Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Oby ten dzień zaczął się dobrze 😁 A Ty Beata nie pisz czy poszłaś na usg, tylko napisz JAK BYŁO !! 🙂 Masz iść, rozumiesz??!! Zrób to dla dziecka 🙂
Ja na razie się doprowadzam do stanu użyteczności 😉 Na razie mam tyle Wam do napisania, bo jak się rozpiszę, to na inne rzeczy mi może nie starczyć czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Mamuśki 🙂
Nina mnie dzisiaj wyprzedziłą,ja dopiero z badań wróciłam do domu,musiałam mocz,krew i cukier zrobić,bo za tydzień lekarz.a o 13 muszę być w urzędzie jeszcze coś załatwić...nie cierpię 😞

Kasiu biedan,nie przejmuje się głupim gadaniem,a Nk poprostu dla nich zablokuj.Brak słów na bezdusznośc i głupotę innych 😠
Kurcze niech patrzą na siebie...ludzie są tak strasznie zawistni 😞

Beata Ty daj znać jak dzidzia na usg,nawet nie pisz,ze nie byłaś!!!!!!
A jak ten dupek(przepraszam ale sama jestem zła za to jak Cię potraktował) nadal będzie takim bezmózgowcem to Ty kochana daj mu jakąś nauczkę.
Szkoda,ze jesteś tak daleko 😞
Mam nadzieję,ze dzisiaj się lepiej czujesz

Ja miałam dzisiaj lepszą noc,choć ręka boli cholernie 😞,a Alanek kopie do 23 i spać nie daje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domyśliłam się, że coś załatwiasz, bo to niemożliwe by było, żebym wstała przed Tobą 😁
Ja w tym miesiącu muszę tylko zrobić krew i mocz. To i tak się ciesz, że nie kopie Cię OD 23 😉 Mój kopie do 21-22 gdzieś.
Jadę teraz do pierwszej hurtowni dla dzieci, pospisuję sobie ceny i będę sobie porównywać gdzie co taniej i w ogóle jak to wszystko wygląda 🙂
Spokojnego dnia Grubaski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie moge się doczekac aż Beata da znać jak usg...a wiecie na którą idzie,bo ja mogłąm przeoczyć jak pisała???

My jutro jedziemy pokupować dla Alanka 🙂
Niby tyle rzeczy jets po Oskarze ale jak zaczęłam wypisywać to się uzbierało 😞,dobrze,ze laktator i sterylizator zostawiłam,wanienkę też mam.
W sumie to takie duperele nam brakują ale wolę już mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata ma usg na 11. Ja na razie nie kupuję ale pewnie się uzbiera tego wszystkiego do kupienia.
Na razie muszę obkupić resztę moich dzieci 🤪 Mojego męża brata córa ma chrzciny jutro mojej siostry córa ma imieniny która ma starszego braciszka więc też trzeba coś kupić... no i pewnie we wrześniu zrobi też chrzciny. Same wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety te wydatki 😞
Wiecie ja juz chrzciny planuję 😜...tzn.chcę zrobić razem z 2-gimi urodzinami Oskara,2 imprezy za jednym razem 🙂...tylko goście będa musieli się obkupić ha ha 🙃
Ja musze się jakoś wziąć i zabrać za segregowanie ciuszków,bo muszę zobaczyć ile brakuje.
a iel od narodzin dzieciaczków będzie wydatków hi hi,miłokojaki,urodziny,Boże Narodzenie-(u nas podwójne Aga i Beata) 🙂,mąż ma 30 listopada imieniny,jeszcze mi szczepienie psa wypada zawsze na grudzień,więc to najgorszy misiąc pod względem wydatków...no ale mąż jeszcze bony z pracy dostaje i paczki dla dzieci i to spore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas grudzień to martwy sezon spłacają się tylko starzy klienci. Tak w ogóle to mąż zajmuję się reklamą w internecie. Naprawdę będą niesamowite wydatki na te Boże Narodzenie podejrzewam że mi się rodzinka zjedzie jak będzie dzidzia b my nigdzie nie pojedziemy. A jeszcze obkupić dzieci z rodziny trzeba będzie. Ehhh szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wole działać niż czekać nie wiadomo na co. Nie jestem typem kobiety która pozwala na lekceważenie swojej osoby. Mam do siebie szacunek i to spory i wymagam tego od innych a jak komuś to nie odpowiada to do widzenia nie chce z takim kimś mieć nic wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki !! 🙂 Mnie w środku nocy obudzili i wygnali z psem na spacer i musiałam mu jeść dać. Wczoraj późno poszłam spać a więc dla mnie to jeszcze noc niestety. Chyba już jednak się nie położę. Ja też się wybieram na zakupy dla mojej Calineczki ale jak wyjdzie z nimi to się okażę bo chciałam z mężem jechać 🙂 Oj Beatka biedna ty nasza 😞 Mnie wczoraj to z nerw brzuch tak bolał 🤨 Idź na USG bo to ważne dla Ciebie. A co do rozwodu to ja się nie wypowiadam na ten temat bo to jest bardzo prywatna, Twoja sprawa i nie chce się wypowiadać. Musisz pamiętać tylko, żeby zrobić tak abyś to Ty i Twoje dzieci byli szczęśliwi i żebyś zawsze szła z podniesioną głową przez życie w przekonaniu, że wszystko zrobiłaś dobrze 😉 Mojej mamy brat rodzony (niestety już nie żyje) jak się rozwiódł ze swoją żoną to w drodze powrotne z sądu się już pogodzili i jeszcze po rozwodzie mieli czterech dzieci ha ha ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatka to ostro się wzięłąś,ale pewnie,masz rację,nie możesz dać sobą pomiatać.
Tylko co potem zamierzasz,zostać tam czy co ???
Co za dupek,tylko masz nerwy przez niego 😞
Naprawde nie chcesz isć na usg,może widok dzidzi Tobie trochę humor poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Ty możesz mieć głęboki,boi mała będzie miałą 3 lata a my trzy musimy jeszcze podwójny...choć powiem Wam,ze widziałam zajebisty wózek w barwach Lecha Poznań...boski,juz nawet myślałąm jak to zrobić,zeby go kupić ale nie da rady,bo jak do żłobka pojadą 😞,dwoma wózkami chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wózek,ale ma koła piankowe,czyli ciężko się jeździ 😞,no i trzeba dokupic fotelik a ja nie chcę,zeby maluch ciagle w foteliku jeździł,to szkodzi na kregosłup,jak za długo 😞
Ja mam upatrzony taki:
http://allegro.pl/item1059575737_wozek_blizniaczy_x_twin_wozki_x_lander_gratisy.html

Ale podoba mi się też taki,ze mniejsze dziecko jest do góry a starsze na dole z tyłu,tylko nie wiem jaka to firma,bo chodzi mi o 4-kołowe,nie podobają mi się 3-kołowe.Widziałąm taki jak babka jechała i był super 🙂

Dobra,uciekam zmagac się z komunikacją miejską 😞...żaden cham oczywiście nie pomoże wnieść wózka a o ustąpieniu miejsca mogę zapomnieć 😞
Kurcze z Oskarem to mi jeszcze ustępowali a teraz nosy w szybę i udają,zę nie widzą wielkiiego brzucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ciążówki... jak tam samopoczucie... ten wczorajszy dzień był ciężki co dla niektórych mam nadzieję że dzisiaj lepiej już... ehh.. jak Beatka??? mam nadzieję że lepiej bo w jej stanie to nie może sie tak denerwować chociaż wcale sie nie dziwie... ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciliśmy...padam 😞

Beatka jak tam,troszkę spokojniejsza??? A Ty Kasiu juz lepiej po wczorajszym???
Mi się wyć chce z bólu...cholerne plecy,ręka drętwieje,kurcze najgorsze,ze ni mogę brać tabletek na to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Mam do sprzedania ubranka po mojej córeczke!

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

stan bardzo dobry, jak nowe, nowe bez metek.

Ubranka wycenione na sztuki.

Zakup 5 - 10 szt jedna rzecz - 10%
10- 15 szt. jedna rzecz - 20%
15-20 szt i więcej jedna rzecz -30%

Przy zakupie całego zestawu od całości - 30 % i gratisy!

zapraszam!!

gg 20749246

SPRZEDAM LEŻACZEK BUJACZEK BRIGHT STARTS Z PAŁĄKIEM NA ZABAWKI ,wibrujący !
CENA 70 ZŁ ! dla zainteresowanych zrobie zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie upiekłam ciasto czekoladowe... picha bedzie z bitą śmietaną podam 🙂 palce lizać... i pizze dzis sama upiekłam na obiadek... kuchareczka ze mnie się robi musze sie podszkalać co dla mojej małej tancereczki bede gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak Beatka samopoczucie ?? Ja nie dawno wstałam musiałam odespać wczorajsze. Wychodzą takie ploty, że głowa mała. Mariusz opieprzył matkę to tak kota ogonem wywija, że to ciotka gadała a nie ona. Normalnie zawrót głowy 🙃 Mam już ich wszystkich po dziurki w nosie !!! Ale już się uspokoiłam i nie mam zamiaru psuć sobie nerw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...