Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć kobitki 🙂
Jejku jaka u nas zapowiada się burza 🤪rano było upalnie i słonecznie a teraz ciemno i grzmi aż strach.Jezu jak ja się boję buuuuurzy!!!!
Po tym antybiotyku czuje się o wiele lepiej i już mogę normalnie jeść bez tego okropnego bólu 🙂
Wki przyniosła dzisiaj po szkole bukiet bzu białego i w całym domu tak pachnie,że aż w nosie kręci 😁
Oj wyłaczam kompa bo błyska jak cholera .Uciekam i miłego dnia... bez burzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Aduś, widzę, że sukienusia Natalci Ci sie spodobała..no więc obiecuję, że to cudo do Ciebie trafi, jeśli okaże się, że będzie Wiktoria w brzuszku 🙂)) o ile masz ochotę oczywiscie 🙂


A ja po dyzurze, jedne pacjant dostal w nocy psychozy poalkoholowej i omal mi nie przywalił, więc było trochę zamieszania..znowu ciepełko.
Wybieramy się do Fashion Housea po buty dla Alicji i kostium kapielowy dla mnie. Milego dnia mamuśki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Pewnie Aniu,te sukienusie dla małych księżniczek są boskie 😁...jestem zakochana w każdej
Jeju Ty mówisz juz Wiktoria o brzuszku i mój mąż też,więc jak będzie córa to chyba musi tak zostać 😁
Apropo Aniu musisz uważać,to aż strach..ja tak się boję jak mąż się zatnie w pracy 😞,to zaraz badania na zakaźny,wiem,ze to co innego ale tak mi się skojarzyło,bo oboje w szpitalu pracujecie 😞

Mały znowu z płaczem w nocy,dostał Nurofen i żel na ząbki...jejku te cholerne ząbki 😞

Wiecie,mały zaczyna siadać na nocnik,tyle,że on jest za duży dla niego i wpada,musze kupic mniejszy 😞,a najlepsze jest jak podchodzi do nocnika nago przodem i staje tak jakby chciał siusiać na stojąco 😁....chyba tatę podpatrywał 😁

Martuś dobrze,że już lepiej 🙂

A mnie zato często brzuch pobolewa i musze lekarzowi powiedzieć za 2 tyg.

Jejku ciekawe co będzie...córka czy syn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi 😁
Nie dziękuję,zeby nie zapeszyć...ale wiecie co korci mnie,zeby pod jakimś pretekstem iść na ostry dyżur(no w sumie brzuch mnie na prawdę boli),może by mi płećpowiedzieli przy okazji 😜

Miłego dnia Mamuśki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm,m. zawsze możesz iśc, jak rzeczywiście cię cos niepokoi..15tydz. to jeszcze wczeęsnie, narządy plciowe podobnie wyglądają..no ale nóż widelec!mnie właśnie w 15 tyg. powiedzieli że chłopiec, jak byłam z Alicja w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,nie mówię teraz ,tylko za tydzień,to już powinni powiedzieć,ale z drugiej strony to chyba lepiej poczekać już te 2 tyg i mieć lepszą pewność 🙂
Z małym wiedziałam w 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Adus, znalazłam Ci fajna stronkę z podwojnymi wóziami 🙂
http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=380&osCsid=32febac5c93002912025b8246284f481, można obczaić i kupic cos używanego..

A ja mam anginę i umieram z bólu głowy, ucha i gardła, dwa antybiotyki sobie zapodałam, bo mam taką hodowle na migdałku, że badania naukowe mozna na nim prowadzić..wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nieźle Aniu teraz Ciebie dopadło.Zdrowiej szybko !!
U nas był dzisiaj festyn kaszubski ale przez tą pogodę było bardzo mało ludzi.Wietrzysko niesamowite wrrr......
A ja jeszcze tydzień w domku na chorobowym.W sumie i dobrze bo pozałatwiam sobie zaległe sprawy.Jutro jedziemy na szczepienie z Amelka.Nie bylismy jeszcze bo była przeziebiona.
Wiktoria we wtorek idzie ostatni dzien do szkoły.Wyjeżdza z moją mamą i jej znajomymi na wczasy.Wróci w czwartek wieczorem wiec na zakonczenie roku szkolnego pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Aniu biedulko ale Cię dopadło 😞,kuruj się,oby szybko przeszło 🙂
Wózek mam już wybrany,także dziękuję http://allegro.pl/item1059575737_wozek_blizniaczy_x_twin_wozki_x_lander_gratisy.html
Mnie za to od wczoraj rana boli głowa,cały dzień i noc i dzisiaj nadal 😞
boli mnie też łopatka i drętwieje ręka 😞...już nie wytrzymuję a nie mogę żadnych leków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witacjie kochane mamuski

pisze juz jako Pani G 🙂 slub odbył sie bez zadnych niespodzianek, imprezka rowniez 🙂 razem z poprawinami 🙂 zdjecia podesle w wolnej chwili 🙂
Aniu kuruj się szybciutko 🙂
Aduś współczuje tych bolesci:/ w ciazy ciezko znosi sie kazdy ból:/

uciekam do pracy buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjeciami mielismy maly problemik bo karta pamieci nam sie popsuła ale udało sie nam odzyskac na szczescie foteczki- ale uwierzcie mi ze mialam nerwa bo sporo bysmy stracili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś był upał 34 stopnie w cieniu- lało się z nas konkretnie:/ makijaz mialam rozmyty ciagle dtrzeba bylo poprawiac nie wspominajac o wlosach bo od tych upało grzyweczka mi sie kręciła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika wyglądałaś przepięknie 🙂,śliczna sukienka i fryzurka,naprawdę cudo
Widać jacy jesteście szczęśliwi,nawet Matti roześmiany 🙂
Ale najlepsze zdjęcie to to na którym "grozisz" palcem swojemu mężowi 😁....wiadomo kto rządzi 😉
Kartka ode mnie doszła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje Adus 🙂 karteczki jeszcze nie dostałam tylko od Ani:/ nie wiem czemu mimo ze wczesniej wyslalas 😞 nadal czekam 🙂 a groziłam mu bo planował odp na pyta czy bierze mnie za zone " nie......(chwila milczenia) wyobrazam sobie zycia bez Ciebie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Monia, ślcznie było i sukienusia ci się udała 🙂
I pomysleć, że my niedługo będziemy aż 6 lat po ślubie 🤪

Alicje ugrayzla meszka w powiekę i od wczoraj ma opuchniete pół twarzy i nie może otworzyć oka. Okulistę wczoraj odwiedziłyśmy, leki ma, a nadal bez poprawy, maskara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Mati caly pogryziony przez komary nawet na głowie ma 3 ugryzienia:/ i dodatkowo dosstał uczulenia bo babcia i moja mama chcialy mu dogodzic i zajadał truskawki:/ kolejna sprawa - moja mamuska odkryła ze Mati moze miec stólejke:/ a pani pielegniarka srodowiskowa polecila nam wizyte u ortopedy poniewaz Matus szeroko chodzi- przypuszczam ze kazdy dzidzius przy pampersach chodzi dosc szeroko ale trzeba to sprawdzic moj eks mial go zarejestrowac(mieszka naprzeciwko przechodzni) wiec problemow tez co nie miara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Aniu Wam się ciągle coś przytrafia 😞,biedna
a jak Ty się czujesz?

Monika nie wiem,dlaczego nie doszła...kurcze do Niemiec wysłałam ostatnio i też nie doszła 😞,poczekamy i najwyżej drugą wyślę 🙂
A zdjęcie udane 😁

Mnie głowa wkońcu nie boli...nie moge się doczekać 30 czerwca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę się wybrać do ortopedy,bo Oskar stawia stopy do środka i musze siępediatry poradzić,bo czasami zezuje jednym oczkiem,nieraz na zdjęciach widać 😞
Ja kupiłam Bros na komary i meszki dla dzieci i mały odpukać nie jest nigdzie pogryziony a musze uważać,bo Andrzej jest na meszki uczulony,zaraz puchnie i musi po zastrzyk jechać,więc boje sie,ze mały będzie miał po nim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...