Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jedem...
hey dupki...
ja mojej codzinnie daje cos... np dzis jaadła 4 łyżki od cukru jabłuszka wcina jak dziczek.... jutro dostanie marchewke z jabłuszkiem też 4 łyżeczki od cukru ... a pojutrze dam jej sok jabłuszkowy ... mi ciocie i znajome mówiły że mam dawac codzien cos ale nie mieszac jak sok to sok jak deserek to deserek 🙂 no i daje jej to koło 11 najpóxniej 12 żeby w nocy sie nie meczyła w razie coś... wiecie że od jabłuszka mam 2 razy dziennie kupke wkoncu a tak co 3 dni była a teraz regularnie 2 razy w dniu i żółta konsystencjii musztardy... cieszy mnie to...lece spac bo padam na ryj.... a niewiem jak noc bo moja ostatnio różnie a już tak ładnie przesypiała noce 😞 😮 🤢

dobrej nocy kochane:*
a danonka to myślę ze dopiero jak skończy pół roku nie wczesniej... niewiem nie znam sie ale szwagierka dawała danonka po6msiacu chyba niewiem dopytam sie jej... teraz za szybko moim skromnym zdaniem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem 🙂 Mąż do pracy na noc poszedł. W mieszkanku już się zadomowiłam, czuje się jakbym tu lata mieszkała. Jeszcze wszystkiego nie mamy, ale już meble w sypialni w komplecie a to najważniejsze. Jeszcze pokój Kajtka musimy dokończyć malować, i takie drobniejsze prace jak wieszanie karniszy, jestem w trakcie wyboru firanek i rolet, szukam w necie 🙂 Najważniejsze że na swoim, a powoli wszystko zrobimy tak jak chcemy. Jak znajdę kabel usb do tel to jutro wam zdjęcie sypialni przyślę 🙂
Kajtek chyba kolejny skok rozwojowy przeszedł bo tak dokładnie już potrafi wodzić za kimś wzrokiem, że sok, głowę odwraca i tak fajnie oczkami przewraca, mój śmieszek mały 🙂
Co do nereczki jego to nie da się niestety nic przyśpieszyć i musimy czekać do 6 kwietnia na przyjęcie do szpitala i wtedy będą robić jeszcze badania i dowiemy się co dalej, ale na szczęście to już nie długo. Zresztą musi być wszystko dobrze, nie ma innej opcji.

Iwonka to to szampan i gratulacje mieszkanka 🙂 i życze aby Kajtuś zdrowiał,szkoda maluszka,no ale nie stety tak nie raz jest że takie maleństwo kochane musi cierpieć a nam mamą serce ból ściska 🤨


Dzięki, kupie szampana jak już wszystko co na początek potrzebne będziemy mieli i będę mogła wtedy opijać 🙂 Co do Kajtka to nie wiadomo niestety dlaczego akurat jego to spotkało i biedny będzie musiał całe życie uważać np. na alkohol i inne, bo w mojej i męża rodzinie nikt nie miał żadnych problemów z nerkami, ale tego się już niestety nie odwróci i trzeba teraz mysleć o tym żeby Kajtka życie wyglądało normalnie, od zamartwiania nic się nie poprawi a na pewno on będzie czuł nasze nastroje. Wiem że będę musiała go uświadamiać o tym od małego że musi o siebie bardziej dbać niż inni ale na pewno nie będę mu odbierać jakichś radości życia z tego powodu. Mój kochany synek musi być szczęśliwy i zawsze uśmiechnięty 🙂
Myślę że każda matka by tak starała się robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tu już dyskusje prowadzicie na temat wprowadzania nowych rzeczy maluszkom, a Kajtek dopiero 2,5 miesiąca ma więc mnie nie dotyczy, ale potem będę miała jak znalazł wnioski z waszych doświadczeń 🙂
Gosiu, ja też bym się na kolczyk zgodziła, ale to chyba dlatego że jak miałam 15 lat to sobie sama 5 dziurek zrobiłam i mam teraz w uszach 7 😉 🙂 ale tyle to za dużo. Mojej 33 letniej siostrze jakiś rok temu też trzecią dziurkę w uchu przebijałam i fajnie to u niej wygląda i podobno nawet jej nie bolało 🙂 😁
Kasiu, kuruj się bo grypa to jednak nie błahostka i trzeba niestety swoje odleżeć 🙂Więc zdrowia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam do Was 🙂
Iwonka kuruję się jak tylko mogę DZIA 😘 😘 😘
Olu jabłuszko jest zalecane nawet na kolki a więc nie dziw się, że Alusi robi śliczne kupki 😉 😁
Jak się dziecku wprowadza wszystko stopniowo i powoli to na pewno żołądeczek na wszystko zareaguje pozytywnie 😉
Ja zaraz kąpiel i spać bo moja Pyzunia po wypiciu 150ml mleka z kaszką od razu o 2):00 zasnęłą na noc 😁
Krowa śliczny awatarek zrobiłaś 😁
DOBRANOC :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja druga 🙂 Czesc Mamuski, jakos wyglad forum zmienili, dziwnie trochę...Pawełek pobił rekord, po wczorajszych wrażeniach spał BEZ PRZERWY od 19.30 do 6.30 🤪 🤪 🤪 Obudziłam się o 5, bo myślałam, że mi cycki eksplodują, ale jakoś dały radę - przewracałam się w łożku i nawet sprawdziłam czy oddycha 🙂 Tak więc pierwsza noc przespana. Teraz znów drzemie, a u nas znów robią na klatce - tj teraz zrywają tynk i będą malować, już wyobrażam sobie ten syf jak wyjdę z domu 😞 Iwonka - super, że Wy już na swoim! i że bardzo pozytywnie myślisz - tak trzymać 🙂 Miłego pierwszego dnia wiosny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski! Powracam po weekendzie 🙂 Chrzciny uwazam za udane 🙂 Dominik byl grzeczniutki jak aniolek! Wrzuce Wam pozniej zdjecia jakies tylko musze isc ogarnac troche i siebie i kuchnie bo dzis dalej gosci zapraszamy na obiad bo tyle jedzenia narobionego mialam ze spokojnie jeszcze jedna taka impreza moze byc zrobiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dużo nie miałam do nadrobienia 😁
Iwonka cieszę się że się zadomowiłas , ja też nie miałam problemu 🙂 🙂 i jakoś musze przyznać że też maam wrażenie że mieszkam tu od lat 🤪 🤪,tylko jak wychodzę na dwór na główną ulicę i widzę te zapijaczone mordy to sobie uświadamiam że jednak wcześniejsze otoczenie było "normalne", ale zaczynam sie przyzwyczajać do tego wystroju mojej dzielnicy hahahaha.
I super podchodzisz do choroby Kajtusia 😆,zamartwianie i użalanie nic nie daje. Pozytywne myślenie zaowocuje 😉 A Kajtuś będzie szczęśliwym i uśmiechniętym chłopcem 🤪
Ola jabłka rozluzniają i regulują stolce. Alusia wcina aż jej się uszy trzęsa 🤪 i dzięki temu ma puste jelitka . Dobrze że na nowości dobrze reaguje i żołądeczek wszystko dobrze znosi 😉
Ja już od 6:30 na nogach 😮,ale posprzątałam już sobie i poprałam 🙃
Mama ma do mnie przyjehać , tzn,ojciec ma ja przywiezc i pózniej ją odebrać, bo on do mnie nie wchodzi.
No to miłego dnia 🤪 🤪 🤪
A aa a na kolczyk to oczywiście się zgodziłam , bo juz jest duża i zaraz by było że Ole kocham bardziej niż ją. Nieraz już to słyszałam 😞.
No to chyba wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaaaaaaa jaki boski Pawełek 🤪 🤪 Ja tez chcę takie wdzianko na noc dla Tomka hahahaha.
Aga super masz synusia 😉 Awatar tez fajniusi 🙂
A u mnie znów policja była 🤪 🤪 🤪, tylko że taeraz do poprzedniego lokatora - ja tym razem miałam na sobie ubranie hahaha. Młodzi przystojni panowie - trzech ich było 😉
Aga Mini co z Tobą że spac nie możesz tzn twój sen bardzo plytki jest 🥴To jak tak śpisz to nie jesteś wypoczęta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Teraz będą dwie bandy - jedna, której nowy brzuszek się podoba, druga której się nie podoba. Mi się nie podoba 😞 Ale cóż... trzeba się będzie przyzwyczaić.
hahhaha
Aga, ja tez mam problemy ze snem, a w sumie to z zasypianiem... 😮 😮 Jak wcześniej zasypiałam od razu, tak teraz się męczę...
A może nie idziemy topić Marzanny, tylko idziemy na wagary??? hahahaha 🙂
Aga, Pawełek ślicznie Ci przespał 😁 Macie piękne zdjęcie razem 🙂 No i Diabełek też jest super!!
Sylwia, to czekamy na zdjęcia z chrztu 😁 A jak oczka Dominisia??
Czita, ale masz teraz dzielnię 😉 Policja raz w miesiącu haha.
Mam do Was pytanie - miały Wasze dzieci zgrubienie po szczepionce?? Bo mój ma trochę czerwone i jest zgrubienie i nie wiem czy coś się z tym robi, czy trzeba to smarować, czy samo zniknie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po szczepionce którą robią na wizycie u pediatry moja Ola nie miala śladu.nNatomiast jak pisałam wcześniej ma czerwonę zgrubienie po tej w szpitalu.
Hahahaha no jase że byśmy się bawili ja jak na małpę przystało wieszała bym się na drążku Tomka hahahaha.
Aga no to już wiadomo czemu problemy ze snem - nerwy i stres. Oj ty też się masz z ojcem 🥴 i jeszcze martwisz sie o mamę 😞. Ale ja się dziwię tym kobietą które są z mężami którzy piją , biją i awanturują się 🥴. Ja bym nie mogła, zostawiła bym takiego niech sie zachla albo niech znajdzie inny worek do bicia.
Noooo na wagary chętnie bym poszla 🤪 🤪 A swoją drogą to niedługo mogą zacząć się wagary u mojej córki 😮 bo to ten wiek 🤢,gimnazjum za pasem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Maje zmierzę w czwartek i będę wiedziała ile urosła i ile ma obwód główki. Przy następnej wizycie na pewno wspomnę o tym mierzeniu. Iwonka będzie dobrze zobaczysz trzeba być dobrej myśli ja staram się myśleć pozytywnie, ale, jak co chwile słyszę od rodziny, że może mózg się nie rozwijać jak trzeba to krew mnie zalewa i jestem zła jak osa. W piątek była mojego kuzynka ta, co chciała kasę i oczywiście zaczęła mądrować, że jej Philip to je już normalnie od 3miesiąca wszystko je, bo lekarka powiedziała, że już czas podawać ja jej powiedziałam, że Majka zanim dostanie ziemniaka to długa droga i nie będę faszerować małej, bo już niby czas. Zajrzę później, bo blueconnecta muszę oddać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gosia do ojca dodac jeszcze ciulowe finanse i po spaniu,no ale nie długo przyjdzie 1000 z pitów : 😉
mój pokicał po coś dla Maji by jej o 12 dać 🙂
a moja po szczepionce nie ma zgrubień i się nie papra nic

A szkoda gadac na temat finansów, nam też się ukróciło co z tego że nas dwoje pracuje , jak moja pensja idzie na opłaty, i to trzeba jeszcze dołożyć 😮. I przecież już nie mamy pieniedzy z wynajmu mieszkania 🤢. Zostaje nam jedna wypłata na życie. Ale cóz ,aby gorzej nie bylo 😉
Ja też czekam na kaske z pitów 🤪 i jeszcze Tomek mundurówke dostanie- oby przed chrzcinami Oli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra moja Aluniu buja się w bujaczce to mogę napisać raz dwa co i jak 😁
To tak: Ja czuje się już o niebo lepiej jednak końskie dawki leków pomogły 🙂
Alusia spała od 20 do 7 rano i później jeszcze do 11:00 😁 Nawet ja już wstałam a Ona dalej spała 😁
Dzisiaj tylko obiadek bo w domu czystko no i pewnie prasowanie mnie czeka Aleńki ciuszków 🤔
Mariusz na noc do pracy 🤔
Mi nowy brzuszek jakoś ani się nie podoba ani nie przeszkadza ! Obojętny mi jest byle by było gdzie z Wami pisać 😉
Kafinka Aga każdy jest mądry i prawi morały bo go taki stres osobiście nie spotkał. A wiadomo, że martwisz się jako mama i każda aluzja Cię drażni ! Nie dziwię Ci się, ale na pewno główka rośnie 😉
Aga 2010 nowy avatar super !! No i ten strój !! Ja też jak Gosia bym swojego chętnie w taki kaftanik do łóżka ubrała haha
Gosia a Ty nie narzekaj bo jak Ty masz tak często policje w domu to bezpieczna dzielnica jest haha 😁 😁 A tak serio to ja mieszkałam baaardzo długo na takiej ulicy gdzie tylko menele pod sklepem i da się przeżyć. Nie warto zwracać na ich uwagi. Jak powiedzą dzień dobry to odpowiedzieć i pójść dalej to nie będą się czepiać 😉 Moja Mama nie jednemu mordę obiła haha DOSŁOWNIE to kłaniali się Jej w pas hahaha 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Dziewczyny 🙂 a pajacyk rewelacja, dostałam od znajomych z pracy, więc nawet nie wiem gdzie kupiony 🙂 Mój szaleje na macie, składa już rączki obie i chwyta zabawki nad głową, choć myślę, że to może przypadek 🙂 Aga Mini - zacznij pić melisę na te nerwy, może trochę pomoże i będziesz lepiej spać. Kasia - dobrze, że Ty już lepiej; a ja mam dziś obiad z wczoraj, zupa krem z cukinii i polędwiczki zapiekane z ryżem i szpinak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krowa czemu ze mnie ściągasz !!????? Ja też mam udka z kurczaka w pomyśle na... ale do tego fryteczki i ćwikłę z chrzanem bo bardzo lubimy 😁
Moja zobaczyła reklamę na disney xd Pokemony i się śmiała w głos hahaha
Krowa sama mam całą suszarkę do poprasowania to spadaj !! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...