Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No tak właśnie robię,on wygina się do tyłu jak go wynoszę np.z łazienki to go kładę,żeby głowy nie stłukł(raz w furii poleciał do tyłu) i go zostawiam,jak przestaje płakać i się uspokoi to mówię mu,ze tego nie wolno.
Jak teraz mu pozwolę to potem wszystko będzie chciał,ile to ja dzieci widzę w sklepach co mają takie napady... 😞
Oskar kibelek tez lubi,otwiera,szczotke chce zabierać albo proszki(niestety mam na wierzchu,bo nie mam wanny jeszcze zakrytej,dopiero zrobią łazienkę,dlatego go tak w łazience pilnuję),do wanny wrzuca zabawki czy ciacha...ogólniejak ktośidzie do łazienki to Oskar zaraz też leci 😁

Apropo,słyszałyście o tym chłopcu co Kreta połknął w Netto?A niby te Krety mają zabezpieczenie
Boże straszne nieszczęście,nawet jak go uratują to kaleka,dlatego ja takie rzeczy mam tak wysoko,ze ja musze na taboret wchodzić,lepiej dmuchac na zimne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

My kibelek mamy osobno na szczęście, więc nie ma tam dostępu, gorzej z łazienką, ona osobno i częściej się tam w chodzi, a tam szafa z różnościami(proszki, krety ,mleczka mam w szafce powieszonej nad kibelkeim u gory- nawet Ala nie dosięgnie), czasem wszsytko wywali z tej szafki(szampony, mydełka, ręczniki), najczęsciej do wanny..ech
O krecie słyszalam 🤪 🤪, widziałam też maluszki, co wypiły odkamieniacz z czajnika i mleczko Cifa..i było wszystko potem ok na szczęście.
Młoda spała dzis w południe 3 godziny 😮, wstała wyspana jak nie wiem co i zjadła furę tej zapiekanki, co wczesniej robiłam, teraz wcina babeczke Alicjową. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,żeby Oskar tak chętnie jadł obiady...w sumie to,zeby choc trochę jadł a tu nic 😞,niejadek 😞
Kaszke albo nieraz jabłuszko tarte zje z miseczki ale obiadu nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rosołku nie lubi?Albo pomidorówki? dzieci je zazwyczaj uwielbiają...no i te pulpeciki, nie chciał jeść?
Ja sie właśnie dowiedziałm od bratowej, że jest w ciąży z drugim dzidziusiem i ma termin na koniec grudnia, czyli będzie mieć rocznikowo 1 rok różnicy, bo ma emilkę 16-miesięczną a tak w ogóle to wlaściwie dwa lata różnicy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaki ruch sie zrobil 😉
Wiecie co? Moj Piotrus zlosci sie jak mu czegos zabraniam,ale ogolnie jest posluszny... Tylko odrazu paluszek nastawia i biegnie do mnie robiac NU NU 😉

A co do obiadkow-moj np nie toleruje 2 roznych konsystencji w jednym daniu-jak jest cos do gryzienia to do gryzienia a jak zupka to zmiksowana bez grudek...

A z tymi chemikaliami to faktycznie trzeba uwazac...:/ Ja to caly czas za
Piotrkiem latam po domu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos jedzenia, usmażyłam Natalci wątróbke drobiową na masełku..żebyście widziały, jak to wcieła, aż jej oczy na wierzch wyszlyz-żarła całą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adus sprobuje Ci pozniej z domu wyslac @ z adresem,nie mam GG ale jak mi sie nie uda to mam nadzieje,ze Ania podesle Ci na GG?bedzie to problem Aniu, bede wdzieczna 🙂 ja to juz w ogole odcieta od swiata jestem 🙂 mam tylko skype 🙂dzisiaj uciekam do domu wczesniej, mam goscia, A do 14 w domu Aleksik u nas od wczoraj (kupilismy mu rowerek na dzien dziecka) a MAti przeziebiony:/ma znowu brzydki mokry kaszel:/ tak to juz jest jak wraca z p-sla :/himalaje w domu na mnie czekaja- wieeelka gora do prasowania 😞 az sie plakac chce jak na to patrze:/

Mati od miesiaca pije juz sam grysik na mleku nie podaje mu juz modyfikowanego, nie ma zadnej wysypki i jak tylko widzi butle to sie trzesie. PIje to na sniadanko i kolacje.obiadek zawsze z nami 🙂 najlepiej wychodzi podbieranie mu frytek z aleksa talerza 🙂 no nic trzeba poudawac ze sie pracuje 🙂 buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Jak ja Wam zazdroszcze,że Wasze maluchy ładnie jedza obiadki a mój tylko kaszki 😞...Aniu zupki też nie tknie 😞...nic 😞

Kasiu to jest ta deska http://www.allegro.pl/item1018071478_podswietlana_deska_sedesowa_wc_led_kurier_fv_h27.html

Oskar ma nowąulubioną zabawkę,dostał pacynkę-lwa i przynosi,zeby założyc i go gonić,no to latam i udaję lwa i zdzieram gardło 😁...wczoraj mówię do małego:przynieślewka a on do zabawek,przeszukał,znalazł i mi przyniósł,nie wiedziałam,ze skuma co to lew 🙂
Ogólnie jeśl mówię mu,ze ma mi coś przynieść albo nawet jak zabierzenp.telefon i proszę,żeby mi dał to zaraz oddaje albo przynosi o co poproszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. No i wykrakałam to niechorowanie.Mała w piątek dostała gorączkę prawie 38, w sobotę do lekarza, okazało się ze zapalenie gardła ☺️. Dzisiej kończę dawać antybiotyk. Następnym razem nie będę mówić hop 🤢
Przy okazji ją zważył i zmierzył. Jest długa i drobna - 77 cm i niecałe 9 kg. Oczywiście od razu apetytu brak przez te leki. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to niestety macie pierwsze zachorowanie 😞...szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Nie martw sie,Oskar ma 76 cm i waży ok.9,2 teraz...no ale pewnie przez te obiady i ponoć jext drobny po mnie 😁(no taka chudzinka to ja nie jestem!)

Byliśmy na spacerze wkońcu,bo się ładniej zrobiło i wróciliśmy na obiadek a Oskar jeszcze nynka,juz 2 godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wiem ze to dosc duzo... Ale on nie jest gruby czy jakis napasiony-z reszta na fotkach widac... On po prostu jest kluseczka,ale taka zbita... 😁 Jest duzy bo duzych rodzicow ma hehe 😉 Chociaz zawsze staralam sie zeby zdrowo jadl,bo nie chce zeby mial w przyszlosci problemy z waga jak ja:/ A niby jak maluszka takiego sie zaczyna tuczyc to pozniej cale zycie ma on problemy z nadwaga:/ Ale lekarka nic nie mowila ze cos jest nie tak z waga wiec jestem zadowolona 🙂
Ale ostatnio dowiedzialam sie,ze synek mojej kuzynki mlodszy od Piotrusia o 3 m-ce tez wazy 11,5kg 🤪 Jest strasznie gruby:/ Ale oni to tlumacza ze niby jakis lek od alergii tak mu apetyt zaostrza...Ech...

A ja dopiero klientke skonczylam robic i na chwilke usiadlam... Ale zaraz juz bedzie JUTRO wiec spac trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasie, no co ty! nie chodzilo mi o to że on jest gruby czy cos takiego, tylko zdziwiło mnie to niesmaowicie, bo gdzie u dzieci to widać w ogóle? Chyba wyadje mi sie, że chłopcy sa po prostu masywniejsi, poza tym na pewno ma większą główkę, bo Natalka ma 44 cm dopiero, a ona tak w ogóle wcale nie jest chuda.
Moja bratanica ma 85 cm i ma 9,5 kg i jak ja przyrównałam do Natalki, to mi się wierzyc nie chciało.a wyglądają tak samo. nie wiem, skąd takie róznice.
Ale bym sobie paznokietki u ciebie zrobiła...nosiłam takie kiedyś, ale teraz nie mam czasu..wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Aniu ze podalas adresik Adusce 🙂

ja dzisiaj jestem jak z krzyza zdjeta- bardzo bola mnie krzyze:/ czuje sie przetragicznie:/ wczoraj dzieciaki daly mi w kosc zasnely okolo 21 a ja czepilam sie moich himalajow- prasowania:/
Mati zachorowal znowu:/ rano zwymiotowal wszystko co zjadl- bardzo meczy go kaszel:/
jesli chodzi o wage Mlodego to Mati ma ponad 12,5 kg i ciuszki juz ma 92 rozmiar- jest wysoki nie wiem po kim??pewnie wzrost sie zatrzyma bo i ja i moj eks do wysokopiennych nie nalezymy- a waga to raczej po tatusku 🙂zreszta podobny do niego jak 2 krople wody- moje ma tylko oczy...mam nadzieje,ze z czasem cos sie zmieni:/ i nie widac zeby tyle wazyl- jest poprostu nabity 🙂i ma slodki brzusio- tyle ze to dziecko chcialoby ciagle jesc ma mega apetyt- zwlaszcza na paluszki 🙂

pozdrawiam kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, proszę bardzo..
a tak w ogóle, to grunt, że Mati będzie miał charakter po Tobie, a nie po onym tamtym..i tego sie trzymajmy, bo że przystojniak jest, to więcej niz pewne, zreszta wszytkie dzieciaczki tutaj sa przecudne, dwóch kawalerów i panienki 😁 😁, a propos Monia, pamietasz, że Mati na mojego zięcia ma startować???!!!! 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos brzuszka, patrzcie, jaki ma Nastka, jak sobie poje...
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/329/7fb32ad2fee9f190med.jpg[/IMG][/URL]
nie wiem, czy wejdzie, bo cos inaczej teraz te fotki sie wkleja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Mati ma brzusio jak prezesik hehe 🙂 ale zauwazylam ze zawstydza sie jak jest golusi zaslania cycuszki raczkami 🙂

Aniu Mati dla Natalki a pamietaj ze mam starszego "synusia" dla Alicji 😉 tez przystojniaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Aniu dziękuję za dane Moniki,już zapisalam 🙂
No Natalka ma niesamowity brzusio...ale sie uśmiałam 😁,Oskar jak się naje też ma czasami taki.
Korzystając z okazji chciałabym życzyć Alicji dużo zdrówka,szczęścia i wszytskiego co najlepsze z okazji urodzinek...STO LAT !!!!
Nie będzie mnie do niedzieli wieczorem,dlatego dzisiaj składam życzenia 😞

Monika Mati to kawał chłopa,jeju ciuszki 92 🤪a my dopiero ledwo 80 😞
Ale przystojniak jest a jego wagi wcale nie widać,no ale w sumie jest taki wysoki,ze akurat 🙂

Mój brzdąc ciagle włazi na kanapę i strach go na chwilę zostawić,bo może spaść 😞,aha jego pokoik już pomalowany...śliczny kolor 🙂

Dobra spadam,bo o 12 do kumpeli na cały dzień a potem do kumpla do niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Monia, no to dobrze, bo wiesz, Alicja ma teraz dylemat, bo zakochała sie w dwóch chłopcach i cytuję: nie wie, kogo wybrać 🙃 🙃 😮, więc trzeci jako alternatywa jest najlepszy 😁
My tez nosimy ciuszki na 80..
a na innym forum jest dziewczyna, która ma 7-miesięczna córkę i ma 12 kg i nosi ciuszki na 92...to jest dopiero kloc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat dla Alicji!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ OD E-CIOTECZKI 🙂JA TEZ SKLADAM DZISIAJ BO W WEEKENDY NIE MAM JAKOS OKAZJI ZASIASC NA NECIE 🙂
JA ZMYKAM DO DOMU BO BUBA CHORUJE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...