ninka Łukaszek bicepsy pokazuje hihihihih. Strongmen od urodzenia 😁!!!!!!!!!!
Ola czy mała jest podobna do mamusi ??????????????? Tak mi się wydaje. Jest śliczna i te włoski ma piękne , takie długie i czarne 🤪
Mojej Oli nie wyciera się jeszcze czuprynka 😆
Ide prasować ubranka mojej pyzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Agata Mały podczas jedzenia się pręży,często wypluwa smoczek,zaraz je dalej,ale na dobę wypija ok.800ml,w nopcy je spokojnie.
daję mu gripe water i bobotic
Oskar po nutramigenie tak nie miał,to raczej nie po nim,jak piesią karmiłam to to samo było 😞,zaczęło się jak miał 2 tyg jakoś,w szpitalu mi powiedzieli,że to kolka i zalecili esputicol,prezważnie budzi sięo 3-4 rano i strasznie płacze,ma wzdęty brzuch

dokladnie to samo ma tylko ona juz nie chwyci piersi i prezy sie i piszczy przy tym, no ze spaniem w dzien masa zbyt niespokojna dopiero kolo 23 zasypia, o 4-5 prezy sie jeczy i jedyne co jj sie uda to kilka bąków pusci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuski 🙂 Pawelek na balkonie, wiec mam troche czasu 😉 odnosnie dojarni, hehe, to ja mam 70 G i wcale nie jest za duzy 😉 ale to zalezy od firmy i doboru stanika, bo w innym mialam 70d (chociaz ten juz jest stanowczo za maly 🙂. Dziewczyny - czy macie jakies lozeczka turystyczne i ew jakie polecacie na krotkie wyjazdy?? ps u nas noc znow dobra 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Aduś napisał(a):
Agata Mały podczas jedzenia się pręży,często wypluwa smoczek,zaraz je dalej,ale na dobę wypija ok.800ml,w nopcy je spokojnie.
daję mu gripe water i bobotic
Oskar po nutramigenie tak nie miał,to raczej nie po nim,jak piesią karmiłam to to samo było 😞,zaczęło się jak miał 2 tyg jakoś,w szpitalu mi powiedzieli,że to kolka i zalecili esputicol,prezważnie budzi sięo 3-4 rano i strasznie płacze,ma wzdęty brzuch

dokladnie to samo ma tylko ona juz nie chwyci piersi i prezy sie i piszczy przy tym, no ze spaniem w dzien masa zbyt niespokojna dopiero kolo 23 zasypia, o 4-5 prezy sie jeczy i jedyne co jj sie uda to kilka bąków pusci


u mnie tez Pawelek prezy sie i piszczy czesto przy piersi, nie chce ssac, wypluwa, ale najczesciej jak poloze go na brzuchu na kolanie to udaje mi sie zrobic kupe/puscic kilka bąków i je dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecem na spacerek z moja królewną dam jej butle i do wózka 😁

boziu musze sie ogarnąc i zdj sobie zrobic ale wam ne pokaże bo jestem jak sumo 😁 😁 hahahaha 🤪 🙃 😮 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hej piękne 🙂 Aduś witaj 🙂
Moje dzieciątko dzisiaj słabo spało to przez tatusia, bo całą noc chrapał i teraz próbuje zasnąć, ale chyba coś ją męczy, bo co chwile jęczy 🥴
Wiecie ile cm już mają wasze szkraby????????????


Hejka 🙂 Nie wiem ile ma Gabrysia ale myślę, że 60 cm na pewno bo przy urodzeniu miała 57 także 3 cm na pewno urosła jak nie więcej bo w wiele rzeczy już się nie mieści 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
U mnie wczoraj wieczór masakra !!! 🤨 Ala miała znów kolkę 🤔 Dała popalić przez ponad godzinę płaczem i krzykiem. Daliśmy jej czopek i po godzinie usnęła jakoś o 23:00 a jak się obudziła to zrobiła kupkę i był już spokój.
Adusia moja też tak ma, że jak coś z brzuszkiem się dzieje to się pręży przy jedzeniu, nie chce jeść i jest bardzo nie spokojna aż w końcu zaczyna płakać i się prężyć 🥴 🤨
A teraz szaleje w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej piękne 🙂 Aduś witaj 🙂
Moje dzieciątko dzisiaj słabo spało to przez tatusia, bo całą noc chrapał i teraz próbuje zasnąć, ale chyba coś ją męczy, bo co chwile jęczy 🥴
Wiecie ile cm już mają wasze szkraby????????????


Hejka 🙂 Nie wiem ile ma Gabrysia ale myślę, że 60 cm na pewno bo przy urodzeniu miała 57 także 3 cm na pewno urosła jak nie więcej bo w wiele rzeczy już się nie mieści 🤪


Maja jak się urodziła to miała 54, a tera zrobiła się taka długa, że ubranka w roz 0-3 robią się za małe mi się wydaje, że źle ją zmierzyli 😮, ale Gabi będzie miała kuzynostwa, ale to dobrze im więcej tym lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Aduś napisał(a):
Agata Mały podczas jedzenia się pręży,często wypluwa smoczek,zaraz je dalej,ale na dobę wypija ok.800ml,w nopcy je spokojnie.
daję mu gripe water i bobotic
Oskar po nutramigenie tak nie miał,to raczej nie po nim,jak piesią karmiłam to to samo było 😞,zaczęło się jak miał 2 tyg jakoś,w szpitalu mi powiedzieli,że to kolka i zalecili esputicol,prezważnie budzi sięo 3-4 rano i strasznie płacze,ma wzdęty brzuch

dokladnie to samo ma tylko ona juz nie chwyci piersi i prezy sie i piszczy przy tym, no ze spaniem w dzien masa zbyt niespokojna dopiero kolo 23 zasypia, o 4-5 prezy sie jeczy i jedyne co jj sie uda to kilka bąków pusci


no to identycznie.Sebuś przeważnie zasypianiespokojnie,budzi się a tak na dobre zasypia ok.17,potem go kąpię o 18.40 i karmięto już prawiena śpiąco je,budzi się ok.3-4 z płaczem jak przy kolce,masuję mu brzuszek,robię termofor,rowerek nóżkami i po ok.1-1,5 płaczu zasypia na trochę.
Też słychać jak mu gazy idą,przeważnie przy tym robi twardsze kupki,dzisiaj w nocy zrobił normalną i nie płakał jak zawsze,pomogła ta gripe water chyba,spał do 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja jem obiadek....gotowana pierś z kurczaka i jogurt...bleeee 🤢 🤪


a czemu bllleeeeeeee?? 😁


bleee...dlatego,bo nie lubię jogurtu naturalnego a do piersi zjadłabym jakiś ryż czy coś a nie samą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Ja jem obiadek....gotowana pierś z kurczaka i jogurt...bleeee 🤢 🤪


a czemu bllleeeeeeee?? 😁


bleee...dlatego,bo nie lubię jogurtu naturalnego a do piersi zjadłabym jakiś ryż czy coś a nie samą 😞


no i właśnie podrzuciłaś mi pomysł na jutro na obiad 😁 ryż z sosem i kawałkami piersi z kurczka 😁 😘


o Tyyyyyyyy!!!!!!!!!! 😠
A ja tu biedna 5 dni na samym nabiale,rybach i drobiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Mini, przeczytałam, że już się wyjaśniła wysypka Majki 🙂 trzymam kciuki za szybkie pozbycie się problemu 😉
Ada Ty też na Dukanie? Na czerwcówkach 2010 połowa dziewczyn też na tej diecie siedzi 😉 efekty są, więc i Tobie na pewno się uda 🙂 powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😜Moja mama była na dukanie , schudła 7 kg. i bratowa też i schudła ok. 10 kg. 🤪 Więc Aduś badz twarda i nie daj się skusić na ziemniaczki i schabowe ha ha ha, a efekty będą 😉
My po spacerku 😉, i po prasowałam juz , a teraz obiad gotuje : ziemniaczki z mielonymi i marchewka z groszkiem mnaaam 😉
Olci leży sobie w łóżeczku póki co nie wzywa towarzystwa 🤪.
Moja Ola urosła duuuużo , ale nie wiem ile bo nie mierzą dzieci malutkich. Ale ubranka na 56 juz na bok odożyłam, i ubieram 62 i 68 🤪. Także Ola duża jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej piękne 🙂 Aduś witaj 🙂
Moje dzieciątko dzisiaj słabo spało to przez tatusia, bo całą noc chrapał i teraz próbuje zasnąć, ale chyba coś ją męczy, bo co chwile jęczy 🥴
Wiecie ile cm już mają wasze szkraby????????????


Hejka 🙂 Nie wiem ile ma Gabrysia ale myślę, że 60 cm na pewno bo przy urodzeniu miała 57 także 3 cm na pewno urosła jak nie więcej bo w wiele rzeczy już się nie mieści 🤪


Maja jak się urodziła to miała 54, a tera zrobiła się taka długa, że ubranka w roz 0-3 robią się za małe mi się wydaje, że źle ją zmierzyli 😮, ale Gabi będzie miała kuzynostwa, ale to dobrze im więcej tym lepiej 😁


oooo matko, ponad 100 stron - chyba nie nadrobie wszystkiego.
a co do dlugosci dzieciatek - tutaj nie mierza dzieci przy urodzeniu, ale jak miala Kaya 3 tyg. to wtedy zostala zmierzona i wtedy jej dlugosc to .. 53cm. tak wiec kruszynka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...