Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂
Wszystkie śpią jeszcze 🤪..ja o 4 wstałam,bo mnie brzuch bolał 😞,do tego jakieś przeziębienie mnie dopadło,wszystko mnie boli i ledwo żyję 😞
Mąż oczywiście przeprosił...ciekawe do kiedy 😞Dzisiaj z Sebusiem idę do lekarza po skierowanie na posiew,od razu go zważę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć babeczki! 🤪
ale ja tu do Was dawno zaglądałam... 🤔 moje Młode ząbkuje i dzięki temu mam w domu istny kataklizm. Wszystkie zęby jednocześnie! 😮 🤢 no ale... raczkuje już 😎 siusiu do nocnika kilka razy zrobiła 😎 i nawet raz kupę! 🤪

widzę, że u niektórych z Was sytuacja w domu jest nieciekawa 🤢 współczuję Wam bardzo 😞 na pocieszenie dodam, że tak książkowo w każdym związku po narodzinach dziecka pojawia się jakiś kryzys. Więc jest szansa, że będzie lepiej. Ale to tylko teoria niestety 😞 u nas na czerwcówkach jedna z dziewczyn jest właśnie w trakcie rozwodu (chyba, że coś się zmieniło w międzyczasie, bo już dawno się odzywała...) 😞 różnie się to życie układa... jedno jest pewne: dziewczyny, walczcie o swoje szczęście i szczęście dzieci. Facetów do pionu postawić trzeba! Próbować, męczyć, dręczyć - aż do skutku! Bo inaczej będziecie kiedyś żałować, że "trzeba było mu wcześniej powiedzieć, że...". A każda kłótnia jest dobra. Bo kłótnia oznacza rozmowę - zwykle dość głośną, ale jednak lepsze to, niż tzw. ciche dni...

Mrówka, a co to się Kajtusiowi stało, że w szpitalu jest?! 🥴 biedaczek malutki... przekaż mu buziaka w czółko i powiedz mu na uszko, że jest dzielnym chłopcem i na pewno lada moment wróci do domu 🙂

Agatta
, Zosieńka ma problem z dysplazją stawów biodrowych, czy póki co profilaktycznie macie ją szeroko nosić?

Miłego dnia! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):


Agatta
, Zosieńka ma problem z dysplazją stawów biodrowych, czy póki co profilaktycznie macie ją szeroko nosić?

ma bioderko na granicy jak nic nie zrobimy to dysplazja będzie a tego próbujemy uniknąć 😞
tylko że jej się nie da połozyć na żabke, nie dość że się złośći bo nic nie widzi to jeszcze zamiast nogi szeroko to za chwile je prostuje i bardziej do siebie a siłować się z nią nie będę bo to tylko zaszkodzić może, włożyłam ją w chuste ale musi być mocno śpiąca bo tak niechce wogóle, złości się bo nie może się odgiąc tak bardzo jakby chciała, tylko sie boje że ona sie przechyla w tej chuście czy to kregosłupowi nie zaszkodzi, bo wzięłam ją w kieszonke powinna być prosto a ona niechce
[URL=http://img201.imageshack.us/i/dsc00832h.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4573/dsc00832h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski, ale u nas ładny dzień i piękne słońce; Pawełek pięknie przesypia noce z 1 przerwą, wiec ja wyspana. Agatka - jaką masz chustę, elastyczną? ja mam tkaną, al trudno mi ją zamotać, bo jest b długa 😞 muszę iść na jakiś kurs czy coś. A poniżej zdjęcie dzisiejsze śmiejącego się Pawełka, żeby tym, ktore się smucą, pojawił się uśmiech 🙂 Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Agatka - jaką masz chustę, elastyczną? ja mam tkaną, al trudno mi ją zamotać, bo jest b długa 😞 muszę iść na jakiś kurs czy coś.

elastyczną, też długa, a nie dostałaś instrukcji ??
http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Instrukcje_wiazania_chusty
śliczny uśmiech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko, spróbuj Zosię przekonać do chusty - u nas bardzo pomogła. Aga miała poważną dysplazję obu stawów biodrowych i dzięki chuście i leżeniu na brzuchu udało się jakoś bioderka w miarę do normy zbliżyć. Później musieliśmy jej zakładać pieluchę ortopedyczną, którą zaleconą ma do dzisiaj, bo bioderka "na granicy normy" jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny,
nadrobilam zaleglosci i..... zmartwilam sie, bo tak jakos porobilo sie ....
nie bede nawet starala sie Wam moje drogie doradzac, co robic, bo zycie pisze przerozne scenariusze i nie znajac sprawy od srodka, tak naprawde , to ciezko jest doradzac. mozna wiecej zlego wyrzadzic czasem. napisze tylko tak ogolnie, ze zawsze w rodzinie, szczegolnie jak pojawia sie dziecko, pojawiaja sie rownez problemy, albo inaczej , problemy pewnie sa wczesniej, tylko czasem dopiero przyjscie na swiat dziecka powoduje, ze je zauwazamy jaskrawiej. my jestesmy przemeczone, faceci czasem nie potrafia poradzic sobie emocjanalnie, czasem nawet sa absurdalnie zazdrosni o poswiecany czas dziecku...
czesc par przechodzi to bardziej burzwilie, a czesc prawie niezauwazalnie, ale mysle ze kazda para cos takiego przechodzi.
mam nadzieje, ze atmosfera wkrotce sie oczysci, tak jak oczyszcza sie juz u Mini. trzymam za nas wszystkich kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Pawełek jest słodki 😁 😁 😁
ja na moment zajrzałam,czuję się paskudnie,ledwo mówię tak gardło mnie boli,Oskar ma katar już 😞
Mini jak tam u Ciebie???

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na co czekasz... Z mezem zostaw maluchy i idz chocby na spacer... Ale jesli on trzezwy oczywiste... Eh biednas... Ale kazdy facet zawsze cos musi spier... Eh to sa samolubne paly... Jak chca sexu tylko sa mili... Ale co zrobic... Nawet lanie pala po lbie nic nie pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane Zwierzaki 🙂
Kwasiek super. że zajrzałaś do Nas 🙂 😘
U mnie noc super ! Ala zasnęła o 23 i wstała o 7 😁 A później jeszcze spała do 11 😁 Teraz też śpi 🙂 Ja już posprzątałam tylko muszę odkurzyć ale to jak wstaną obydwa śpiochy bo mąż śpi między nockami dzisiaj 🙂 Jutro jedziemy do Menchesteru na wyrobienie paszportu, ale boimy się czy uznają nam zdjęcie jakie Ali zrobiliśmy bo jednak musiała spełniać na zdjęciu wszystkie te pojebane normy !! 😠 🤔 A teraz piję kawę i robię pranie rzeczy Ali zawsze tak raz w tygodniu robię a mogłabym i rzadziej tyle mam ciuszków, ale kto by to później prasował !! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Jutro jedziemy do Menchesteru na wyrobienie paszportu, ale boimy się czy uznają nam zdjęcie jakie Ali zrobiliśmy bo jednak musiała spełniać na zdjęciu wszystkie te pojebane normy !! 😠 🤔 A teraz piję kawę i robię pranie rzeczy Ali zawsze tak raz w tygodniu robię a mogłabym i rzadziej tyle mam ciuszków, ale kto by to później prasował !! 🤪 🙃


dziwne 😮 Kasiu, upewnij sie, zeby zabrac z soba PELNY akt urodzenia, bo Was cofna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety pisaliśmy do ambasady i musi spełniać te normy na zdjęciu 🤨 Może do Angielskiego jest inaczej i dobrze bo nie będziesz musiała się Kasiu męczyć ze zrobieniem zdjęcia 🙃 Tak mam dwa akty urodzenia to wezmę obydwa żeby nie było cyrków na miejscu 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🤪
Wpadłam na sekundę sie przywitac 😉
W ogóle nie mam czasu teraz 😞 Dziś prawie cały dzień byłam u siebie sprzątałam, niedawno wróciłam i jestem padnieta. Jutro na zakupy i część rzeczy przewieziemy do mieszkanka , a w sobotę nasze meble. Poustawiamy , poukładamy i gotowe 🤪 🤪
Więc pewnie odezwę się do was po weekendzie 😞 . Nie wiem jak ja wytrzymam bez brzuszka 😮 😞
A teraz muszę zająć sie moja pyzą bo cały dzien jej nie widziałam 😞
Więc pa laseczki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Mini, Aduś jak się czyta wasze wpisy to aż mnie szlak trafia wasi faceci nie zdają sobie sprawy, jakie super kobiety i dzieciaczki mają przy sobie życzę Wam z całego serca, że by się wszystko ułożyło 🙂. Majusia miała kiepską noc i pół dnia cały czas płakała chciała spać, a nie mogła nosiłam cały czas na rękach jak zasnęła to ją odkładałam, a ona w ryk…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Jestem 🙂
U mnie chwilowo topór wojenny zakopany z powodu innych problemów- dziś 10 a mój nie dostał przelewu,i musieliśmy zadzwonić do właścicielki że nie mamy dziś 980 na czynsz...
i była kupa nerwów z tego powodu bo baliśmy się jej reakcji...na szczęście powiedziała że przez tyle lat nie było żadnych problemów i każdemu może się zdażyć poślizg i umówiliśmy się że przelejemy jej kase 21 🙂 ale i tak nam bardzo źle z tą sprawą....
moja mama zadzwoniła żebyśmy przywieźli jej Oliwke do niedzieli (chce abyśmy posiedzieli troche razem-no i z Mają) myśli że to czas dla siebie nam pomoże 🙂
a właśnie bawiłam się z ''''mają cycem-tzn.smyrałam ją sutkiem po buzi a ona uśmiech jak słoneczko 🙂
a Pawełek ma wspaniały uśmiech,taki pełną buzią 🙂


Mini to wykorzystaj ten czas na spokojną i poważną rozmowę, a może na fajną kolację, która zakończy się pysznym śniadaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...