Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja przy wzroscie 167 ważyłam 45 kilo 😉 Nie mogłam przytyć a jadłam naprawdę duzo. W Szkocji jak wszyscy , przytyłam i juz jest ok, choć przed pierwsza ciązą nieco przytyłam więc dlatego schudłam 2x tyle co w ciąży.
Dzisiaj stwierdziłam ze musze skończyć ze słodyczami bo zeby mi sie posypią. Zaczynam diete bez słodkowa :d
Ide na obiadokolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też się martwię o swoje zęby 🤨 Muszę iść w końcu do dentysty ale pewnie tutaj to się dostanę jak już urodzę ha ha ha 🙂 Ale myślę, że nie będzie tak źle bierzemy witaminy i jemy oprócz słodyczy zdrowe rzeczy 😉

Dziecko potwornie wyciąga wapno no i nie wolo stosować past z wysoka zawartością fluoru 😞 z Maksem w ciąży poszły mi dwa zeby. Mam bardzo słabiutkie ząbki niestety więc musze bardzo uważać. Swoją droga dziewczynki wyciągaja sporo więcej bo juz w brzuchu matki wytwarzają się u nich jajniki i tym podobne a u chłopców dopiero po stad gorsze samopoczucie mamy w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też się martwię o swoje zęby 🤨 Muszę iść w końcu do dentysty ale pewnie tutaj to się dostanę jak już urodzę ha ha ha 🙂 Ale myślę, że nie będzie tak źle bierzemy witaminy i jemy oprócz słodyczy zdrowe rzeczy 😉

Pamiętaj ze masz przez cała ciążę i rok po darmowa opiekę dentystyczną a w ciązy nie moga zakladać srebrnych plomb więc korzystaj póki możesz.
Musze z moim lekarzem sie umówić bo przerwaliśmy leczenie jak miałam kłopoty z brzuchem bo nie chciał ryzykować ze cos mi zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Ja zawsze musze jeść jak ogladam i musze cos oglądać jak jem, cholerny zwyczaj wiem.


Też zazwyczaj jem oglądając tv 🙂 a lody i brzoskwinie to tonami 🙂 taką mam teraz ochote na owoce 🙂

Dziewczynka jak nic 😉 Z synem jadałam jak zawsze czyli mięcho, warzywa a teraz pochłaniam słodycze i owoce chociać nie przypadam za słodkimi rzeczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martwię się właśnie o te zęby chciałam iść w Polsce prywatnie ale to wiadomo wizyta 100 zł później dodatkowe zabiegi jak blądowanie tez ileś kosztuje i bym zbankrutowała 🙃 Muszę się dostać tutaj do dentysty. Położną przycisnę o papiery na darmowego dentystę bo się należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak , dentysta kosztuje, jak chciałam robić korone na górnie zęby to dostałam wycene na 3600funtów 🤪 W Polsce zapłaciłabym 6tysiecy 😉 Po porodzie będę robić implanty ale to juz niestety w Pl bo tutaj to koszt za wysoki zresztą mam fajnego dentystę implantologa. Miałam robić implanty na 6 i 7 ale zaszłam w ciążę i musimy przesunąć zabieg na po porodzie, byle tylko kośc nie zanikła bo trzeba będzie kosć odbudowywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A czy tą karteczkę musi dać mi położna ?? muszę się jej teraz dopytać czy ona już mi to dała czy dopiero da.

Wysyłają to do domu ale położna powinna to zapewnić. w razie czego możesz się spokojnie zapisać i powiedzieć ze jesteś w ciąży później doniesiesz papiery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki !! 🙂 No nie wierzę, że Ada nie była pierwsza ani Nina 😁 U mnie psia pogada pada i jest brzydko ogólnie aż się nie chce siedzieć. Ja już po spacerze z psem niestety musiałam wyjść na ten deszcz 🤨 Nie rozpisujcie się za dużo bo ja stała bywalczyni nie raz muszę z 5 stron nadrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Nina to normalnie do której śpisz ?? 🙃 Ja to lubię pospać sobie jak mogę 😁 Długo nawstawałam się o 4 rano do pracy także teraz przed porodem odsypiam 😁 Mnie dzisiaj nad ranem coś w dole brzucha kuło dziwnie ale jak się później obudziłam to już było dobrze także to jakiś mały incydent był 🙂 Ja chyba też już się nie położę tylko trochę posprzątam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śpię tak do 7-8. Jakbym wstała o 10, to już z góry mam humor okropny 🙂 Nie lubię długo spać, ale jednocześnie wstać o 5 czy 6 jest mi baaardzo ciężko i nie znoszę rano wstawać 🙂 Jak mam wstać o 5, to o 19-20 lubię być już w łóżku hihi jak dzidziuś 😁 Czasem jakieś skurcze muszą się pojawić 😘 Macica musi sobie poćwiczyć 😁 Ja zaraz wychodzę do H & M zobaczyć jakie spodnie ciążowe oferują. Nie lubię jakoś tego sklepu, ale może ciążówki mi się spodobają. A jak nie, to ruszam w miasto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc brzuchatki 😘
Dziewczyny, spijcie póki możecie, jak maluch sie urodzi to tylko marzenie zostanie po przespanej nocy niestety. Ja zaczęłam sie wysypiać dopiero jak Maks dostał swój pokój bo tak budził się o 4 i o 6 rano. Teraz, jak spię na dolę to sie wysypiam bo jak Maks sie budzi ojciec go przebiera i dopiero z nim schodzi na dół. Coraz później niestety chodze spac , wczoraj o 2 się położyłam.
Brzuch mnie znowu boli, wrrrr to chyba jeden z tych tygodni co wszystko nas boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...