Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
jest! Już nie mam40 tygodnia 🙂

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii urodziła 😁 i to po paru minutach patych 😮 😮


Szybko poszło, dziecko chciało zwierzyniec położnych zobaczyć 😁


Ty to jesteś zawodniczka 😁 Piszesz z porodówki 🤪 🤪 Chłopiec czy dziewczynka?? 😉
Iwonaa Ty to jesteś ewenement ! Urodziłaś jedno w styczniu, drugie w marcu 🤪 🤪 hmmm 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Aga.....
..............................
.......................................
................................................

Mam na sobie majtki!!


tak............... właśnie te ...............


Fosforyzujące !! 🤪 🤪 🙃 🙃

ha ha dawaj fotke 😁 🤪
te gacie mi się po nocach śnią 🤪


Uważaj, bo zaraz MMSem dostaniesz!! 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
jest! Już nie mam40 tygodnia 🙂

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii urodziła 😁 i to po paru minutach patych 😮 😮


Szybko poszło, dziecko chciało zwierzyniec położnych zobaczyć 😁


Ty to jesteś zawodniczka 😁 Piszesz z porodówki 🤪 🤪 Chłopiec czy dziewczynka?? 😉
Iwonaa Ty to jesteś ewenement ! Urodziłaś jedno w styczniu, drugie w marcu 🤪 🤪 hmmm 🤢 🤢 🤢


A co będę czekać, trzecie w maju 😁 😁 😁 N ie wiesz że mrówki krótko w ciąży chodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Iwonka musimy się porządnie nawalić żeby zapomnieć o tym, że to już rok do przodu !! hahaha


Ja swoje 20 urodziny przeżyłam bo to już 2 z przodu, teraz 21 to mała zmiana, gorzej jak 3 będzie bliżej 🙂 Będziemy nasze zdrówko opijać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Co? Ale faza, ja też chcę zobaczyć 😁 😁 😁 Kurzy kuper oświetlający kurnik 😁 😁 😁


Akurat kuper mi się nie świeci... tylko.............. kurka 🤪 🤪

Aga z rozpędu podała numer służbowy 😉


Jaka kurka ??? !!!!! To jest nabzdyczona kura z rozwaloną dziurą bo wyszło przez nią nie kurze jajko tylko strucie !!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Co? Ale faza, ja też chcę zobaczyć 😁 😁 😁 Kurzy kuper oświetlający kurnik 😁 😁 😁


Akurat kuper mi się nie świeci... tylko.............. kurka 🤪 🤪

Aga z rozpędu podała numer służbowy 😉


Jaka kurka ??? !!!!! To jest nabzdyczona kura z rozwaloną dziurą bo wyszło przez nią nie kurze jajko tylko strucie !!!!!!!!!!!!! 🤪


Ale jej musiało pipke rozerwać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja swoje urodzinki 20 obeszłam w gronie najbliższych przyjaciół ale było fajnie- tańce, wygłupy 🙂 Z najbliższymi najfajniej 🙂 Tym bardziej, że byłam już tutaj w Anglii. A dzień przed urodzinami poszłam pierwszy dzień do pracy haha czyli w Twoje urodziny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pocałujcie mnie wszystkie w mój opierzony kurzy tyłek!!

I tym miłym akcentem kończę rozmowę z Wami 🙂 Zresztą wołają nas już do pokoi. Zaraz przyjdzie nasz pan psychiatra i znowu będzie awantura na cały zakład!!
Także rozchodzimy się : Pigi, Mrówka i Krowa - kolejno - do chlewu, do piachu, do obory - won 😁

Dobranoc .......... 🙂 KoFFam Was 😘 😘 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
I stąd powiedzenie "przeżywasz jak mrówka okres:" 🤪


Mrówka żadko ma okres to i przeżywa te chwile bardziej uczuciowo 🙂 Ale z drugiej strony to fajnie mamy, nie musimy się z podpaskami męczyć 🙂
A właśnie, gdzie kura podpaski nosi??? Albo tampony gdzie wkłada??? To dopiero pytanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
I stąd powiedzenie "przeżywasz jak mrówka okres:" 🤪


Mrówka żadko ma okres to i przeżywa te chwile bardziej uczuciowo 🙂 Ale z drugiej strony to fajnie mamy, nie musimy się z podpaskami męczyć 🙂
A właśnie, gdzie kura podpaski nosi??? Albo tampony gdzie wkłada??? To dopiero pytanie 😁


A dlaczego akurat kura, co?? 😠 😠
Lepiej gdzie Krowa wsadza tampon??!! I to na wszystkie wymiona potrzebuje, to zużywa karton na jeden @.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
I stąd powiedzenie "przeżywasz jak mrówka okres:" 🤪


Mrówka żadko ma okres to i przeżywa te chwile bardziej uczuciowo 🙂 Ale z drugiej strony to fajnie mamy, nie musimy się z podpaskami męczyć 🙂
A właśnie, gdzie kura podpaski nosi??? Albo tampony gdzie wkłada??? To dopiero pytanie 😁


A dlaczego akurat kura, co?? 😠 😠
Lepiej gdzie Krowa wsadza tampon??!! I to na wszystkie wymiona potrzebuje, to zużywa karton na jeden @.


Krowa tow dupę musi wkładać, ale skąd ona takie wielkie tampony bierze ciekawe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
I stąd powiedzenie "przeżywasz jak mrówka okres:" 🤪


Mrówka żadko ma okres to i przeżywa te chwile bardziej uczuciowo 🙂 Ale z drugiej strony to fajnie mamy, nie musimy się z podpaskami męczyć 🙂
A właśnie, gdzie kura podpaski nosi??? Albo tampony gdzie wkłada??? To dopiero pytanie 😁


A dlaczego akurat kura, co?? 😠 😠
Lepiej gdzie Krowa wsadza tampon??!! I to na wszystkie wymiona potrzebuje, to zużywa karton na jeden @.

ale ty tępa!!! od kiedy okres ma się wymionami?? 🤪
krowa ma dziure bo byk jej wkłada aale kura to musi w dupe tampon wkładać 🤪


Krowa to dupą rodzi, a jak nie może to muszą jej rękę tam wkładać i cielątko wyciągać 🙂 Ale krowa lubi jak jej tam gmeraja 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
I stąd powiedzenie "przeżywasz jak mrówka okres:" 🤪


Mrówka żadko ma okres to i przeżywa te chwile bardziej uczuciowo 🙂 Ale z drugiej strony to fajnie mamy, nie musimy się z podpaskami męczyć 🙂
A właśnie, gdzie kura podpaski nosi??? Albo tampony gdzie wkłada??? To dopiero pytanie 😁


A dlaczego akurat kura, co?? 😠 😠
Lepiej gdzie Krowa wsadza tampon??!! I to na wszystkie wymiona potrzebuje, to zużywa karton na jeden @.


Krowa tow dupę musi wkładać, ale skąd ona takie wielkie tampony bierze ciekawe 😁 😁 😁

odrazu pole bawełny pod dupą mam 😁
mrówce to wystarczą trociny z tartaku za podpaske 😁


Ale za to jaki ma wybór...różne rozmiary, odcienie, kształty... ful wypas, nie to co krowy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zmykam i ja, bo co ja tu sama będę robić, ale spać mi się nie chcę bo jak Przemka nie ma to ja jakoś sama nie umiem spać i zasypiam dopiero jak jestem bardzo zmęczona albo dopiero z nim jak wróci 🙂 🙂
Juto nie wiem o której zajrzę bo będziemy malować, ale wieczorem na pewno. Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Przyszłam się przywitać,nie wiem zbytnio co u Was,bo nie mam kiedy nadrabiać 😞,za mną ciężkie 2 tygodnie,teraz ten spokój i od 28 marca znowu-neurolog,okulista,ćwiczenia wkońcu,potem ja się zapisuję na fizjoterapię(jak dożyję!)
Oskar zdrowy,tylko dzisiaj troszkę wysypany,ale pewnie jeszcze tamto mu się wybija(mam nadzieję),czekamy ok.30 maja być wyniki.Lekarze podejrzeali padaczkę,bo po sterydach był pobudzony,nerwowy.Zrobilimu EEG i miał konsultację neurologiczną i wszystko ok 🙂
Sebuś ma trochę jeszcze kaszel i katar 😞,przez te 3 dni co byłam w szpitalu to nauczył się usypiać przy butli,bezniej jest problem z uśnięciem 😞
W nocy śpi do 12-1 i potem się przebudza,przy butli usypia,wyjmę to się budzi.
Jeszcze w piątek i sobotę pokłóciłam się z mężem i sama kąpałam,karmiłam i kładłam małych a potem spałam z nimi,Oskar miał koszmary i Sebusia budził,ten potem też się przebudzał i wstawałam chyba do niego z 10 razy 😞
Dzisiaj się paskudnie czuję,dokucza mi jak zwykle ta rwa i od wczoraj reszta kręgosłupa a teraz mnie jeszcze boli klatka piersiowa.
W piatek dzwonię po wynik cytologii i jak będzie dobry to idę a zastrzyk Depo-Provera,nie będę musiała pamiętać o tabletkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam jedno WARIATKI SZALONE!!!! aż admin musiał iść do psychologa po tym co tu naczytał się.... masakra.... ale co sie nasmiałam to moje 😁 😁 aż moje dziecko sie dziwiło co matce jest... bosz ... ale te fosforyzujace gacie bym na kufsze Niny zobaczyła.... 😁 Krowa okresu niema przecież ale w niemoNdre słychajta a Mrówka to sie rozkreciła tyle dzieci w tak krótkim czasie
😁
bosz ja to stara dupa jestem 😞 😞 a jaka wielka 😁 😁 😁 😁 hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...