Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej, wy się śmiejecie, a przecież ona by mogła być żywym przykładem do programu "Ciąża z zaskoczenia", przecież tam żadna z nich nie miała brzucha ciążowego... 😉 Za godzinę będę oglądać wyżej wymieniony program na Discovery Travel & Living 😜 Do tej pory w to nie wierzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorszy odcinek jaki widziałam, to jak babka urodziła dziecko w domu oczywiście i.... nie zadzwoniła do szpitala, tylko poczekała aż mąż wróci z delegacji 2 lub 3 dni. Miała strasznie wysokie ciśnienie 250 czy 230 i stan przedrzucawkowy, ale ona sobie stwierdziła, że pobędzie sobie z dzieckiem, bo się chce nim nacieszyć. To już nie bezmyślność tylko zaawansowane bezmózgowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raz też był taki odcinek, że dziewczyna miała skurcze, pojechała do szpitala i ten zmierzył jej chyba linijką! brzuch, nie robił usg i stwierdził że to 4 miesiąc. Ona się martwiła że tak późno się zorientowała... a za 2 tygodnie trafiła na porodówkę, bo się okazało że to był wtedy 36 tydzień, a teraz jest 38 i rodzi 😜 Ja patrzyłam i nie wierzyłam z tą linijką czy czymś takim 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ale widać po nich jak się wypowiadają, że kobiety dobrze wyglądają 🙂 Poza tym u nich szczupło to nie znaczy to samo co w Polsce, że kobieta waży 50 kilo hahahaha tylko z 90 kilo 😁 😁

Kasiu, te Polskie anorektyczne standardy tez nie sa normalne i to mówię ja, osoba która ważyła 45 kilo 😉
Nina, to jak masz wizyty to nie sprawdzają bicie serduszka ? U mnie na każdej wizycie dopplerkiem sprawdza. Poza tym zawsze mocz bada i czasami krew. O, właśnie chyba teraz będą kolejne badania na cukier chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...