Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie!!!! 🙂

Monika czy kartka doszła? Wysłałam w piątek,ale przez ten długi weekend to może jeszcze iść 😞
to już lada chwila 🙂...a mój mąż ma 28 urodziny w ten dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

wczoraj jej jeszcze nie było moze dzisiaj dojdzie-napewno dam znac 🙂
jeszcze raz dziekuje 🙂 a wielki dzien sie zbliza to prawda- juz sie denerwuje 🙂
Kasiu badz dzielna!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, bardzo mi przykro z powodu faceta, ale masz Piotrusia i on jest najważniejszy, tak jak dziewczyny mówią. Trzymaj sie kobietko!
A ja zawsze tak usypiam Nati(to znaczy cięzko powiedzieć, że usypiam..)- kładę ją do łożeczka, całus, kocyk do przytulenia i wychodzę. I zawsze zasypia. 😁 😁 😁 😁A w dzien niestey śpi tylko jeden raz..około 2,5 godziny w południe.

Ja Monia karteczkę wyslę lada dzień, żebuś miala wprost na uroczystość. Denerwujesz się???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa kobietki mam stresa...jutro jedziemy zrobic wszystkie zakupy no i w czwartek do dzieła 🙂 oobiaek salatki ciastka 🙂 wszystko na raz ale bede miala pomocnikow 🙂 dostalam juz gratulacje (cholera wie czy szczere) od bylej zony A :P suma sumarum jak mialo byc 10 osob bedzie z dziecmi 17-18 🙂 i kamerka:P jeszcze nie mge w to do konca uwierzyc:P latego Kasiu mi sie ulozylo Tobie tez - zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Jak tam dziewczyny?
U nas ok,tylko noc ciężka,bo mały się budził z płaczem 😞,męczy go ta ostatnia 4,cośdo końca się reszta nie chce przebić,a raczej środek

Pogoda super,więc szybko sprzątanko i obiadek robię i uciekam na spacer...wrócimy pewnie wieczorem 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj Wam 🙂
Kasiudasz sobie rade bo jesteś sprytna dziewczyna a życie z takim człowiekiem jest trudne,wiem coś o tym bo mój teściu jest alkoholikiem.Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!
Moniapewnie pomału już Cie stres łapie 😁ale to taki dosyć przyjemny stres no nie?!Fajnie 🙂
Adakiedy będziesz znała płeć dzidziusia? Chwile mnie tu nie było ale chyba jeszcze nie znasz???
A u mnie dalszy ciąg chorób....Jestem dalej na zwolnieniu lekarskim.Mam wirusowe zapalenie gardła.Mam już dosc antybiotyków niecałe trzy tygodnie temu przestałam brac duomox a teraz dalej...taromentin.Laryngolog twierdzi,że wszystko jest jest ok.Prosiłam o skierowanie na badanie wymazu z gardła i niestety odmówił mi bo nie widzi takiej potrzeby.Musze prywatnie znalesc dobrego laryngologa bo juz nie wyrabiam...Juz nie wiem moze mam cos w tym gardle,jakoms bakterie bo nie jest to normalne,że cały czas mam jakies infekcje.Do tego okropny ból i gorączka 😞
W koncu wywala mnie z roboty za te chorobowe.Ryczec mi sie chce i nic wiecej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, WYMAZY Z GARDŁA robi się w stacjach i laboratoriach sanitarno-epidemilogicznych. w zwykłym laborze nikt nie pobierze bo nie mają pożywek. Koszt zależy od 50do 100 zł. Sama musze Alicji teraz zrobić to pójdę, TYLKO MUSISZ IŚĆ RANO BEZ SZOROWANIA ZĘBÓW 🤪, niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Martuś biedna się męczysz 😞,zrób koniecznie ten wymaz,ale dziwię się,ze laryngolog nie chce wypisać,ale rodzinny może? Zdrówka kochana!!!!

Za mną ciężka noc,nie mogłam przez upał spać 😞

A pochwaliłam się,że już maluszek się rusza? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus u nas tez juz ponad 30 w cieniu:/ Nie wybieramy sie dzis na spacer-chyba tylko po podworku pochodzimy i moze basen napompujemy...
A samopoczucie ok,jakos nie biore tego wszystkiego w glowe. Grzesiek chyba sie przestraszyl,bo juz 2gi dzien nie pije no i zaczal robic kolo domu to co do niego nalezy... JA w sumie mam to gdzies-niech on teraz skacze i sie stara... A dalam mu na wyprowadzke czas do konca miesiaca ale chyba wzial sie za siebie bo ma nadzieje ze mi przejdzie... Ciekawa jestem tylko jak dlugo bedzie sie staral...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my po szczepieniu..
Ale!
Młoda żre strasznie dużo, a tu przy ważeniu zdziwko....bo waży mniej o 200g niż 6 tygodniu temu, czyli teraz 9600..hmm, na razie spoko, lekarz dał czas - zamiesiąc idziemy znowu i mam obserwować stolce.
Druga sprawa, te nasze kaatry ima powiększone juz migdałki, więc dostała Aerius i Singulair, mamy jeść przez miesiąc.
No Martuś, wywoąłłaś wilka z lasu, dostałam skierowanie dal niej na wymaz z nosa, więc się wybiorę też z Alicją, może jutro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, no i widzę, że u faceta dni lepsze, no widzisz, jak go postraszyc, to od razu lepszy, tylko na jak długo? oto jest pytanie, oby mu tak zostało, czego życzę i Tobie i Piotrusiowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,Kasiu życzę Wam,zeby zmądrzał na dobre a nie tylko jak go postraszysz
Ale co by nie było to dasz radę 🙂

Aniu a może Natalka schudła dlatego bo dużo biega?
Oskara ważyłam 3 dni temu i waży 9800 w rzeczach(wszedł na zwykłą wagę w przychodni),czyli ok.9500-9600 i ma 78 cm
aha i odpukać od 2 miesięcy jest zdrowy i zero antybiotyku,no miał katarek lekki przez 6 dni ale tylko Euphorbium dostawał,a zaraził się od kolegi

Biedna Alicja ,niech szybko wyzdrowieje Słoneczko !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja jest zdrowa, NAti zresztą też Aduś 😉 wymaz sie robi, jak dzieci sa zdrowe.

Może dlatego schudła że biega, taka właśnie była teoria pierwsza, dr mówi, że jak ruchliwa i urosła w górę, to tak czasem bywa, ale trezba pilnować. Ja tam sie tym na razie nie stresuję.

ale gorąco co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,myślałam,ze robiszwymazbo jej dolega coś 😞...to dobrze

No gorąco...masakra,ja juz padam 😞

Aniu co najlepiej stosować na blizny...Contratubex czy cośinnego,tylko proszew rozsądnej cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 🙂

Monika kochanie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia,żebyście szli razem szczęśliwie przez całe życie.
Na pewno ślub będzie piękny 🙂,czekamy na zdjęcia 🙂
Buziaki 🙂

Nie wiem jak Wy ale ja już padam 😞,nie mogłam spac przez upał...mały spał w body i skarpetkach i przykryty tylko tetrą,do tego spaliśmy przy uchylonym oknie...zasnęłam po 12 a wstałam o 5 😞
Jeszcze mam to samo co z małym,bardzo szybko bije mi serce...to chyba tacharytmia czy coś takiego,wiem,że to normalne,ale nie moge przez to spać,w ogóle słabo mi 😞

Mąż dzisiaj urodzinki,ale skromnie robie pycha obiad,słodkie i potem na spacer popołudniu 🙂

Dziękujędziewczyny,to kupię ten Cepan,jeśli jest lepszy...myślałam,że ten droższy będzie lepszy,aleto nawet lepiej,hi hi kupięza resztę coś małemu...aha jedziemy niedługo po basen dla niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ada na Twoim miejscu zrobiła sobie poziom TSH, przy takich tachykardiach często w ciązy jest nadczynnośc tarczycy.
Ale upał, spadam z Anti na wymaz i napisze, ile kosztuje przy okazji.
Cmok, do jutra, bo mam dzis dyżur 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Aniu,nawet nazwę pomyliłam 😜...no ale to Ty jesteś tu lekarzem 🙂
Dziękuję za radę,spytam jeszcze gina.
Ja w ogóle paskudnie się czuję,bo mam z natury niedociśnienie i powinnam leki brać a w ciąży nie mogę 😞,szczególnie latem powinnam brać przy upałach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...