Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe, ćwiczenia to ja mam przymusowe , biegam góra dół, nosze Maksa, ogólnie latam sporo. Bardzo szczegółowo mi wszystko tłumaczyła bo sie pytałam szczególnie o łożysko i ten temat wałkowała bardzo długo. Jak będę u położnej to jej powiem. Może miednica się dostosowuje tylko to ciągniecie przeszkadza cholernie jak przed porodem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może właśnie nie powinnaś Maksa dźwigać, bo to naprawdę ciężar. Nie mówię, żebyś leżała, bo to nie jest możliwe, ale oszczędzaj się Beatko 😘
To tak na Wyspach się ma swoje położne, czy w Polsce tez się powinno znaleźć?? Ja mam tylko lekarza i tak się zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę nadrobiłam o czym tam gadacie Babeczki 😉 A dużo tego było. Ja zaraz jadę do centrum 😁 Beatka ja też czuję bardzo nisko ruchy tak w podbrzuszu aż ale pani od USG powiedziała, że dzidzi się tak ułożyła i ma tak nisko nóżki ale jej ogólne położenie jest prawidłowe. Pewnie te nasze córki mają długie nogi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina tutaj ginekologa nie widzisz całą ciąże tylko położną. Gin to widzisz jakby ciąża była zagrożona. Nie wiem co jest lepsze ale jeśli z ciążą jest wszystko dobrze to położna tak samo doradzi w błahych sprawach jak gin. W polsce z tego co wiem to położna jest tylko przy porodzie i później po narodzinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nina tutaj ginekologa nie widzisz całą ciąże tylko położną. Gin to widzisz jakby ciąża była zagrożona. Nie wiem co jest lepsze ale jeśli z ciążą jest wszystko dobrze to położna tak samo doradzi w błahych sprawach jak gin. W polsce z tego co wiem to położna jest tylko przy porodzie i później po narodzinach.

100% popieram. Nawet jak miałam te bole i prosiłam połozna o namiary na gina prywatnie to powiedział ze nie widzi potrzeby 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Trochę nadrobiłam o czym tam gadacie Babeczki 😉 A dużo tego było. Ja zaraz jadę do centrum 😁 Beatka ja też czuję bardzo nisko ruchy tak w podbrzuszu aż ale pani od USG powiedziała, że dzidzi się tak ułożyła i ma tak nisko nóżki ale jej ogólne położenie jest prawidłowe. Pewnie te nasze córki mają długie nogi 😉

Czyli to takie dziewczęce dolegliwości 🙂 Powiedz mi Kasiu, fajna masz połozną i czy ta sama bo z Maksiem miałm co chwile inną a teraz jak zmieniłam połozna to sie zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Dopiero wróciliśmy z zakupów...kurcze takie duperele a 400 zł poszło 🤪
A ciuszków żadnych jeszcze nie dokupiłam.
A no i mąż kupił sobie adidasy Nike,bo poprzednie zaniósł do reklamacji w Deihmanie,2 misiące i jak śmieci były 😞,no i ja wypatrzyłam a 149 zł adidasy pumy,taka okazja musiałąm kupić 😉....no i koniec szastania 😞
Padam,jestem strasznie zmęczona 😞...niedługo mały idzie kąpu i nyny 🙂

A co do ciuszków to najlepiej kupować 62,bo z 56 szybko dzidzi wyrośnie,a jak urodzi się większa to tamte będą dobre 🙂,ja właśnie takich musze dokupić

Beata jak brzuch???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadal boli 😞
U mnie Maks nosil newborn dość długo za to w większych się topił. Lepiej kupić 56 zeby były dopasowane i 60 żeby można było na cebulkę ubrać. Ja kupię kombinezon bo jest najpraktyczniejszy. Ninie jednak radziłabym kupić większe nie sądze żeby dzidzia była mała.
Co do zakupów to też ostatnio kupiłam Nike i Pumy o rozmiar większe bo wiem ze noga znowu się rozlezie a but musi byc solidny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć i 56 i 62 od razu 🙂
W tym,ze właśnie,jak rodzice są wysocy to dzidzia może się urodzić np.60 cm i wtedy tylko 62 nosi.
Ja mam trochę 56 i 62,ale musze dokupić,bo mam mało body,no i kombinezonu też nie mam.
Kupiłam łapki niedrapki 2 pary po 1,40 🤪

Dobra lecę szykować,będę rano...pewnie Was nie będzie 😞
Dobrej nocy kochane 🙂
No i Beata żeby przeszedł ból!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, pisałyście coś o wózku Kolcraft Contours Options. Jestem nim coraz bardziej zainteresowana, bo ma mnóstwo opcji a najważniejsze ze jest dostępny tutaj. Fakt, jest ciężki ale zwrotny a to ważniejsze. Będzie go brała któraś z Was ? Macie moze opinie jakies bo znalazłam trochę ale wole jak najwięcej 🙂 Aha, jest moze fotelik do niego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, na wszelki wypadek nie kupujcie oliwek Jonson& Jonson bo bardzo uczulają. Bardzo dobre jest zwykle mydełko bambino. Tez miałam fajne myjki kupione i rękawice a małego do tej pory ręka myjemy jakos tak wygodniej. Zaopatrzcie sie w waciki do kąpieli niemowlaczka. Na początku sama wodę żeby nie daj Bóg nic nie uczuliło. Tutaj położne zalecają przez 3 tygodnie przemywać dzidzię woda , nie kapiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kupujemy zawsze w Polsce Nivea baby płyn do mycia ciałka i główki , nie pamiętam dokładnie nazwy, poza tym mydełko bambino, wszystko przywozimy z Polski chyba ze upolujesz na ebay lub w Polskim sklepie. Tutaj tez sam J&J nie wiem czemu nivea nie maja ale np kremy z filtrami dla dzieci sa. Ja oliwki nie używałam bo Maks nawet na bambino wysypki dostał 😞
Kasiu, masz upatrzony jakiś kombinezonik dla malej ja juz mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam, że wysłałaś link do kombinezonu 🙂 A łapki niedrapki dla dziewczynek z brokatem widziałam, jakie śliczne 🤪 😘 Ja myślę kupić tego 3-4 pary, nie więcej. W sumie nie wiem czemu ostatnio tego nie kupiłam, bo to przecież tanie jest 😉 Jak robiłam zakupy to widziałam takie dziwne śpioszki zapinane z tyłu i tak się zastanawiałam jak to ubrać na takiego maluszka - jak mu to zapiąć i wydało mi się to niepraktyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...