Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nic kurna, ze cześc zona nic więcej !!!! Przeciez chcialam wracac to o co mi chodzi ?!?! On jest niedorozwinięty ?!?!?! Do cholery jasnej mogłam zemdlec, mógł mnie samochód potrącić byłam z pustymi rękoma gdyby cos mi sie stało to by gnojek od policji albo pogotowia sie dowiedział a gdyby zmasakrowali to by tygodniami szukał, czy ten debil ruszył mozgownica ?!?!?! Kurna , nawet nie moge spac na dole bo gosci jeszcza sa. I niby jak mam reagowac nawet nie mam tutaj kolezanki do ktorej moge isc nikogo, jestem sama z tym debilem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata no chyba sobie robisz jaja, że zostawił Cię na środku autostrady tym bardziej wiedząc jak daleko masz do domu !!!!!!!!!!!!!!!! Nie no ci faceci to mają nasrane w głowach !! Boże jak go serce nie bolało o żonę która jeszcze jest w zaawansowanej ciąży !!!!!!!!!!! A jak byś się przewróciła albo nie daj Boże coś gorszego ??!!! Wtedy też by na Ciebie zatrąbił i powiedział wsiadaj to Cie do szpitala podwiozę ?????? Kurwa mać no ja to bym mu nogi z dupy powyrywała !!! Beatka to Twoja sprawa ale okazał Ci takie brak szacunku i zlekceważenie, że ja bym mu szybko tego nie zapomniała !!!!!!!!1 Ale nie działaj w nerwach- opanuj się Kochana bo przez takiego dupka zrobisz sobie i dziecku krzywdę tymi nerwami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Beata no chyba sobie robisz jaja, że zostawił Cię na środku autostrady tym bardziej wiedząc jak daleko masz do domu !!!!!!!!!!!!!!!! Nie no ci faceci to mają nasrane w głowach !! Boże jak go serce nie bolało o żonę która jeszcze jest w zaawansowanej ciąży !!!!!!!!!!! A jak byś się przewróciła albo nie daj Boże coś gorszego ??!!! Wtedy też by na Ciebie zatrąbił i powiedział wsiadaj to Cie do szpitala podwiozę ?????? Kurwa mać no ja to bym mu nogi z dupy powyrywała !!! Beatka to Twoja sprawa ale okazał Ci takie brak szacunku i zlekceważenie, że ja bym mu szybko tego nie zapomniała !!!!!!!!1 Ale nie działaj w nerwach- opanuj się Kochana bo przez takiego dupka zrobisz sobie i dziecku krzywdę tymi nerwami 😞

Kurwa, po dwóch godzinach mnie zobaczył nie wiem czy gdzies jezdził czy huj go wie i zamiast podjechac i powiedziec przepraszam wracajmy do domu to se trabi jak na krowe a ze nie podeszłam to se pojechal no ja pierdole to jest przegiecie na maxa !!! Zeby nie był w ciazy to i polazał do pubu to jeszczy ale do huja w ciazy jestem i to problematycznej a ten to ma dupie jak ja mam zyc z takim kims kto ma moje i swojego dziecka zycie za nic ?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj się Beata... naprawdę zrobisz tyk krzywdę maleństwu.... wiem że to nie jest takie łatwe... ale się postaraj... a na niego nie patrz... daj mu popalić na raty... co w szpitalu nie wylądujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze w tej piedolonej Szkcoji nie ma znaków więc oczywiscie sie zgubiłam i musiałam z 3 kilometry wraca do autostrady. w głowie mi sie nie miesci zeby tak postapic !!!!!!!!!1 Kiedys pokłóciłam się z kolega śp i tez wysiadłam z samochodu to zaraz wyskoczył i zaczał mnie przepraszac a ten gnojek potraktował mnie jak smiecia. Kurwa, nie daruje mu tego !!!!!!!!!!!!!!! Zeby moja matka była inna i przylecialaby do mnie to najwieksza kara byłoby zakaz uczestniczenia przy porodzie . Sama rodzic nie chce a z nim tym bardziej. Nie chce isc jutro na usg zby ten gnoj był ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No powiem Ci, że ja się zdenerwowałam tym co napisałaś a jak bym mi się to stało osobiście to bym go obdarła ze skóry !! Wie tym bardziej jako ojciec już drugiego dziecka, że kobieta w ciąży ma humory i trzeba to uszanować i lepiej się przymknąć i przeprosić to nie lepiej się jeszcze stawiać. A nie daj Boże coś by się stało dziecku to po fakcie by sobie pluł w twarz, że to jego wina !! 😠 😠 😠 😠 Tylko wtedy by było już za późno !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny !
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć 🙂
Jestem w 21 tygodniu ciąży i termin mam na 26 grudnia 🙂
Czasami mam ochotę porozmawiać i poradzić się innych przyszłych mamuś, więc mam nadzieję, że Was nie przynudzę 🙂)
Mam takie małe pytanko do Was, miałyście może albo macie w czasie ciąży kolkę nerkową ?
Bo mnie ostatnio pobolewał brzuszek po prawej stronie w okolicy kręgosłupa i podbrzusza i mój gin właśnie ta kolkę podejrzewa, kazał brać nospę, mówi, że to na dzidzie nie wpływa, tylko mnie może denerwować ten ból, mocno nie bolało, ale wolałam pójśc do lekarza i chciałbym pogadać z kims kto z ową kolką miał do czynienia ?
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
nie denerwuj się Beata... naprawdę zrobisz tyk krzywdę maleństwu.... wiem że to nie jest takie łatwe... ale się postaraj... a na niego nie patrz... daj mu popalić na raty... co w szpitalu nie wylądujesz...

Ola, najgorszą rzeczą jaka mozna zrobic drogiej osobie to potraktować ja jak śmiecia i tak tez zostałam potraktowana ja jego zona i matka dzieci. Naprawdę nie jestem w stanie myślec o tym czy zaszkodze dziecku czy nie bo najbardziej zaszkodził mu jego ojciec porzucajac matkę na odludziu narażając na niebezpieczenstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... Dziewczyny wiem że to trudne ale nie denerwujmy się... daj mu popalić i nie bierz go na usg...;/ a do tego niech sam sobie gotuje sprzata pierze... ojewaj go ... ważne żebyś sie nie denerwowała bo mały to odczuje... i bedzie niespokojny i sama wiesz czym może to grozić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
No powiem Ci, że ja się zdenerwowałam tym co napisałaś a jak bym mi się to stało osobiście to bym go obdarła ze skóry !! Wie tym bardziej jako ojciec już drugiego dziecka, że kobieta w ciąży ma humory i trzeba to uszanować i lepiej się przymknąć i przeprosić to nie lepiej się jeszcze stawiać. A nie daj Boże coś by się stało dziecku to po fakcie by sobie pluł w twarz, że to jego wina !! 😠 😠 😠 😠 Tylko wtedy by było już za późno !!!

Uwierz mi ze gdybym miał cos ostrego pod reka jak te drzwi otworzył to bym go dźgnęła !!! Nie ma dla gnoja usprawiedliwienia szczególnie ze tak jak mówisz to nie jest jego pierwsza ciąża i wie ze mi samej jest trudno to po diabła dokłada. Naprawde nie mogłam juz znieśc tego nakrecania mnie ze mam jeszcze 6 miesiecy do porodu i ni chuja nie docierało jak mowilam zeby sie zamknął bo juz mam dosc słuchania tego. Naprawde wolałam wyjsc z tego samochodu bo inaczej coś bym mu zrobiła i byłby wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Monika 🙂 Ja tego nie miałam ale za to mam kamienie na lewej nerce i wiem co to jest bardzo mocny ból nerki. Jeśli powiedział gin, że nospa jest dobra to bierz alel jeśli ból jest do wytrzymania to ja bym nie brała nic. Ja teraz w ciąży urodziłam kamień z lewej nerki- ból był niesamowity parłam w wannie jak do porodu (chociaż nie wiem jak to jest do porodu 😉 ) i nerka straszliwie bolała i nie wzięłam nic. Wolałam zębami poduszkę zagryźć. I cieszymy się, że do Nas dołączyłaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Powiedź mu, że do szpitala na USG pójdziesz sobie sama i to nawet na piechotę bo po dzisiejszym maratonie co to dla Ciebie taki krótki spacer do szpitala jak dzień wcześniej miałaś trening 🤢 😠

Nie znasz go, polezie za mna i tylko bedę miała od rana nerwa. albo nie pojade wcale albo jakos sie wywine jak będzie u gory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wiem Beatka wiem że nic nie zrobisz na nerw ehh... ale co teraz zrobic możesz to jedynie myśleć o małym....

Wiesz co jest najgorsze w takich chwilach ? Ze ja nie chce tego dziecka ze wole zeby sie nie urodziło więc myslenie o nim tutaj nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wiem jak to jest jak się wpada we furie- wtedy nie myśli się o niczym tylko żeby się na dziadzie zemścić. Szkoda, że nie masz nikogo bliskiego koło siebie bo ja to bym się zgarnęła i na noc nie wróciła !! Ja już tak dwa razy zrobiłam to na drugi dzień skomlał jak pies o wybaczenie !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dziękuję bardzo za odpowiedź, właśnie podobno kamienie na nerkach i ta kolka to podobno podobny ból, tyle, że mnie nie boli mocno, tyle co tam pobolało troszkę, jeszcze ani razu nie brałam nospy, bo tez wychodzę z założenia, że lepiej się nie truć.
Pomimo tych kamieni z dzidzią wszystko okej ?
Bo ja to zaraz świra dostaje, mimo to, że lekarz powiedział, że na dziecko to nie wpływa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja wiem jak to jest jak się wpada we furie- wtedy nie myśli się o niczym tylko żeby się na dziadzie zemścić. Szkoda, że nie masz nikogo bliskiego koło siebie bo ja to bym się zgarnęła i na noc nie wróciła !! Ja już tak dwa razy zrobiłam to na drugi dzień skomlał jak pies o wybaczenie !!!!!

Oj ja tak robiłam wiele razy tylko wtedy nie miałam dziecka i jednak byli znajomi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira możemy sobie ręce podać wiem ze Cię to nie pocieszy ale nie jesteś sama ja tez jestem w obcym kraju zero znajomych a wczoraj jak wyszłam o 12 w południe tak do 23 nie było zainteresowania czy zyje czy moze w szpitalu jestem nic kompletnie 😞 trzymaj się kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...