Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Aguś 🙂 Ja nie wiem ile waży Ala 🤔 Tutaj rzadko ważą dzieci. Ala będzie ważona jakoś w 3 miesiącu. Ze wzrostem to już w ogóle nie wiem bo Ala nawet po urodzeniu nie była mierzona. Ale Twoja Majeczka jest akurat. Widać, że jest nabita i ma wałeczki a więc to najważniejsze a, że jest drobniutka to super ja lubię takie dzieciaczki moja Alusia też taka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co lekarka powiedziała na temat tej główki ???

Że nic nie urosła przez 6 tyg i mamy obserwować jak nie urośnie to do następnej wizyty to aż się boje, co powie 🥴

Aga będzie dobrze 🙂
Maja jest śliczna i widać że ma wałeczki i rośnie,może ją źle zmierzyły??

Dzięki Mini 🙂 mierzyła ją przy mnie, więc o pomyłce nie ma mowy no chyba, że na poprzedniej ją źle zmierzyła tak czy siak mamy ją obserwować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A co lekarka powiedziała na temat tej główki ???

Że nic nie urosła przez 6 tyg i mamy obserwować jak nie urośnie to do następnej wizyty to aż się boje, co powie 🥴

Aga będzie dobrze 🙂
Maja jest śliczna i widać że ma wałeczki i rośnie,może ją źle zmierzyły??

Dzięki Mini 🙂 mierzyła ją przy mnie, więc o pomyłce nie ma mowy no chyba, że na poprzedniej ją źle zmierzyła tak czy siak mamy ją obserwować...

mi raz tak zmierzyły Maje że wyszło że nie urosła a tydzień później już im urosła 🙂

Zmierzę ją za tydzień i zobaczę jak urosła na np. 5cm to będzie znaczyło, że źle została zmierzona 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafinka nie martw się będzie wsio dobrze 😉 Na pewno coś zrobili nie tak, albo po prostu teraz miała zastój a za tydzień okaże się, że już coś przybrała 🙂 Dla mnie to Maja ma piękną główkę 😘
Ja już mam obiadek. Zaraz będzie Mariusz. A mnie rozbiera na dobre 😞 Nie wiem jak dam rade sama bo Mariusz 3 dni jeszcze pracy a nie może wziąć wolnego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha jeszcze powiedziała, że da skierowanie do neurologa, a ja, po co, bo Maja nie podnosi główki ja jej mówię, że jest leniwa i że jak chce to podniesie odczekałam chwile i sama ją położyłam na brzuszek i pięknie główkę podniosła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem! Wiem że dawno nie zaglądałam ale nie miałam internetu bo na bezprzewodowym mi się umowa skończyła, ale już mam nowy i ładnie chodzi. Nie nadrabiałam jeszcze za dużo, jutro się postaram bo dziś mąż właśnie robi romantyczną kolacje więc zaraz uciekam 🙂
Kajtek śpi, ale niedługo powinien wstać na jedzonko 🙂 Ostatnio bardzo mało mi śpi w dzień, dziś np. od 8 rano do 12 nie spał, przespał się 20 minut tylko i potem dopiero ok 18 poszedł spać. Wczoraj byłam u pediatry bo ma okropny katar od tygodnia, ale na szczęście to tylko katarek i już przechodzi 🙂 Ile ma cm nie wiem bo od urodzenia go nie mierzyli bo mówią że się nie mierzy już takich małych dzieci ale na 10 tygodni ważył 6900g, więc rośnie nam kawaler, rośnie 🙂
Kafinka, a ty nie przejmuj się aż tak tym, że Maja rzekomo nie rośnie, bo to na pewno nie prawda, przekonasz się na następnej wizycie że będzie wszystko ok. I nie martw się na zapas, bo na pewno Maja rośnie ładnie i niedługo będzie panienka i wszyscy chłopcy będą się za nią oglądać, bo jest śliczniutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, pierwsza 🙂 my na nogach od 6, a jestem w innym pokoju, bo chcę dac Mezowi pospac. Wczoraj dobry dzien, masaż fajnie, pawelkowi sie nawet podobalo, potem bylismy u rodzicow na obiadku, dzis mam gosci wiec tez nie bede pewnie za bardzo zagladac. Kasia - a Ty sie kuruj zamiast sprzatac! Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raz,dwa ,trzy jestem 🤪 🤪 🤪 DRUGA 🙂
Ola zrobiła pobudkę o 7:40, więc ja też nie spię .
Moja dziewczynka usypia sobie właśnie 🙃
Aga jak to nie rośnie główka dziecku??? To nie możliwe!!!!!!!!(tak mi się wydaje 🤢) nigdy nie słyszałam takich przypadków. Zle zmierzyli ją na poprzedniej wizycie. A ty się nie martw , jesli widzisz że czapeczki robią się małe to znak że rośnie 😉
Iwonka a jak sie mieszka w nowym mieszkanku ????? Już się zadomowiliście ????
A Kajtek coraz starszy to i mniej śpi 😁, towarzystwa potrzebuje haha. A jak z jego nereczką??? Wiesz juz jakie środki leczenia podejmą lekarze ???
Moja Ola tydzień temu na kontroli ważyła 5600 , a mierzyła 62 cm, ale nie zmierzą dziecka dokładnie przecież 🤨
U nas dzię słonko świeci , ale my w domu posiedzimy jeszcze ten jeden dzień. Dopiero jutro wyruszę na spacer z moją małą dziewczynką 😉. A wczoraj moja Paulinka męczyła mnie o trzecia dziurke w uchu, ach te dziewczyny 🤪 🤪 🤪 No i chyba musimy iść do kosmetyczki na dziurkę 🤪 🤪
No to ja już nie smęcę hahahaha.
Miłego dnia dla zwierząt i mamuś 🤪 🤪
A Kasia jak przeziębienie??? Lepiej już się czuje świnka ???? Ty uważaj bo znów rozprzestrzeni się świńska grypa i wieprzowiny nie będziemy mogły sporzywać 😁 😆 🙃 😁 🤪 😜
Pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz dwa trzy trzecia:*

moja durnieje w łóżeczku zaraz dostanie marcheweczke z jabłuszkiem...
a ja z mezzem wczoraj bylismy u znajomych małą wykompalismy uspałam i moja mama z nia została a my poszlismy sobie odstresic sie 🙂 🙂

fajnie było piłam drinlki hhahahaha pierwszy raz od czasu kiedy sie dowiedziałam żem cienżarna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
raz dwa trzy trzecia:*

moja durnieje w łóżeczku zaraz dostanie marcheweczke z jabłuszkiem...
a ja z mezzem wczoraj bylismy u znajomych małą wykompalismy uspałam i moja mama z nia została a my poszlismy sobie odstresic sie 🙂 🙂

fajnie było piłam drinlki hhahahaha pierwszy raz od czasu kiedy sie dowiedziałam żem cienżarna 😁


Oj to zaszalałaś hihihi,a nie zakręciłaś się po tak długiej przerwie ???????? Ja już nie pamiętam kiedy z domu wyszliśmy , bez Oli 😮. Teraz jak sami mieszkamy to nie stety nikt z nią nie zostanie. Paulinka boi się z nia długo sama być , a zreszta nie zostawiłabym jej samej z Olą w nocy.
Ja wczoraj też drinkowałam 🤪
Moja w foteliku bajki ogląda i całą piąstkę w buzi trzyma hahaha, aż się dławi - ale zjada hahahaha.
A ja grzesze , w niedzielę sprzatam 🤢 ☺️,ale jutrop tylko odkurzę 🤪 🤪, no to lecem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja nadal w rozsypce 🤨 Gardło boli, nos obdarty od wycierania nosa z kataru. Nos zawalony a do tego kaszel 🙃 Głowa i kości bolą no masakra jednym słowem !! 😮 🙃
Moja Alusia ślicznie w nocy spała i drzemałyśmy do 10:00 🙂 Odkurzyłam tylko mieszkanie i zupkę zrobię jakąś i koniec na dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Ja nadal w rozsypce 🤨 Gardło boli, nos obdarty od wycierania nosa z kataru. Nos zawalony a do tego kaszel 🙃 Głowa i kości bolą no masakra jednym słowem !! 😮 🙃
Moja Alusia ślicznie w nocy spała i drzemałyśmy do 10:00 🙂 Odkurzyłam tylko mieszkanie i zupkę zrobię jakąś i koniec na dziś.

Oj Kasiu jak kości bola to grypa 😞 😞 Niedobrze . Nałykaj się tabletek , nasmaruj maścia rozgrzewającą i pod kołdrę.
Ja mam juz kotleciki zrobione i ziemniaczki obrane , jeszcze pekińską skroic i suróweczkę zrobić 🤪
Moja Olcia sobie śpi i Paulinka też 😲Pod kocem hahaha. A ja kawkę wypije sobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nowe suwaki masz 🤪
Maja ma 3,5 mieś więc mozesz jej juz podawać po troszku nowości , ja jeszcze musze poczekac ze dwa tygodnie i zaczne dawać jej kleik do mleczka 🤪. Moze zacznie całe noce przesypiac moja dupeczka 🤪
Ide obiad robić, po obiedzie wracam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Nowe suwaki masz 🤪
Maja ma 3,5 mieś więc mozesz jej juz podawać po troszku nowości , ja jeszcze musze poczekac ze dwa tygodnie i zaczne dawać jej kleik do mleczka 🤪. Moze zacznie całe noce przesypiac moja dupeczka 🤪
Ide obiad robić, po obiedzie wracam 😉

Tak tylko cholera wie czemu Majki zdięcia nie załadowało 😠
a wogóle to się wkór... 😠 kumpela pytała się ile Maja już ma to jej napisałam a ona że już mam jej mięsko miksować 🤪
a ja że ona dopiero zaczyna poznawać smaki a ta że nie które dzieci to już ogórkową w jej wieku wcinają 😮 🤪 i że gówno prawda że dopiero w 4 miesiącu można uczyć malucha nowych smaków 🤪
nie źle popieprzona co?? 😁

Strasznie popieprzona 😮 Gdzie takiemu maluchowi ogórkowa podać 🤢 Tak w ogóle to po 4 miesiącu dopiero dziecko powinno dostać coś innego niż mleko. A zupka to z ziemniaczka i marchewki. Szkoda mi jej dziecka jesli ma 😞. Ja poczekam dwa tygodnie i dam Oli kleik natomiast kaszki, deserki i zupki po 4 mieś. Posrana ta koleżanka twoja 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Nowe suwaki masz 🤪
Maja ma 3,5 mieś więc mozesz jej juz podawać po troszku nowości , ja jeszcze musze poczekac ze dwa tygodnie i zaczne dawać jej kleik do mleczka 🤪. Moze zacznie całe noce przesypiac moja dupeczka 🤪
Ide obiad robić, po obiedzie wracam 😉

Tak tylko cholera wie czemu Majki zdięcia nie załadowało 😠
a wogóle to się wkór... 😠 kumpela pytała się ile Maja już ma to jej napisałam a ona że już mam jej mięsko miksować 🤪
a ja że ona dopiero zaczyna poznawać smaki a ta że nie które dzieci to już ogórkową w jej wieku wcinają 😮 🤪 i że gówno prawda że dopiero w 4 miesiącu można uczyć malucha nowych smaków 🤪
nie źle popieprzona co?? 😁

Strasznie popieprzona 😮 Gdzie takiemu maluchowi ogórkowa podać 🤢 Tak w ogóle to po 4 miesiącu dopiero dziecko powinno dostać coś innego niż mleko. A zupka to z ziemniaczka i marchewki. Szkoda mi jej dziecka jesli ma 😞. Ja poczekam dwa tygodnie i dam Oli kleik natomiast kaszki, deserki i zupki po 4 mieś. Posrana ta koleżanka twoja 🤨

Mój powiedział że widać po niej samej że chyba od małego była na ogórkowej taką ma tusze 😁
a dziecko ma,na szczęście wdał się mały w ojca i szczuplutki 🙂


Hahahahaha tusza po ogórkowej 🤪 Juz jak tylko sie urodziła to zamiast cyca to dostała ogórkową hahahaha.
Juz glodna jestem , a wy na spacer nie idziecie z dziewczynkami ????
Moja Ola śpi juz ponad dwie godz 🤪
Jakie zdjęcie chciałąś wstawić????
Dziś tu puchy niektóre panie nawet nie zajrzały aby sie przywitać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...