Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na pewno wszystko się ułoży 🙂 tylko trzeba trochę czasu dobrze, że się dogadaliście z właścicielką mieszkania i możecie zapłacić później takie rzeczy się zdarzają nie tylko wam, że kasa przychodzi z opóźnieniem, a my to chyba u teściów zostaniemy do wiosny, bo kurwencjia zaczęła odchodzić farba ze ściany, a to może się zakończyć grzybem teraz muszą odkopać i wszystko zrobić na nowo… 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też tylko na chwilkę 🙂 Moje dziecko dzisiaj skończyło 2 miesiące 🤪 🙂 🙂 🙂 A jutro niestety na szczepienie więc już mam stresa 🤔 Poza tym wewnątrz po dolną powieką wyrósł mi jęczmień który przeistoczył się w gardówkę więc byłam u lekarza i zapisała mi kropelki i maść. Pytam się jej czy można stosować przy karmieniu piersią a ona, że tak więc kupiłam a jak przeczytałam w domu ulotkę to pisze, że się nie zaleca przy karmieniu i chuj 😠 Pytaliśmy się pediatry mojej Gabrysi i powiedziała jednak, żeby stosować ale jak się ma wówczas to co pisze w ulotce do tego co mówi lekarz- bądź to mądry 😠 Poza tym głowa mi pęka więc lecę spać bo jeden APAP wzięłam i więcej wolę nie brać. Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 😉 Kafinka Oli wygląda BOSKO !! Mini Aga ma rację każdemu zdarzają się takie poślizgi 😉 Kafinka oj z tym waszym budowanie to macie urwanie głowy dlatego my na odległość nie chcemy się budować, że my tutaj a w Polsce dom stawiamy bo już sobie to wyobrażam na bilety lotnicze byśmy nie zarobili !! 🤪 My jutro do Mancgasteru także pewnie się nie odezwę nawet cały dzień 🤔 🤨 Moja Ala też niespokojna cały dzień a poza tym płacze przy butelce pewnie coś brzuszku Ją zarzyna ale jak butli Jej nie daję to w między czasie nie płacze na brzuszek nie wiem co jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Kasiasuper awatar 🙂,ale macie przeboje z tym paszportem 😞,oby teraz już obyło się bez problemów.Ale masz małegoaniołka,tak ładnie śpi...choć Sebuś śpiod 19 do 3-4 i potem albo już nie śpi albo do 5 jeszcze,więc też nie narzekam,teraz też już godzinę śpi...najgorzej jak Oskar go budzi,jest potem tak rozdrażniony,ze nie może usnąć 😞
Ale ogólnie jak go brzuszek nie boli i nie jest pzremęczony to jest aniołkiem,może nie takim jak
Twój Kasiu 😜
Aga-mini dobrze,że jakoś próbujecie się dogadać,oby Wam się udało 🙂
Trzymam mocniutko kciuki,zeby to wszystko były przejściowe problemy 🙂
Aga-kafinka Oliwier wygląda bosko,gdzie ten strój kupiłaś???Nie chcesz go potem sprzedać??? Andrzeja syn ma fioła na punkcie Scooby-Doo 😁
Mamy takie same huśtawki dla maluszków 😁...tylko ja mam z konikami 🙂
A mała słodka oczywiście 😁,ja mam Cię na NK???
Nina mam nadzieję,ze dziś Łukaszek dał Tobie pospać 🙂

A u nas tak sobie,ja ledwo mówię,gardło zawalone,boli jak nie wiem,nie mogę jeść nawet 😞
Oskar ma katar,nie chce jeść od wczoraj,tylko pije ponad 2 litry dziennie,ale chyba mu kolejna 5 wychodzi i dlatego 😞
Sebuś ma straszną ciemieniuchę,od tygodnia z nią walczę,dziś do lekarki,bo wczoraj jej nie było...a za oknem deszcz 😞
Z mężem ok,tylko wczoraj rano w pracy był u niego kumpel a popołudniu dostał telefon,ze się rzucił z okna(w zeszłym roku ojciec mu zmarł i się obwiniał,matka ma raka),leżał u niego w szpitalu na OIOMie a wieczorem jego siosrta zadzwoniła,ze zmarł 😞
Kurcze od wczoraj wierzę w przesąd z kotem...na spacerze z małymi mi 2 czarne koty drogę przebiegły 🤪 😞
Tak mi dokucza ta rwa ramienna,ze już ie wyrabiam,muszę isć do lekarza,ale podejrzewam,ze skończy się operacją kręgosłupa 😞...tylko rehabilitacja po tym ok.pól roku,więc odpada narazie,dopiero jak Sebuś podrośnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie melduje w kurniku... Hehehehe... Jezu nic mi sie nie chce... Wczoraj bylam na basenie i w saunie hehehe fajnie bylo... 🙃 moja na macie szaleje dzisiaj przespala cala noc zasnela o 21.30 przez sen nakarmilam ja o 5 rano jak maz do pracy polazl i o 7 wstala teraz sie chichra na macie... A ja sie lenie ale musze zaczac sprzatac zaraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś, Gabrysia jak była mniejsza też częśćiej i wyżej główkę podnosiła a teraz leniuszek się z niej zrobił bo jak tylko ją kładę na brzuszek to zaczyna się denerwować i marudzi. Za rzadko ją pewnie kładłam na tym brzuszku a teraz głowa cięższa się robi i trudniej ją unosić także myślę, że ćwiczenia pomogą 🙂 My dzisiaj na pierwsze płatne szczepienie i mam takiego stresa jak nigdy w życiu 🤨 🤔 Mam wrażenie poza tym, że ma lekki katarek- myślicie, że to przeciwwskazanie do szczepienia????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nie stresuj się, przytulisz małą to ledwo zdazy zareagować na szczepienie, moja dopoiero jak wyjeła igłe zaczeła płakać i to ją przytuliłam pokazałam misia na ścianie i juz spokojniejsza
a potem sie darła bo głodna była 🙂
u mnie wczoraj była piekna wiosna dzisiaj prawdziwa zima
właśnie jem sucharki ze swojską kiełbaską już mi ta dieta monogamiczna bokiem wychodzi a jak se pomyśle że świeta po drodze...a ja nic sucharki i mieso to płakać mi sie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Agatka za pocieszenie 😉 Żadna matka nie lubi patrzeć jak jej dziecko płacze... Teraz śpi a na 12 idziemy na to szczepienie więc mam nadzieję, że się przebudzi żebym dała jej jeść bo zrobi cyrk w przychodni 😜 Idę się malnąć i ubieram małą 🙂 A Ty Agatka z czego się musisz odchudzać? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Dzięki Agatka za pocieszenie 😉 Żadna matka nie lubi patrzeć jak jej dziecko płacze... Teraz śpi a na 12 idziemy na to szczepienie więc mam nadzieję, że się przebudzi żebym dała jej jeść bo zrobi cyrk w przychodni 😜 Idę się malnąć i ubieram małą 🙂 A Ty Agatka z czego się musisz odchudzać? 🙂

ja sie nie odchudzam, tylko mała na wszystko reaguje i tak sie musze odzywiać 😞
a cyrku w przychodni nei bedzie najwyżej zrobisz jak ja, wyjełam cyca i karmiłam a świeżoupieczony tatuś ze swoją żoną zorbił wielkie oczy jakby go coś zaskoczyło, ale miałam ubaw 🙂
Mini widziałaś reklame jogurtu muller frup?? z tą dziewczynką bo ja patrze na tą małą i mi się Twoja Oliwka od razu nasuwa na myśł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Zwierzyna 😁
Wpadłam na chwilę, bo SSak mi zasnął po jedzonku i muszę mu paznokcie obciąć... a to nie lada wyzwanie, bo ze snu się wybudza 😜
Marta, dacie radę 🙂 trochę popłaczecie i szybko zapomni 😁 Mój miał 3 ukłucia, a mi łzy jak grochy leciały 😞 Miał katar i normalnie go zaszczepili, także u Ciebie też nie powinni robić problemu. Jak to mi lekarz powiedział, że katarki ciągną się u dzieci tygodniami i ciężko by było je zaszczepić, jak katar długo nie przechodzi. Ale te nasze dzieci rosną 😁 Wczoraj Gabrysia 2 miesiące, a jutro mój krasnal 2 miesiące.
Ada, nic nie mów o podnoszeniu główki... mój tylko na jedną stronę podnosi i krzyku jest co nie miara, nie cierpi leżeć na brzuchu i zaniedbuję trochę tą kwestię.
Spytaj pediatry dziś co o tym sądzi.
A jak u Was Dziewczyny sytuacja w związkach?? Mam nadzieję, że lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś ten strój przysłała ciotka z Anglii, bo tu w Polsce nigdzie nie można było kupić sprzedać nie mogę, bo u nas dużo dzieciaczków w rodzinie i jest już kolejka, ale jakbyś chciała to pogadam z ciotką i przyśle a ja potem ci wyślę, a co do huśtawki to tam jest ten pałąk jak wyciągałam Maje to zahaczyła główką strasznie płakała wkur….. się strasznie, bo ten, kto to wymyślił to dzieci na pewno nie ma pozbyłam się tego gu….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A huśtawka tak fajnie wyglądała... Biedna Maja 😞
Agata, jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie w chuście, to myślałam że się biustem chwalisz 😉 Patrzę i myślę: jakiś krzywy, ale zaraz oprzytomniałam, że tam Zosia jest ukryta hahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwilę,mały marudny,śpi niespokojnie
,teraz już go nawet na rękach lulam,bo sam nie może usnąć i płacze 😞
Nina Łukaszek tak na zdjęciach się przekrzywia na jedną stronę chyba co?
Sebuś to SAMO,BARDZIEJ NA PRAWĄ,zachęcamgo ciągle do lewej,już trochę lepiej ale z tą główką to spytam,bo dziwne,że ładnie już podnosił na ok.1,5 minuty a teraz wcale 😞
Oskar w jego wieku już twardo trzymał i długo tak mógł leżeć a Sebuś zaraz w płacz 😞

ja ledwo żyję,a jeszcze do lekarza na 16.20 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Aduś ten strój przysłała ciotka z Anglii, bo tu w Polsce nigdzie nie można było kupić sprzedać nie mogę, bo u nas dużo dzieciaczków w rodzinie i jest już kolejka, ale jakbyś chciała to pogadam z ciotką i przyśle a ja potem ci wyślę, a co do huśtawki to tam jest ten pałąk jak wyciągałam Maje to zahaczyła główką strasznie płakała wkur….. się strasznie, bo ten, kto to wymyślił to dzieci na pewno nie ma pozbyłam się tego gu….


a ile ten strój kosztował,dowiesz mi się???
na razie nie mam siana,ale może za jakiś czas 🙂
no ten pałąk jest niefunkcjonalny 😞,ale huśtawka fajna 🙂,choć Oskar miał fisher price taka większa,można było fotelik wypiąć cały z huśtawki i był fotel bujany albo zablokować i było krzesełko do karmienia...żałuję,że sprzedaliśmy,ale wtedy nie planowaliśmy drugiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po szczepieniu...wzięliśmy te 5w1 płatne i nie żałuję bo nie wyobrażam sobie o chociażby jedno kucie więcej 😞 😞 Gabrysia tak płakała że trudno ją było uspokoić 🤔 A mnie się łzy cisnęły do oczu jak widziałam jak jej łezki poleciały 🤨 Kurwa ile to stresu przez te szczepienia to jakieś nieporozumienie 😠 Na razie śpi od tamtej pory tj od 13 , trochę na dworze teraz w domku 🙂 Oby wszystko dzisiaj było ok a jeśli coś to dam jej czopek Viburcol - dosyć już przeszła. Poza tym jest zdrowiutka, pediatra powiedziała, że ma bardzo kształtną główkę no i słuchajcie- waży...5900 kg 🤪 🤪 🤪 Moja kruszynka kochana!!! 🙂 🙂 🙂 P.S. Ninka- Twój Łukaszek chyba też coś koło tego waży o ile pamiętam bo ostatnio pisałaś 🙂 Wychodzi na to, że Gabrysia moja co miesiąc 1,5 kg przybiera bo na miesiąc ważyła 4500 kg a teraz prawie 6 🙂 Aaaa i jutro mnie nie będzie bo jedziemy do teściów więc już dzisiaj składam życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ŁUKASZKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 2 MIESIĄCA ŻYCIA!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my też po szczepieniu, Pawełek trochę zapłakał, ale szybko się uspokoił. Mam nadzieję, że dobrze to zniesie. A szczepicie na coś zalecanego? (rotawirus, pneumokoki?) - drogie te szczepienia jak piorun, dlaczego tego nie refundują?? na zachodzie refundują... A Pawełek waży 5200, 55 centyl 🙂 Aduś - to zdrówka życzę, taka brzydka pogoda to pewnie wirusy fruwają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny weźcie moja mała to przy waszych dzieciach wogóle nie rośnie...
co do zalecanych ja nie szczepie, bo ostatnio była awantura w tv że i tak za dużo szczepionek i niektórym dzieciom szkodza, były przypadki uaktywniania się autyzmu po szczepieniu, wiec szczepie tylko to co musze
Nina Ty wariatko Ty zawsze o cyckach tylko 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
pisałyście o leżeniu na brzuszku,no więc Maja leży ale po jakimś czasie już marudzi...ale jak położe ją na sobie - brzuszek w brzuszek to może tak leżeć i spać godzinami,i nie wiem czy to to samo co lezenie np.na łóżku?? bo może to by było rozwiązanie dla waszych brzdąców?? 🙂
moja Maja będzie ważona dopiero 24 przed szczepieniem...

Mini to jest jeszcze lepsze tylko bez ubran żeby ciepło działało i zmiękczało kości, ale u nas niedziała zośka tak leżeć też nie lubi, denerwuje się i wyrywa i krzyczy więc mi jedynie chusta, z 5-10 minut poryczy a potem śpi z godzinke w niej a to zawsze coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na moim brzuszku lub tatusia też lubi leżeć ale do czasu bo cierpliwość się jej kończy po jakimś czasie ha ha 😜 Kurczę to moja Gabrysia chyba najszybciej tyje bo w zasadzie ważyła najmniej ze wszystkich maluszków chyba bo jak wyszła ze szpitala ważyła 3060 kg a teraz 5900 kg 🤪 To jest głodomorek kochany 😜 I tylko na piersi także pediatra mnie pochwaliła ha 😁 😁 My kolejne szczepienie 28 marca czyli za 6 tygodni 🙂 Na razie ani mi się myśleć nie chce no ale dzięki Bogu tylko jedno ukucie będzie 🙂 A co do rota-wirusów to słyszałam, że tylko przed ciężkim zachorowaniem chroni a dziecko i tak może zachorować i tak, pneumokoki już lepiej z tego co wiem no ale dzisiaj w przychodni pytała mi się piguła czy wiemy, że można na te Rota-wirusy szczepić więc chyba większy nacisk na to kładą. A wiecie jak to finansowo wygląda?? Mini- z mężem już lepiej??? Agatka- a Zosieńka ile waży?? Przecież wygląda bardzo dobrze 🙂 Aga2010 -dobrze, że Pawełek nie płakał za bardzo bo moja się darła wniebogłosy 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Na moim brzuszku lub tatusia też lubi leżeć ale do czasu bo cierpliwość się jej kończy po jakimś czasie ha ha 😜 Kurczę to moja Gabrysia chyba najszybciej tyje bo w zasadzie ważyła najmniej ze wszystkich maluszków chyba bo jak wyszła ze szpitala ważyła 3060 kg a teraz 5900 kg 🤪 To jest głodomorek kochany 😜 I tylko na piersi także pediatra mnie pochwaliła ha 😁 😁 My kolejne szczepienie 28 marca czyli za 6 tygodni 🙂 Na razie ani mi się myśleć nie chce no ale dzięki Bogu tylko jedno ukucie będzie 🙂 A co do rota-wirusów to słyszałam, że tylko przed ciężkim zachorowaniem chroni a dziecko i tak może zachorować i tak, pneumokoki już lepiej z tego co wiem no ale dzisiaj w przychodni pytała mi się piguła czy wiemy, że można na te Rota-wirusy szczepić więc chyba większy nacisk na to kładą. A wiecie jak to finansowo wygląda?? Mini- z mężem już lepiej??? Agatka- a Zosieńka ile waży?? Przecież wygląda bardzo dobrze 🙂 Aga2010 -dobrze, że Pawełek nie płakał za bardzo bo moja się darła wniebogłosy 🥴 🤨


Finansowo fatalnie właśnie, byłam w szoku a ja dziś w jakiś półprzytomnym szale (beznadziejna pogoda, wyprawa samochodem, kiepska noc), nawet nie zapytałam ☺️ 😞. Rota - ok 350 zł za dawkę, trzeba dwie; pneumokoki jeszcze nie szczepiłam, ale to też z 200 zł za dawkę, a trzeba trzy...brr, jakie ceny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Zwierzyniec 😁 😘
My już dawno wróciliśmy z Manchesteru bo Mariusz po nocce nie spał i padał na twarz a więc szybko się zwineliśmy do domu po załatwieniu paszportu. Na szczęście wszystko załatwiliśmy i paszport jest do odebrania już po 1 marca a więc bardzo szybko i na szczęście bo chce do Polski już 20 kwietnia lecieć 🙂 Co do zdjęcia to na pewno było by złe to co mieliśmy ale po drodze do ambasady mijaliśmy fotografa i weszliśmy i babeczka zrobiła Ali zdjęcie na leżąco i wyszło super! Oni tam nawet już mieli uszykowany taki materacyk z białym prześcieradłem bo dużo ludzi robi fotki u nich takich maluszków jak Alusia. Kupiłam dzisiaj Ali w Manchesterze śliniak z głową świniaka haha 😁 😁 Jak coś to później zrobię fotkę i wstawię 😁 Co do leżenia na brzuszku to moja Ala za bardzo nie lubi ale rzadko Ją tak kładę tylko, że główkę trzyma cały czas uniesioną nawet na moment Jej nie opadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...