Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ada się nie odzywa????
Ja Amelce odrazu zaczęłam podawać Bebiko3 bez mieszania z 2 i bez żadnych problemów.A jak zasmakowało jej o smaku bananowym mmmm lepiej nie mówić wcina jak szalona 😁
Sadziłam dzisiaj kwiaty na działce i nie mogę się doczekać kiedy zaczną kwitnąć 😁
Amelka zaczyna sama chodzić,jeszcze pokracznie ale już idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Hejka 🙂

Sorka,ze wczoraj nie zajrzałam,mieliśmy gości

Zarodek jest 7,2 mm ale ciąża młodsza o 2 tyg.
Według @ wychodzi 8 tydz. a na usg wyszło 6 tydz i 2 dzień.
Mam byc za 3 tygodnie i wtedy jak serduszko będzie biło to mi lekarz założy kartę ciąży.
Jeju ale się cieszę,szczerze mówiąc ja widziałam tylko czarny scenariusz 😞 miejmy na dzieję,ze dalej będzie juz dobrze 🙂

Z tym mlekiem to nie wiem,wczoraj nie dostał na noc i noc niby trochę lepsza,ale wiadomo,że to po jednym dniu nie widać zbytnio 😞
Kurcze przecież i to i to Bebiko,nie powinno się nic dziać,wyczytałam,ze różnią się tym,że 3 ma sacharozę...może to mu szkodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimo,że już bym nie chciała mieć dzieci to Ci Ada zazdroszczę,ż nosisz pod serduszkiem dzidziusia 🙂Przecież to taki piękny okres w życiu każdej kobiety 🙂będzie wszystko dobrze zobaczysz!!To rodzisz w grudniu,tak???hehe jak fajnie znowu czekamy na rozwiązanie i naszego nowego dzidziusia 😁)A w ogóle jak się czujesz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam!!
Ja po 4-dniowym kursie z onkologii w Lublinie. Ale było wyluzowanie...ech, bez dzieci i kłopotów, wolne wieczory, piwko itd, super bylo.
Po powrocie Natalia sie do mnie przylkleiła i nawet nie chciała iść spać na wszelki wypadek, jak bym znowu wyszla. Jak poszłam do kibelka, to w histerie wpadła.

No Martus, jestes wreszcie. Sorki kochana, ale czy Amelcia juz nie skończyła roczku? Jak tak, to nie zlozyłam zyczeń, za co z gory przepraszam!! I fajnie, że juz chodzi. Moja Nati już biega niestety i przemieszcza się z prędkością perszinga po mieszkaniu, co robi się niebezpieczne.

Aduś, dzieki za smska, strasznie sie niepokoiłam, ale wiedziałam,że wszystko będzie dobrze. Po raz kolejny gratuluję i ciszę się, że będziesz podwójną mamusią, jak ja 😁 😁

Co do mleka, to Aduś sacharoza to cukier, więc nie wiem, czy to przyczyna.
Aha, ja nie daję witaminy D. W ogóle jak maluch jest na sztucznym mleku, to nie trezba juz dawać w zasadzie, ale to od regionu zależy.

Oki, spadam, bo musze chałupę ogarnąć...syf mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Adus wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze 🙂 Jeszcze raz gratuluje 🙂 Tez Ci troszke zazdroszcze... 😉 Bo co jak co ale ciaze to ja wspominam super 🙂

Aniu Amelka jeszcze nie miala urodzin-razem z Pietruszka 30 mają 😁

Marta ja tez jak na 3 Piotrusia zmienialam to odrazu, bez mieszania itd, wszystko bylo ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochane za gratulacje 🙂
Czuję się dobrze,tylko mam mdłości non stop prawie od 3 dni jakoś i jestem strasznie zmęczona...przez to,że mały się tak budzi w nocy a ja do niego wstaję,ja go ubieram,przewijam itd...czyli wszystko,bo mąż tą rękę ma złamaną 😞
Juz nieraz nie mam sił a wieczorem padam o 20...po Na Wspólnej idę spać 😞

Martynka kończy dziś ROCZEK !!!!
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego 🙂

Co do mleka,mały nie dostaje tego bebiko 3 już 3 dzień i dziś spokojniej spał....`kurcze ale one różnią się tylko tą sacharozą(a w to wierzyć mi się nie chce) no i maja większą zawartość białka i chyba maltozy.

A obiadki ciągle du... 😞
Zauważyłam,że mały chciałby zjeść ale coś go powstrzymuje 😞...zagląda na nasze talerze i nawet rączką sobie próbuje pomazać na nich ale jak tylko nałożę to nie chce,nawet mąż próbował mu na palcu swoim dać trochę...zaraz odwraca głowę i nawet nie spróbuje 😞
Nie mam pomysłu,już nawet posolone próbowałam mu dać,nic nie działa.
Tak jakby się zraził...tylko czym? 😞
Od pierwszego dnia w szpitalu nie ruszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, grzecznie się melduję, MARTYNCE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ..
My do Parku chorzowskiego lecimy dzisiaj, może do ZOO, bo piękna pogoda sie zapowiada.

My JUZ MAMY ZĘBÓW ( wyszły aż trzy sztuki w 3 dni). Mloda wygląda z nimi przeslicznie.
A poza tym lata jak oszalała po chałupie i po podwórku, wózek poszedł w odstawkę i po spacerach.

Aduś, jakoś będziesz musiał to przetrzymać, znam ten ból, nic tylko by się chciało leżeć i odpocząć, a tu strsze dziecko do opieki..ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARTYNKI!!! 🙂
ANIU jak napisała Kasia roczek obchodzimy 30 razem z Piotrusiem 🙂
Wcięło mi suwaczki 😠i nie mam narazie czasu aby nowe powstawiać.
Uciekam bo mała piszczy i chce do kompa 😁
Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 LAT DLA MARTYNKI!!!!! NIECH ZDROWO ROŚNIE I BEDZIE POCIECHA DLA RODZICÓW 🙂

JA DZISIAJ CHODZE DO TYŁU - WCZORAJ OBCHODZILAM CWIERC WIEKU NO I SPEDZILAM WIECZOR Z MOIM MEZCZYZNA - IMPREZOWANIE SKONCZYLO SIE O 4.30 RANO A MATI WSTAL O 6 :p DZISIAJ WZIAL GO TATUS DO SIEBIE DO PONIEDZIALKU- JA MAM CZAS NA REGENERACJE I PORZADKI. MOJ EKS WYJEZDZA 8 MAJA DO HOLANDII SWIERDZIL ZE NIC GO TUTAJ NIE TRZYMA A ZAROBIC CHCE- MOGE MU ZYCZYC TYLKO POWODZENIA 🙂
ADUS GRATULUJE JESZCZE RAZ 🙂 NARESZCIE JESTES SPOKOJNIEJSZA 🙂OBY CIAZA NIE DALA CI MOCNO POPALIC- MNIE NAJBARDZIEJ PRZERAZAJA TE POCZATKOWE MIESIACE- MDLOSCI BLLLEEE.... ALE TO ZA ROK 🙂

BYLAM U GIN I ZNOWU WYKRYL MI TORBVIEL NA JAJNIKU:/ NARAZIE CZEKAMY CO Z TEGO WYNIKNIE A JAK NIE TO TRZEBA BEDZIE COS Z NIA ZROBIC...:/NO NIC UCIEKAM NA KAWUSIE I DO ROBOTY 🙂 MOJ MEZCZYZNA ZNOWU W PRACY:/ OD PARU DNI TAK CO 8 GODZ:/ MUSIMY SIE WIEC CIESZYC KAZDA CHWILA ZE SOBA BO MAMY ICH TAK MALO:/

ZYCZE MILEGO DNIA KOCHANE:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Anula się coś nie odzywa 😞 Wracaj do nas !!!!

Aniu fajnie z tymi ząbkami...jej najgorsze te 4 😞
Właśnie przerabiamy kolejną...przebija sie reszta górnej 4 i juz w nocy 39,1 znowu i nici ze spaceru 😞...dzisiaj widać krawędź od wewnątrz a tu jeszcze cały środek 😞
Kolejna sie będzie przebijać reszta dolnej,bo też pół juz jest
Może to przez zęby taki maruda był a poprostu się zbiegło z mlekiem,będę mu dawać i zobaczymy...dzisiaj noc do d...oboje z małym siedzieliśmy a on płakał i spać nie mógł a jak przysypiał to zaraz znowu 😞

11 maja idę do gastrologa z Oskarem,może ona coś wymyśli z tymi obiadkami,bo mi juz pomysłów brakuje 😞

Uciekam bo niedługo mecz -LECH -Wisła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem..
Aduś, u nas czwórki tez juz pod dząsłem, ale ile to potrwa, to nie wiadomo, ale przynajmniej mała mi nie gorączkuje przy tych zębach a śpi jak anioł w nocy.
Za to rozlozyła mi się alicja, a ma w piątek występ swojej grupy tanecznej na scenie(z pomponami), no i mama nadzieję, że do tego czasu wydobrzeje, bo masakra..

Ja jak zwykle mam mnóstwo roboty..
Dziś młoda zjadla dwa pulpety wielkie ( mięsko, cebula, kaszka manna, jajko, koperek) z sosem pomidorowym, buraczkami i ziemniakami, ale się objadała, aż nie nadążałam widelcem wiosłować do jej pyska 🤪.w ogóle dzis caly dzień je...

Pojutrze idziemy na szczepienie Priorixem i zobaczymy ile waży i czy przekroczyła magiczna wagę 10 kg (?).

Ok, spadam aniołki..
a Weronika to juz latami sie nie odzywa swoja drogą.....buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
My po spacerku, a teraz to u mnie chyba zaraz lunie deszcz,zrobiło się ciemno i mam wrażenie że idzie burza 😞 . Nasza Mała dała nam wczoraj koncert 1,5 godzinnego płaczu przed zaśnięciem i dziś też była marudna troszeczkę. Ostatnio cieżko jej zasnąć, potem jest zmęczona i nie umie sobie poradzić i w płacz 😞 . Zobaczymy jak dziś będzie.
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! 🙂
Ja sie nie odzywalam bo troche pracy mialam... Szykowalam papiery do Urzedu miasta... Nic nie mowilam,ale mam nadzieje ze nie zapesze... U nas burmistrz prowadzi program "Moj wlasny biznes" no i dofinansowuja otwarcie wlasnej firmy. Daja 25tys +przez pol roku po 1200 miesiecznie,a oprocz tego gwarantuja przeszkolenie z rachunkowosci i takich tam dupereli w prowadzeniu dzialalnosci... No i ja jutro skladam na to papiery 😁 Do programu przyjma 45 osob,z czego 30 dostanie dofinansowanie. Warunkiem juest jedynie to ze trzeba prowadzic firme przez 12m-cy. No i ja postanowilam w koncu sie odwazycz i otworzyc wlasny salonik kosmetyczny 🙂 Mam nadzieje ze sie uda 🙂
A poza tym wszystko u nas ok, ja z Pietruszka dzis pol dnia na podworku taka ladna pogoda, chodzilismy na zakupki i zamowilismy sobie nowa wersalke bo ta ktora jest juz stara:/
A co do zebow to i u nas cos idzie,bo slina strumieniami leci... A ja chora jestem,coprawda wczoraj bylo gorzej,ale jeszcze gardlo mi troche boli i jest strasznie suche:/ Nie moge juz zniesc tego uczucia:/ Pije i pije i nic:/ Wrrr....

Aniu fotka Natalii z telefonem jest po prostu zabojcza 😁
Adus a jak Ty sie czujesz? No i jak Oskar z tym mlekiem? Znow podajesz 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Natalki na 13-miesięcznicę 🙂
Dla Alicji dużo zdrówka 🙂,musi szybko wyzdrowieć na występ 🙂
Co do zębów to mały też nie gorączkował,nawet jak się pierwsza krawędź 4 przebijała ale jak się ta reszta,czyli ten kwadracik przebija to zaraz gorączka,pewnie dlatego,że większa powierzchnia 😞

Kasiu życzę powodzenia!!!!
Na pewno się wszystk uda,ale byłoby fajnie. 🙂
Trzymam kciuki za Ciebie i Twój interes 🙂

Ja mam nadal mdłości i niedostatek snu 😞...mały jeszcze trochę niespokojnie śpi,bo ząb do końca się nie przebił jeszcze 😞
Pije bebiko 3,myślę,że ten niepokój jednak na zęby 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!!!!
Drogie Kwietnióweczki gdzie jesteście 😞?????
Anula i Weronika juz w ogóle zniknęły 😞
Ania pewnie dyżur 😞
Monika a Ty gdzie...atychmiast wracaj 😉
Marta i Kasia Wy też!!!!!

A ja się cały dzień ogórami objadam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Adus objadaj sie ile wlezie 😉 Bo za 9 m-cy znow dietka 😉 Ale Ci fajnie 🙂 Sama zaczynam nabierac ochoty na drugiego bobaska 😉 Ale poki co nie moge sobie na to pozwoic:/
A my wirusa jakiegos przechodzimy 😞 Od wczoraj temperature Pietruszka ma i myslalam ze to zabki,ale dzis maly kaszel sie pojawil i sie okazalo ze lekko rozowe gardelko jest... No to EURESPAL przyjmujemy i obserwujemy co dalej bedzie-a temp caly czas podniesiona- w nocy 38,a teraz 37,5...
No a ja wczoraj zlozylam juz te papiery.ale chyba rekrutacje przedluza bo musza zebrac 45 osob,a jest tylko 28 i chetnych brak...
A poza tym u nas nic nowego,tylko ta nocka niespana to troche zmeczona jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane

jestem widze ze serwis poprawiony tzn ze moge spokojnie pisac w pracy z mojego terminala bo wczesniej nie bardzo

przepraszam,ze milcze ale mam teraz sporo na głowie- w czerwcu prawdpopodobnie w pierwszy weekend wychodze za maz...narazie cywilny ale zalatwic cos trzeba,obraczki juz mamy, sukienka buciki i papierkowa robota...a pozniej jakis obiadek dla rodziny:/ ale jestem przeszczesliwa i pewna tego ze to ten jedyny 🙂

Mati juz ladnie robi potrzeby do nocnika, i sam pije z butelki

ma znowu katarek:/

Adus objadaj sie poki mozesz hehe 😉

Kasiu trzymam kciuki za Piotrusia niech wraca do zdrowia 🙂

buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, juz gartulowałam ...super....pomarzyło mi się...suknia itd. fajnie 🙂

Kasia, poproś babke w aptece zawsze albo lekarkę, żeby zamiast eurespalu dawali Pulneo, to jest dokładnie to samo, a o 10 zl tańsze (!).Biedny Piotruś, u mnie było to samo z Alicją, w poniedziałekj w nocy gorączka, kaszel, od razu zaapilkowałam antybiotyk, pulneo, płukalam nos i dzis juz jest jak nowa...

Aaaa.. no i zarezerwowałam salę na urodziny Alicji w sali zabaw..wydatki zanczy się będą, ale przynajmniej mi w domu nie nagnoją dzieciaki, tylko w tej sali i mam z głowy.

Mikusia, my juz pozbylismhy sie butelki dwa miesiące temu, ale za dziś młoda zjadła kiełbaskę za pomocą widelca..pomagałam jej pare razy w bić ale ambitnie wsuwała.

Aha Kasia, trzymam kciukasy za tą pracę..no ambitnie...

A ja rzeczywiście mialam dziś dyżur 🙂

Spadam zaraz na szczepeinie z Natalią, zobaczymy, ile waży..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow juz widelec poszedl w ruch,mati uczy sie jesc za pomoca lyzeczki tez mu sama podaje niech sie pobrudzi ale sam niech probuje moja nianka i babcia go we wszystkim wyreczaja a ja sie tylko denerwuje na nie bo mnie nie sluchaja a chce aby mlody sie szybko wszystkiego uczyl...

a jesli chodzi o sunienke to narazie bede wystepowala w jakiejs wieczorowej nie bialej slubnej ta zostawiam na przyszly rok.ale ciezko tez cos dobrac ...niby bombki modne, mi sie podobaja z tiulem a[rcolor=red] A[/color] obcisle i badz tu madry hehe 😉 cos sie wybierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja bedzie miała szałowe urodzinki- ale Aniu masz racje lepiej zorbic to w innym miejscu nie w domu - pozniej rób tam porzadek po takiej gromadce 🙂

jejku ale mi sie w tej robocie nudzi- ja chce do DOMU!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jasne Monika że lepiej białą na ślub zachowąc, i slusznie!!!
A teraz jakąś cudna wybierzesz, taka ciemna jesteś, to fajnie wszystko będzie wyglądać na Tobie.

MY po lekrzeu i po szczepieniu, Natalka waży 9800g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...