Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieki za życzenia dziewczyny 🙂 Nadrobilam wiec sobie zaznaczam i uciekam bo pewnie za niedlugo goscie do mnie wpadna chociaz nie zapraszalam na dzis nikogo bo dwie imprezy w tygodniu robic to za duzo - bo w niedziele chrzciny Dominika. Buziaki i do jutra:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krowa bo ja KOCHAM ŁATY !! 😁 😁
Żonkile nie kradzione bo na ulicy sobie rosły co najwyżej to są miasta a więc można powiedzieć, że miasto okradłam haha
Byłyśmy na zakupach i spacerze 🙂
Kupiłam sobie już dodatki na chrzest Alusi i jeszcze kilka innych rzeczy sobie Ali i mojej Mamusi 🙂
Mąż poszedł na piwo z kolegami z pracy a Ala buja się w bujaczce i patrzy na Vive hahaha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga do jutra już pewnie nie będzie sladu po bolącej piersi 😉
Kasiu a żonkile są piękne - wiosna już u Ciebie 😎
A tu dziś puchy straszne 😞
A tu moja dresiara hahaha
[URL=http://img810.imageshack.us/i/dresiara.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9971/dresiara.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia tak sądzisz ? To może się wybiorę kiedyś do parku nocą hahaha 😁 😁
Moja Alusia teraz z bujaczki przeszła na mate i śmieje się do pluszowej małpki hihi 🙂
Ja zjadłam deserek czekoladowy i chyba zrobię sobie herbatkę 🙂
Cisza tutaj bo już każda ma dziecko i wiadomo dwa razy więcej obowiązków 🤔
Ja wstawiłam pranie 🙂 Mam posprzątane a więc nic dzisiaj nie robię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to Maniek nie daje Ci rady że chcesz do parku iśc i czekać aż ktoś Cię zgwałci ???hahahahahaha Biedny ten Maniek Twój 🥴 Ty niewyżyta babo hahahahaha.
Moja Oleńka już śpi 🤪 na noc a ja sama siedzę bo Tomek dziś nocą wróci 😞
Brzuszek milczy bo wyrodne mamuśki wreszcie dziećmi się zajęły 😁 🙃 😜
Kasia na noc pierzesz ??????? Ze Ci się chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Musiałam wyprać bo to Mańka rzeczy z pracy i już mi smarami śmierdziało w koszu na pranie 🤔 Ale już wyprało i powiesiłam 🙂
Maniu daje mi radę 🙂 Potrafi mnie okiełznać swoim batem hihihi 😁

Hahahaha ałć! To Wy się tak bawicie ??? Skóry , baty ,pejcze mhhh no tak trzeba urozmaicać sobie życie erotyczne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Musiałam wyprać bo to Mańka rzeczy z pracy i już mi smarami śmierdziało w koszu na pranie 🤔 Ale już wyprało i powiesiłam 🙂
Maniu daje mi radę 🙂 Potrafi mnie okiełznać swoim batem hihihi 😁

Hahahaha ałć! To Wy się tak bawicie ??? Skóry , baty ,pejcze mhhh no tak trzeba urozmaicać sobie życie erotyczne 😜


Hahaha nie my używamy tylko bata Mariusza te sztuczne nas nie rajcują hahaha 😁
Zjadłabym coś hmmmm.... ale nie wiem co 🤔
Może coś wdłubie z lodówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to ja druga, znów pustki! Noc bardzo dobra, pierś lepiej 🙂 troche jeszcze czerwona, ale juz prawie nie boli 😁 A Pawelek zrobil wlasnie kupe co wyszla przodem 😮 🤪 to chyba Maja Agi tez sie tak kiedys zalatwila 🙂 caly brzuch, hehe. Ale u nas dzis brzydkom pochmurno i kropi deszcz..milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🤪
Moja nocka wporzo hahaha. Ola dziś wstałą o 7:40 🤪, 40 minut dłużej niż zwykle 🤪
Ja dziś u mamy jestem(ojciec w pracy) bo nam anty włamaniowe rolety montują.
Aga u mnie też kiepska pogoda jest 😞
Aga Mini ja po urodzeniu Oli miałam piękne włosy, ale teraz mi zaczynają wypadać 😞
Zajrzę pózniej do Was 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej i ja sie melduje 🙂 o rety dzis powoli zaczynam przygotowania do chrzcin, jeszcze dzis do spowiedzi musimy jechac bo jakos ten czas tak szybko mija, że szok! Fajnie macie, że dzieciaczki Wam tak ładnie nocki przesypiają, mój głodomor mnie budzi kikla razy no, ale to uroki macierzynstwa. U nas dzis tez brzydko i pada i pewnie znowu na spacer nie pojdziemy bo gdzie na to błoto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja na kompie męża bo mój właśnie mi naprawia 😁
Krowa nagranie super hihihi 😁 😁
Ja myślę, że masz skurcze macicy , która sie obkurcza bo jeśli mówisz, że masz przy karmieniu je najczęściej to wyczytałam kiedyś, że Mamą karmiącym piersią szybko macica się obkurcza bo przy karmieniu wytwarza się oxytocyna nawet poporodzie która wywołuje skurcze i tym samym obkurcza macice.
U mnie noc też ładna już od 8 na nogach jesteśmy. Ala marudzi we wózku a później na spacerek bo umnie ładnie jak na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Oj Dominik idzie spac kolo 20 no i wstaje kolo 24 pozniej o 2 o 4 i okolo 6 juz jest wyspany 🙂


o to faktycznie często! a w dzień tez tak? a dlugie masz przerwy, bo ja juz sie ciesze, jak przerwa to 30 min, wczesniej byla godzina, bo dluzej jadl plus zawsze musialam przewijac 1-2 razy... Dominis chyba nie potrzebuje duzo snu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - a ile je Maja? bo Pawelek ostatnio to je 5-10 min i koniec...a teraz spi juz 3 godzine 🙂 Odluchalam Oliwke 😁 końcówka jest niezła 🙂 Ja zdazylam zrobic obiad, zjesc obiad i zrobic zupe na weekend 🙂 ale to fajnie jak dzieci tyle śpią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CoCo podpisała listę, bo nie można opuszczać brzucha 😜

To faktycznie Dominiś się często budzi 😲 Jak noworodek. A może on nie chce jeść, tylko się przebudza i nie może zasnąć? Nie pamiętam czy akceptuje smoczka... ale jeśli dobrze pamiętam to nie. Bo jeśli lubi smoczka, to może daj mu smoczka i zaśnie, albo postaraj się, żeby zasnął bez jedzenia. Jak Łukasz mi się przebudzi w środku nocy, to najpierw daję mu smoczka i obserwuję go czy dalej zaśnie, czy nie, jak nie to go karmię.
U nas karmienie wygląda tak, że Łukasz je 10 minut i chce tak w przedziale od godziny do trzech znowu jeść, ale najczęściej co 2 h.
A Kury to najlepsi przyjaciele człowieka 🤪 🤪 🙃 🙃 Oliwka gada dalej po japońsku 🙂 Niestety niektórych rzeczy nie rozumiem 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Maja dziś dostała paczke z nan,nestle,gerbera... - soczek marchewka z jabłkiem,słoiczek marchewki,kaszke bananową i mleczko w proszku....
Oczywiście starsza siostra opanowała jej soczek więc skoro otwarty dałam jej spróbować 30ml,zaciągnęła butle jak ta la la 😁
więcej nie daje wole poczekać jeszcze troszke,teraz maleńka śpi,a ja dziś postawiłam na swoim jak Oliwia robiła histerie bo dydka zgubiła,po 10 minutach krzyku,tupania,płaczu poszła sama szukać bo nie zwracałam uwagi na nią i mojemu też nie kazałam 😉

a skąd paczkę? ja też chcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...