Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A mnie chyba rwa kulszowa dopadła bo chodzić nie mogę. Albo to korzonki, nie mam pojecia. Już z dwa dni trzyma, myślałam że przejdzie a jest coraz gorzej. Wczoraj poszłam z Tynką do ośrodka zdrowia po recepte na szczepionkę i ledwo co do domu sie przyczłapałam. Nakleiłam sobie plaster - pali jak cholera więc coś tam musi być 😞

Shine, super pomysł z tym obrazem 🙂 🙂 🙂 Tylko żeby Oskarek wysiedział tyle 🙂 Może w następną sobote namówię mężusia i też się wybierzemy 🙂

A co do naszego wątku to JEST THE BEST 😆 !!!!!!!
I macie rację - inne kobitki porodziły i cisza, a tutaj - mamusie jak trza 😆 No i nie wiem czy zauważyłyście, ale nasze maludy są najślicniejse hehe A CO !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Hehe..to prawda Anusia, takich śliczności nie ma nigdzie, same cudeńka 🙂 I jakie piękne parki będą, ech....mam nadzieję, że sie dziewczyny nie wykruszycie, bo ja bym chciała obserwować, jak rosna i się zmieniaja te nasze dzieciaczki.

Co prawda na innych forach tez są podobne watki, ale one się zmieniają w forum, na którym każdy prześciguje się, co jego dziecko już robi i jakie jest do przodu, co mnie do szału doprowadza, przeciez każdy maluszek rozwija się w swoim tempie. Dobrze, że tutaj tak nie ma 🙂

Oj cos mie się zdaje Anulka, że coś Ci na nerw uciska, oby nie dyskopatia...

A co do obrazu, to ja bym chyba nie wysiedziała, a Nastka tez raczej nie. Ale fajny pomysł. A swoja drogą im mozna zanieść zdjęcie i oni na podstawie fotki robia portret. Tez fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z JARMARKU,BABKA PRZYJDZIE NAM W CZWARTEK ZROBIĆ PORTRET(TYLKO JA Z OSKARKIEM,BO MĄŻ NIE CHCE I PEWNIE GO NIE PRZEKONAM 😞 ),CHCIAŁA DZISIAJ ROBIĆ ALE WIEJE I NIE BĘDĘ MAŁEGO Z WÓZKA WYCIĄGAĆ,ŻEBY GO ZAWIAŁO.ALE FAJNIE,ŻE MOŻLIWE JEST W DOMU 🙂 ,MÓWI,ŻE 15MIN.JEDNA OSOBA,WIĘC WYJDZIE OK.30-40 MINUT

MYSZOR DOKŁADNIE,NIE MA CO SIĘ PRZEŚCIGAĆ W TYM,KTÓRE DZIECKO WCZEŚNIEJ COŚ ROBI A KTÓRE PÓŹNIEJ.KAŻDE MA SWÓJ RYTM I W SWOIM CZASIE ROŚNIE I ZDOBYWA UMIEJĘTNOŚCI 🙂
TAKŻE MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIEMY TAK SIĘ TUTAJ WSYSTKIE TRZYMAĆ 🙂

ANULA IDŹ DO LEKARZA,BO Z TYM NIE MA ŻARTÓW!!!! JA ZWLEKAŁAM ROK Z BÓLEM BARKU I TERAZ MAM MASAKRĘ(RĘKA AŻ DRĘTWIEJE).
NIE CHCĘ CIĘ STRASZYĆ ALE POWINNAŚ TO ZBADAĆ 🙂

CO DO DZIECIACZKÓW TO OCZYWIŚCIE NASZE MALEŃSTWA SĄ NAJCUDOWNIEJSZE NA ŚWIECIE!!!! 🙂 DZISIAJ TAK SOBIE WŁAŚNIE WASZE DZIECIACZKI OGLĄDAŁAM...CUDEŃKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że mamusie wykorzystują ładną pogodę 🙂
My z mężem mamy dziś rocznicę ślubu 😆 Niestety wrócił z nocki, trochę pospal i do szkoły na egzamin. Wrócił na chwilkę ( z bukietem róż 🙂 )i znow musiał jechać na kolejny egzamin.
Teraz jestem samiuteńka, bo teść zabrał małą na spacerek - cała reszta też z nim poszła, łacznie z psami hehe. Pewnie pójdą też zagłosować. Ja ogarnęłam pokój, bo jubel nieziemski, zjadłam obiadek i teraz piję kawkę i czekam na męża...

Mam nadzieję że nasza niunia da nam dziś trochę pofiglować hehe. :laugh:

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis było milutko...
Rano głosowanie, potem kościółek ( Alicja jak zwykle wytarła całą podłogę, ławki i podnóżki swoim strojem..), a potem pojechalismy na piknik do lasu, super pogoda. Maluszki juz śpią.
Oj Anulka, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy..miłego wieczorku i nocki!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamcie !

Aniu, ja od razu do Ciebie 🙂 Chodzi o usypianie. Bo kladę małą do łóżeczka i ona potrafi sobie w nim leżeć nawet godzinę zanim zaśnie. Jest grzeczna więc do niej nie podchodzę. A może powinnam ją wziąć na ręce i troszkę przytulić ? Po tej godzinie jest płacz i nim zaśnie mija kolejne pół godziny. A wiadomo, po takim czasie robi sie głodna i znów marudzi.
Potrafi się obudzić po 10 minutach.

W nocy ok. Ale jak przeczytałam że o 21 twoje pociechy już śpią, to szok. Bo ja od godziny usypialam. Zasnęła o 22.00 no i o 23,30 obudziła się głodna. Nakarmilam i spała do 4,00 a potem do 7.00. I dopiero teraz zasnęła, a jest 9,30. Oczywiście było przebudzenie po 10 minutach, ale udało mi sie ją uśpić.
Co mam robić Myszorku ?
Ta moja niunia to w ogóle jest płaksa jak drugiej nie ma. Nakarmiona, przewinieta, wybawiona, wylulana a i tak ryczy. A nic ją nie boli, bo bym poznała. Jej płacz jest bardziej złośliwy niz z bólu.

Przez to jej wczorajsze marudzenie oboje z mężem usnęliśmy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂
ANIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,NIE WIEM CZEGO TOBIE ŻYCZYĆ,BO SWOJE DWA NAJWIĘKSZE SKARBY JUŻ MASZ 🙂

ANIA JA MAM TO SAMO 😞
OSKAR LEŻY NIERAZ TEŻ Z GODZINĘ W ŁÓŻECZKU,POTEM ZAŚNIE ALE PO 10-GÓRA 45 MINUTACH SIĘ BUDZI.
DZISIAJ W NOCY SPAŁ DO 1,POTEM ZASNĄŁ OK.2 I O 3 ZNOWU SIĘ OBUDZIŁ(JAK ŚPI ZE MNĄ TO BUDZI SIĘ 2 RAZY),POTEM OK.6.
OSTATNIE 3 DNI ZNOWU BOLAŁ GO BRZUSZEK I BYŁ MASAŻ I POTEM USYPIAŁ NA MOIM BRZUCHU.
WIEM,ŻE PRZEZ TO MUSZĘ ZACZYNAĆ UCZENIE OSKARA SPAĆ OD POCZĄTKU,BO JUŻ POTRAFIŁ SPAĆ 45 MIN. A TERAZ ZNOWU PO 10 MIN.
NA SPACERZE USYPIA OD RAZU.
NADAL BĘDĘ STOSOWAŁA TĄ METODĘ,CHOĆ MAŁY POTRAFI NIERAZ TAK PRZERAŹLIWIE KRZYCZEĆ,ŻE SZOK!!! NAKARMIONY,PRZEWINIĘTY I ŚPIĄCY,BO ZIEWA ALE I TAK JEST PŁACZ 😞

CZY TO SIĘ KIEDYKOLWIEK UDA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ DZIEWCZYNY 🙂 MOJEJ AMELCE SIĘ CAŁKOWICIE ODMIENIŁO,BO SYPIA JAK ANIOŁEK 🙂PRZEBIORE JĄ,NAKARMIE I BEZ PROBLEMU ZASYPIA I W DZIEN I W NOCY.NORMALNIE SZOK 🤪 TAK JUZ JEST OD TRZECH DNI I OBY BYŁO TAK DALEJ!

POGODA DZISIAJ OKROPNA I SPAĆ TYLKO SIĘ CHCE 😞

SHINE BARDZO FAJNY POMYSŁ Z TYM PORTRETEM,TEŻ NAD TYM POMYŚLE 🙂

ZBLIŻA SIĘ KOLEJNY DŁUGI WEEKEND A JA JAK ZWYKLE SPĘDZĘ GO W DOMU,BO MÓJ PRACOHOLIK MA DUŻO PRACY I O JAKIM KOLWIEK WYPADZIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ 😞 MUSZĘ SIĘ PRZEŁAMAĆ I DALEJ ROBIĆ PRAWO JAZDY...WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ALE PODCHODZIŁAM JUZ 8 RAZY I OBLEWAŁAM NA MIESCIE,NO I W KOŃCU SIĘ PODDAŁAM 😞 TROCHĘ ŻAŁUJE,BO MOŻE BY SIĘ UDAŁO A TAK ZACZYNAM OD NOWA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka I Shine 🙂)
Jest taka ewentualność, że jak maluskzi leżą i mają oczy jak guziki, bo..po prostu nie są śpiące, i może przed wieczorem warto je przemęczyc trochę, tzn. żeby nie spały np. do 20.00 a potem za pół godziny znowu do spania, tylko nie dać im spać np. przez dwie lub trzy godziny. Nastka jak tak leży, to znaczy, że na mur beton nie jest śpiąca po prostu.
Anulka, a to, że robi sie głodne to normalne, to wiesz, ja można karmić przez sen. Ta Tracy Hogg to zawsze mówiła żeby uspić dziecko, nawet jak to trwa 6 godzin i jest głodne, a jak zaśnie, to po 15 minutach snu wyjąć z łóżeczka i przystawić do piersi - to się wydaje dziwne, ale ja tak próbowałam i mała wcale się nie wybudza, tylko je z zamkniętymi oczami i śpi potem dalej.A ona Ci z głodu nie padnie, spokojnie - to juz nie takie maleńkie dziecko, skoro mi Natalka potrafi spać 11 godzin i nie umiera z głodu...
Shine, a mały ma te rączki przy sobie? Spróbuj mu jednak ciasno zawinąć, zobaczysz, czy poskutkuje, krzywda mu się nie stanie, on i tak nie wie, do czego mu te łapeczki służą.
Oj dziewczyny, wytrwałośći wytrwaości, ale już na dobrej drodze jest wszystko..
Jak Anulka rocznica? Mała nic Wam nie dała "odpocząć"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszor78 napisał:
Anulka I Shine 🙂)
Jest taka ewentualność, że jak maluskzi leżą i mają oczy jak guziki, bo..po prostu nie są śpiące, i może przed wieczorem warto je przemęczyc trochę, tzn. żeby nie spały np. do 20.00 a potem za pół godziny znowu do spania, tylko nie dać im spać np. przez dwie lub trzy godziny. Nastka jak tak leży, to znaczy, że na mur beton nie jest śpiąca po prostu.
Anulka, a to, że robi sie głodne to normalne, to wiesz, ja można karmić przez sen. Ta Tracy Hogg to zawsze mówiła żeby uspić dziecko, nawet jak to trwa 6 godzin i jest głodne, a jak zaśnie, to po 15 minutach snu wyjąć z łóżeczka i przystawić do piersi - to się wydaje dziwne, ale ja tak próbowałam i mała wcale się nie wybudza, tylko je z zamkniętymi oczami i śpi potem dalej.A ona Ci z głodu nie padnie, spokojnie - to juz nie takie maleńkie dziecko, skoro mi Natalka potrafi spać 11 godzin i nie umiera z głodu...
Shine, a mały ma te rączki przy sobie? Spróbuj mu jednak ciasno zawinąć, zobaczysz, czy poskutkuje, krzywda mu się nie stanie, on i tak nie wie, do czego mu te łapeczki służą.
Oj dziewczyny, wytrwałośći wytrwaości, ale już na dobrej drodze jest wszystko..
Jak Anulka rocznica? Mała nic Wam nie dała "odpocząć"?


ANIU OSKAR OD JAKIEGOŚ TYGODNIA ODNALAZŁ SWOJE RĄCZKI-WKŁADA JE DO BUZI I NAWET WOLI JE OD SMOKA,NIE LUBI MIEĆ ICH SKRĘPOWANYCH,BO ZARAZ SIĘ ZŁOŚCI.
RAZ JAK MAŁY SPAŁ NA DWORZE TO KARMIŁAM GO NA ŚPIOCH,BO SZŁAM DO LEKARZA I CHCIAŁAM GO TROCHĘ PODKARMIĆ I FAKTYCZNIE JADŁ I POTEM SPAŁ DALEJ.
TYLE,ŻE W DOMU TO ON MA PŁYTKI SEN,DO TEGO OSTATNIO JAK GO KARMIĘ TO ZASYPIA PO 20-30MINUTACH,WIĘC KŁADĘ GO A ON I TAK SZYBKO CHCE ZNOWU JEŚĆ,BO PRZEZ TO,ŻE ZASNĄŁ JEST GŁODNY 😞
STARAM SIĘ GO KARMIĆ CO 2-3 GODZINY,BO SOBIE SMOCZEK Z CYCA ROBI.

DZISIAJ KOŃCZY 2 MIESIĄCE I ZALICZYŁ SWÓJ PIERWSZY OBRÓT Z BRZUSZKA NA PLECY 🙂 WIADOMO,ŻE JESZCZE NIE W PEŁNI ŚWIADOMIE,AŻ SIĘ ZDZIWIŁ HI HI

MARCCIA I MYSZOR JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ,ŻE WASZE MALEŃSTWA ŚPIĄ BEZ PROBLEMU...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
dzień sie dzis zaczął okropnie...Alicja mi się ZNOWU w nocy pochorowała - 40 stopni gorączki - koszmar, i znowu siedzę z nimi sama w domu, dramat..
A tu sterty prasowania rosną, ale przy Alicji to się nic nie da, bo ona jest ruchliwa i się boje, żeby mi nie wpadał na żelazko..
Nastusia grzeczna jak anioł, dobrze, że chociąz z nią nie ma problemu. Myslałam, że tu będę omawiać problemy Nastki, a tu sie okazuje, że to z Alicja są problemy, a Was to pewnie mniej interesuje, ale się trochę wyżalę 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
OJ MYSZOR WSPÓŁCZUJE.OKROPIEŃSTWO JAK DZIECKO GORĄCZKUJE 😞ALICJA COŚ DUŻO CI CHORUJE.ŻYCZE ZDRÓWKA DLA CÓRCI!

A MOJĄ AMELKE COS MĘCZY KATAREK I CIĘŻKO JEJ SIĘ ODDYCHA.LEKARZ MI POWIEDZIAŁ,ŻE TO NIE KATAR TYLKO TZW.SAPKI,KTÓRE NIBY WYSTĘPUJĄ JAK JEST SUCHE POWIETRZE W POMIESZCZENIU W KTÓRYM PRZEBYWA DZIECKO.HM...NIE WIEM??MUSZĘ TROCHE O TYM POCZYTAĆ.ZAMÓWIŁAM WCZORAJ NA ALLEGO NAWILŻACZ POWITRZA I OBY POMÓGŁ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie choruje, ten rok w przedszkolu był koszmarny. Kuzynka właśnie ma jej zakupić szczepionkę uodparniającą we Włszech, podam jej w wakacje, a potem pobyt nad morzem..może choć odrobine pomoże. Ja naprawdę nie mogę juz patrzyć, jak ona się męczy. Dziś w nocy się popłakałam z bezradności, zresztą teraz łzy mi tez kapią...

Nawilżacz dobra rzecz..też mam.

Kurczę, Alunia jeszcze śpi, ale osłabiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU STRASZNIE MI PRZYKRO,ŻE CÓRCIA ZNOWU CHORA,BIEDACTWO,BYLEBY SZYBKO WYZDROWIAŁA 🙂

MARTA DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIE,NIE POZNAŁAM ALE ZOBACZYŁAM CÓRECZKI I PO NICH POZNAŁAM,ŻE TO TY 🙂
CZY MY JUŻ WSZYSTKIE SIEBIE MAMY NA NASZEJ KLASIE?

ANULA I CO U LEKARZA BYŁAŚ,JAKIE ZASTRZYKI?

TRZYMAJCIE JUTRO KCIUKI,ŻEBY NIE OKAZAŁO SIĘ NAJGORSZE.O 12 ODBIERAM WYNIK REZONANSU A NA 15.30 IDĘ DO ORTOPEDY I DO RODZINNEGO,BO MI SIĘ SŁABO ROBI(JESTEM NISKOCIŚNIENIOWCEM-ŚREDNIO MAM 90/40,PULS NAWET 46) I MAM CHYBA ANEMIĘ LEKKĄ.

OSKAR ŁADNIE ŚPI W NOCY,SAM ZASYPIA W CIĄGO 20-30 MINUT,ALE W DZIEŃ NADAL WALCZYMY.JE CO 2-2,5 GODZINY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Aduś, nie pamiętam nazwy tych zastrzyków, dostaję w tyłek, jeszcze trzy razy mi zostały. W każdym razie jakieś dwa różne są. Już czuję poprawę. Na RTG póki co iść nie muszę.

Trzymam kciuki baaaaaaardzo mocno, będzie dobrze 😉

Marccia, dzidziolek super 🙂 Również dzięki za zaproszenie 🙂

Moja buba jak zasnęła bidula po szczepieniu o 12,30 tak spała do 17. Ale niestety obudziła się z temperaturą 37,7, płakała, dałam jej Panadol, nawet jeść nie chciała i usnęła o 20,30. 😞

Aniu, jak Twoja Ala ?

Kurcze, niech się wreszcie zrobi lato ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAMUSIE 🙂

ANIU DZISIAJ NA PEWNO BĘDZIE LEPIEJ,OSKAR BYŁ PO SZCZEPIENIU 2 DNI MARUDNY,NO ALE BIEDNA MARTYNKA TA GORĄCZKA...DOBRZE,ŻE PRZESPAŁA.
JAK TOBIE IDZIE "AKCJA ZASYPIANIE"?
MOŻE BIERZESZ NAKLOFEN?BRAŁAM TAKIE ZASTRZYMI WŁAŚNIE W TYŁEK.a WIESZ OD CZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

DRUGA ANIU JAK ALICJA SIĘ CZUJE? MAM NADZIEJE,ŻE DOCHODZI DO ZDROWIA.ŻYCZĘ JEJ DUŻO ZDRÓWKA 🙂

KASI I MONIKI COŚ NIEMA,MIKUSIA PEWNIE NIE MA KOMPA,ŻEBY TYLKO JEJ SIĘ UŁOŻYŁO 🙂

MARTA TWOJE CÓRECZKI SĄ NAPRAWDĘ SŁODKIE,SUPER 🙂

OSKAR ZASNĄŁ WCZORAJ O 21.30 I OBUDZIŁ SIĘ O 3.30-SPAŁ 6 GODZIN A ZASNĄŁ SAM!!!MYŚLAŁAM,ŻE MI PIERSI PĘKNĄ 😞
A W DZIEŃ TO TAK RÓŻNIE,NIERAZ ZAŚNIE NA 30 MINUT ALE PRZEWAŻNIE NA 10 😞 I SIĘ BUDZI.


MIŁEGO DNIA KOCHANE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam
dawno nic nie pisalam z braku czasu:/ moj M wczoraj wrocil-dostalam na przeprosiny 3 komplety bielizny(juz chyba biedak na te gacie po tacie nie mogl patrzec) zajal sie Matim,zrobil cos kolo domu A mnie wyslal na solarium 🙂 a wieczorem byl meeega zmeczony bo widzial ze wcale nie jest mi latwo wszystko zrobic w domu 🙂

Matti mi zasnal na rekach tzn ucina 15 minutowa drzemke po spozyciu cyci 🙂 wiec moge cos napisac 🙂 wczoraj w nocy nie wstawal na jedzenie spal od 21 do 8 🙂 dzisiaj trochee krocej bo do 5 ale to juz sukces...spi tak tylko przy mnie w kolysce ma zaraz oczy jak 5 zlotowki:/ musi czuc ze cyca jest obok 🙂

jejku dziewczyny nie zazdroszcze Wam tych chorob Matti mial raz katarek to panikowalam:/ nie spal spokojnie tylko sie budzil co chwilke:/wczoraj sam przewrocil sie na bok i tak zasnal-słodko wygladał 🙂


jak tam Wasze pociechy gaworza cos?Matti uwielbia mowic "a" i "ala" a do tego cieszy sie cała buzka:0

oki mamuski uciekam pranie zrobic zycze milego pogodnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASECZKI.

SHINE, JAK TWÓJ REZONAS? OBY WSZYTSKO BYŁO OK.

ANULKA, JAK MAŁA I TY?

MOJA ALA RANO WSTAŁA JAK SKOWRONEK, SAMA WYBRAŁA SUKIENKĘ I CZAPĘ Z DASZKIEM I DZIRSKO POMASZEROWAŁA DO PRZEDSZKOLA, NAWET NIE PRÓBOWAŁAM JEJ POWSTRZYMAĆ, NAJWYŻEJ SIĘ POCHORUJE, ALE CO MA W DOMU SIEDZIEĆ..JA ZA NIĄ NIE NADĄŻAM.

NATALKA MA DZIŚ 2 MIESIĄCE I 15 DNI, ECH..CZAS LECI.
WCZORAJ WYPUŚCIŁAM SIĘ NA ZAKUPY I ZAHACZYŁAM O ORSAYA, MĄŻ MI KAZAŁ, BO MÓWI, ŻE ZMIERZŁA JESTEM I MAM SIĘ WYLUZOWAĆ, NO TO OBLUZOWAŁAM NAM KONTO SAMYMI ROZMIARAMI S.. 🙂

MIKUSIA, OBY CHŁOP PODTRZYMAŁ TEN POZIOM A BĘDZIE DOBRZE, A BIELIZNA - CZUJĘ, ŻE ZROBILIŚCIE UŻYTEK 🙂))
NIC TAK NIE POPRAWIA HUMORU JAK WYWALENIE BAWEŁNAINYCH MAJTEK I CHODZENIE W EKSTRA BIELIŹNIE, SZKODA, ŻE CZASEM SPOD NIEJ WYCIEKA MLEKO I JUZ ROBI SIĘ WTEDY MAŁO ROMANTYCZNIE 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU TO SUPER!!! ZNACZY,ŻE SIĘ LEPIEJ CZUJE 🙂 OBY TAK DALEJ 🙂
ZAZDROSZCZĘ,BO JA MAM JESZCZE 4 KG ZA DUŻO(NO TRZEBA ODJĄĆ MLEKO 🙂),ALE W DAWNE SPODNIE SIĘ NIE MIESZCZĘ 😞

MIKUSIA OBY TWÓJ MĘŻCZYZNA ZMIENIŁ SIĘ NASTAŁE 🙂 ŻYCZĘ TOBIE,ŻEBYŚ BYŁA SZCZĘŚLIWA I NIE MIAŁA JUŻ TYLU ZMARTWIEŃ 🙂

OSKAR ZNOWU MARUDZI,ŚPIĄCY...

DO ORTOPEDY IDĘ NA 15.30,NA 15 DO RODZINNEGO(W TYM SAMYM BUDYNKU) A WYNIK PO DRODZE ODBIERAM Z ONKOLOGII.WYJDĘ OK.14 Z MĘŻEM I ZROBIMY SOBIE SPACEREK Z OSKARKIEM.POTEM CHCEMY IŚĆ NA JARMARK,BO NIEDŁUGO SIĘ KOŃCZY
WOLĘ NIE IŚĆ SAMA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shine nie martw się zgubisz zbędne kg.na pewno,tym bardziej,że karmisz piersią 🙂 Hehe a ja miałam zamiar się odchudzać a tu tymczasem kg.przybrałam:laugh: Niestety nie mam silnej woli...A Tobie myszor zazdroszczę tego S!!!

Widzę,że u wszystkich poprawa...Mikusi facet zmądrzał,Ani Alusia juz zdrowsza,drugiej Ani zdrówko również lepsze a u Ciebie Shine też wszystko będzie dobrze,zobaczysz!! 🙂

Moja Amelka zaczyna "łysieć":laugh: Ma tak mało włosków a jeszcze jej sie wycierają.W sumie nie ma po kim miec duzo:laugh:

Ubieram małą i zmykam na spacerek.
Miłego dzionka kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...