Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie, cicho...Pawelek spal na balkonie 3, 5 godz 🤪 a teraz szaleje na macie znów. Ja czekam na męża i idę do sklepu. A my jutro na usg bioderek, w środę znów ten masaż a w czwartek szczepienia, więc maraton...acha, Pawełek ma ślad, jakby takie czerwone zgrubienie po tej szczepionce ze szpitala, to chyba gruźlica, bo to się tak długo lubi goić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bioderka 31marca... a zaraz ide na drugi spacerek trzeba kożystać póki pieknie na dworzu 🙂 Kasia kuruj kuruj ty się... niech cię mąż ogrzeje w nocy to odrazy zdrowa bedziesz... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha Ola mąż na noc do pracy także wykuruje mnie ale dopiero za dwie noce haha 😁
Korzystajcie Laseczki z pogody widać, że dzisiaj wszystkie korzystają bo żadnej nie ma 🤪 🙃 😮
My już po obiedzie i Maniek uszykowany do pracy także resztę dnia leniuchuje no może jeszcze poprasuje, ale to się zobaczy bo to nie zając nie ucieknie haha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga nie dziwię Ci się w ogóle ja tez bym wyszła z siebie.
Gosiu Ola jest poprostu rewelacyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak koszulka ah.... marzenie 😁 😘
Moja Pyza śpi 🙂
Gosia jak lekcje z matematyki to tylko do mnie ha ha ha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jest świetna!! Raz na mamę patrzy, raz na kamerę 😉 i jaka zawstydzona, że ją kamerują hahah 😁 A jaka ona długa!! 😁 A Czita jaką Ty masz dykcję!! 🙂 jaki głos!! uuuuuuuuu
A Maja aż się trzęsie do marchewki 🙂 Nie lubię jak dziecko jest takie umorusane... ale grudniowym maluchom wybaczam hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka nie da rady żeby dziecko jadło i nie było umorusane haha 🙂 Mi to nie przeszkadza, ale na mój pedantyzm to wiem, że Ala ciągle będzie wycierana haha 😁 😁
Majuchna to sama słodycz !! 😘 😘 😘
Moja wstała wypiła trochę mleka i świruje na macie 😁 Zauważyłam, że nie chce teraz za bardzo pić samego mleka- woli to z kaszką haha, ale daje Jej tylko dwa razy dziennie- w południe i na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ninka nie da rady żeby dziecko jadło i nie było umorusane haha 🙂 Mi to nie przeszkadza, ale na mój pedantyzm to wiem, że Ala ciągle będzie wycierana haha 😁 😁
Majuchna to sama słodycz !! 😘 😘 😘
Moja wstała wypiła trochę mleka i świruje na macie 😁 Zauważyłam, że nie chce teraz za bardzo pić samego mleka- woli to z kaszką haha, ale daje Jej tylko dwa razy dziennie- w południe i na noc 🙂


Ja też będę co chwilę wycierać... takie jebnięcie mam 😉
Oj, dzisiaj moje maleństwo daje mi w kość 😜 Dzisiaj jest dzień noszenia na rękach... 😉 Ali posmakowała kaszka 🤪 🤪 🙃 🙃 Już nie chce zwyczajnego mleka haha mała cwaniara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skad ja to znam !! Mój też ma 4 dni wolnego i zamiast coś załatwić to On musi odpocząć i pograć 🤔 Aga a więc nie tylko Twój chłop jest taki ,,trudny,, !! Mógł odrazu powiedzieć, że bierze wolne dla siebie a nie dla Was. Nie rozumiem toku myślenia faceta i chyba nie chce zrozumień bo nie chce się poniżać do ich poziomu KIJANKI !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Skad ja to znam !! Mój też ma 4 dni wolnego i zamiast coś załatwić to On musi odpocząć i pograć 🤔 Aga a więc nie tylko Twój chłop jest taki ,,trudny,, !! Mógł odrazu powiedzieć, że bierze wolne dla siebie a nie dla Was. Nie rozumiem toku myślenia faceta i chyba nie chce zrozumień bo nie chce się poniżać do ich poziomu KIJANKI !! 🤪


Mojemu ciężko dupę ruszyć w sobotę na spacer.....bo jest zmęczony.... 😮 😮 w niedzielę też jest zmęczony.... 😜 chyba leżeniem kur**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha ha teraz akurat na brzuszku zauważyłam na nowym image, że u góry po prawej stronie są takie zarysy kobiet, ale One nie wyglądają jak ciężarne tylko jak PROSTYTUTKI !!!!!!!!!!!! hahahahahahaha A do tego ten czarno- różowy kolor nie no jak strona o nazwie: Witaj- Burdel stoi otworem !! I podtytule-Tu podzielisz się swoimi doświadczeniami z zawodu !!! haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...