Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Pawelek od rana spal z 45 min i to na raty 😮 😞 teraz je, marydny bardzo, wlasnie moze to skok rozwojowy??


Aguś jeśli jest nie podobny do siebie z zachowania a nic mu nie dolega np. brzuszek to na bank jest skok rozwojowy. A ile ma tygodni ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia to sama słodycz i ten uśmiech ach...... zakochać się można 😁
Ola masz rację nic tak nie pomoże jak mocz dziecka dobrze wetrzeć żeby się aż krewki trochę pokazało i będzie po kłopocie 😁
A tu moja Alusia z dzisiaj- już ma 7 tygodni 😁
[URL=http://img713.imageshack.us/i/cimg1400u.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/442/cimg1400u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
aga2010 napisał(a):
Pawelek od rana spal z 45 min i to na raty 😮 😞 teraz je, marydny bardzo, wlasnie moze to skok rozwojowy??


Aguś jeśli jest nie podobny do siebie z zachowania a nic mu nie dolega np. brzuszek to na bank jest skok rozwojowy. A ile ma tygodni ?


to nie brzuszek, w czwartek skończył 7 tyg, w piątek byliśmy na szczepieniu, ale to wg mnie już nie szczepionka; ja padam dziś na twarz, nadal nie śpi tylko jęczy...chyba go wykąpiemy wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
aga2010 napisał(a):
Pawelek od rana spal z 45 min i to na raty 😮 😞 teraz je, marydny bardzo, wlasnie moze to skok rozwojowy??


Aguś jeśli jest nie podobny do siebie z zachowania a nic mu nie dolega np. brzuszek to na bank jest skok rozwojowy. A ile ma tygodni ?


to nie brzuszek, w czwartek skończył 7 tyg, w piątek byliśmy na szczepieniu, ale to wg mnie już nie szczepionka; ja padam dziś na twarz, nadal nie śpi tylko jęczy...chyba go wykąpiemy wcześniej


Aguś to na 100% skok rozwojowy bo jest między 7 a 9 tygodniem dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne te nasze panienki 😁 Jakie wesołe 😁 Ala uśmiech od ucha do ucha, a Zosia myśli co tu wykombinować 😁
Dałam zdjęcia Łukaszka na aguagu.pl także jak ktoś ma ochotę to zapraszam po uiszczeniu opłaty 20 zł za wejście hahah 😁
Aga, to na pewno skok, jeślii zachowuje się inaczej niż zwykle. Musisz się przemęczyć 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
U nas dziś noc ciężka,mały nie chciał spać od 2.30 do 4,potem zasnął ale o 5.30 wszyscy wstaliśmy.
U nas też chyba skok...mały je za pięciu 🤪,a ma 11 tygodni
do tego męczy go katar,pokasłuje chwilami...a mąż stwierdził,ze ja małym wymyślam choroby 🤪 😠....tylko zapomniał jak z Oskarem byłam u lekarza i było ok a po 2 dniach miał już zapalenie oskrzeli 🤪..u tak małych dzieci to idzie od razu w dół 😞
Wczoraj zaczął z pretensjami,że ja dziecku nie pozwalam dobranocki obejrzeć...tylko Oskar jest od małego nauczony,ze o 18.40 kąpiel i 19 śpi,ja bardzo chętnie mu puszczę,tylko zapomina,że on wstaje o 5 i budzi Oskara...a ja mam mu jeszcze czas na sen zabierać?!
Pewnie,niech wcale nie śpi...a najlepsze,ze poszedł go usypiać wczoraj o 18.40 🤪...topo co te wywody 😠
Kurwa według iego to ja ciągle coś źle robię,wzięłąm Oskarowi smoczek w dzień to problem,bo ja niby chce wszystko na już 😠,a przecież do spania dostaje smoka,trzeba go już oduczać,najwyższy czas,nie pomyślio tym,ze mo,że mieć problem ze zgryzem...tylko się dla iego liczy,zeby Oskar nie marudził za smokiem i tyle 😠
Wczoraj zrobił mi awanturę,bo...zapomniałam(rano widział!),ze papieru nie ma...za ciężko pójść do sklepu na dół przecież,lepiej drzeć się o taką drobnostkę 😠,jeszcze do mnie,ze mogłam kupić,jak z małymi byłąm,tylko,że ja byłąm tylko mocz zanieść i szybko do domu,bo nie chcę,zeby się bardz 😠iej rozłożyli.
Następny problem,że o 16(tak wrócił)mawyjść z psem...bo przecież o 18.30 znowu pójdzie to bez sensu...gdzie pies był o 6 rano 🤪 😠...wyszedł z nim wkońcu,ale potem juz nie poszedł,no i pies od 16 do rana nie był i oczywiście zlał się na swój koc 😠..jeszcze mi powie,że moge z nim iść..myśli,że jak prac 😠uje 5 godzin to już nic innego nie musi robić...jasne,ja siedzę z małymi,robię wszystko w domu,on nawet swoich brudnych skarpetek nie wrzuci do kosza,szklanki po sobie nie umyje,nic-nie wiem jak można być takim leniem,nie zależymu,zeby w domu było czysto i ładnie,najważniejsze to przyjśćz pracy i wyłożyćsię na kanapie,nawet Seby nie potrafi uśpić,jedynie jak się im chwilę zajmie to kładzie się i jego sobie na brzuch położy,ma wielki problem jak mu mlekoczy herbatkę przyniosę 😠,śpi z nim raz w tygodniu,gdzie ja śię w drugim pokoju a muszę przyjść go obudzić,zemały wstał i PŁACZE,bo jest głodny,gdzie leży w kołysce obok jego łóżka 🤪 😠
Ach długo by wymieniać...jeszcze mi a koniec wczoraj powiedział-dziekuję za zjebane walentynki 😠 🤪,wysłał eskę do gazety,gdzie drukowali życzenia i ma się za boga...gdyby to co apisał było choć prawdą...a prawda jest taka,ze to na pokaz tylko 😠
Ale jestem zła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baboli i śliczniusie dzidziusie 🤪 😉
Umnie noc super 😉. Ola zasneło po 21, około22 dałam jej przez sen butle i spała do 3, znowu butla i wstała o 7 🤪 🤪 zjadła i ze mna urzeduje 🤪Paulinka ma ferie zimowe wiec we trzy siedzimy w domu 🤪 🤪 🤪
Wstawiłam na ogien zupkę-krupniczek bedzie 😜
Zosia i Alusia sa sliczne - nie jedno serce złamia 🤪 😉
My w czwartek na bioderka jedziemy dopiero, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Aduś biedna 😞Ty to masz przesrane z tym chłpoem. Cały dom , dzieci i pies na twojej głowie 🤔 Cholera jak aż mną telepie jak słysze że są tacy mężowie, z chęcią bym takiego po dupie skopała 😠. Podziwiam Cię kochana że dajesz sobie radę z tym nawałem obowiązków. Przydały by Ci sie wakacje , abys wypoczęła.
Kurde moja Olka jutro kończy 8 tygodni , jak to szybko zleciało 😮
Aaaaa Aga no tak parapetówa..... No jasne że nie zapomniałam o bossie!!!!! Będziesz miała honorowe miejsce 🤪. Wpadajcie opijemy moje nowe M. 🤪 🤪 🤪
Aaaa i wczorajsze walentynki mmmmm skończyły sie bosko 🤪 🤪 🤪
Wstawajcie spiochy!!!!!!!!!!!!!!
Ninka lece obejrzeć nowe fotki na aguagu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baboli i śliczniusie dzidziusie 🤪 😉
Umnie noc super 😉. Ola zasneło po 21, około22 dałam jej przez sen butle i spała do 3, znowu butla i wstała o 7 🤪 🤪 zjadła i ze mna urzeduje 🤪Paulinka ma ferie zimowe wiec we trzy siedzimy w domu 🤪 🤪 🤪
Wstawiłam na ogien zupkę-krupniczek bedzie 😜
Zosia i Alusia sa sliczne - nie jedno serce złamia 🤪 😉
My w czwartek na bioderka jedziemy dopiero, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Aduś biedna 😞Ty to masz przesrane z tym chłpoem. Cały dom , dzieci i pies na twojej głowie 🤔 Cholera jak aż mną telepie jak słysze że są tacy mężowie, z chęcią bym takiego po dupie skopała 😠. Podziwiam Cię kochana że dajesz sobie radę z tym nawałem obowiązków. Przydały by Ci sie wakacje , abys wypoczęła.
Kurde moja Olka jutro kończy 8 tygodni , jak to szybko zleciało 😮
Aaaaa Aga no tak parapetówa..... No jasne że nie zapomniałam o bossie!!!!! Będziesz miała honorowe miejsce 🤪. Wpadajcie opijemy moje nowe M. 🤪 🤪 🤪
Aaaa i wczorajsze walentynki mmmmm skończyły sie bosko 🤪 🤪 🤪
Wstawajcie spiochy!!!!!!!!!!!!!!
Ninka lece obejrzeć nowe fotki na aguagu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey... Moje walentynki fajnie maz kupil mi bielizne w lamparciw centki do tego szmpan z truskawka w srodku... I skonczylo sie seksem a zapomnialam jak byl w pracy kwiaciarnia mi przywiozla wieeeeelki bukiet od niego .... Hihihi
a dzisiaj okres dostalam pierwszy raz.... Hehehe spirale bede zakladac... Eh to boli pewnie... Eh ;(
zab mnie boli a tak sie dentysty panicznie boje ze niewiem.... Co robic.... a moje zeszczala koc... I sie nabija i chichra maly chochlik....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według męza to ja nie mam być czym zmęczona 🤪 😠,bo przecież to on pracuje,szkoda tylko,ze ma wielki problem jak chcę iść sama na dól do sklepu i ma z dwójką zostać 😠

Oczywiście Zosia i Ala śliczniusie 😁
idę też Łukaszka zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Ada, na pewno musiało Ci być bardzo miło słyszeć takie słowa 😞 To jest przemoc słowna 😞 A trzeźwy był, czy po pijaku? Naprawdę kto jak kto, ale Ty nie zasługujesz na takie traktowanie 😞 😞 😞 😘 😘
Mamuśka, a reszty nie zaprosisz na parapetówkę?? 😠 😠 hahaha 🙃 🙃 My dużo jemy, ale nie zbiedniejesz 😉 A dla dzieci mleczny bal organizuj 🙂
Ola, to fajnie spędziłaś Walentynki 😁 Pozazdrościć 🙂 U nas z braku kasy to nawet nic sobie nie kupowaliśmy 😜
Aaaa zapomniałam się pochwalić, że mój mąż dostał pracę, za 2 tygodnie jedzie do Niemiec 🙂 W końcu skończą się problemy z kasą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Nina 😞,niestety nic nie poradzę,ale mam dwóch kochanych synków,którzymnie kochają,nie potrzebny mi nikt więcej,a tymbardziej na siłę...na trzeźwo kocha,po pijaku nienawidzi...brak słów 😞

Super,że mąż ma pracę 🙂będzie Wam lepiej 🙂,tylko będziesz sama 😞,na dlugo będzie wyjeżdzał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana faceci sie nie zmieniaja... Eh... Biedna moja:* jak bym wziela kija i wleb mu walnela to by moze sie mu klepki naprostowaly.... Eh brak slow.... Musisz byc silna i dzielna dla synkow... Najgorsze ze oni to widza sebek nic nie kuma ale oskar napewno... Ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...