Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mialam juz robione to badanie z piciem glukozy bo moj lekarz uwaza ze im wczesniejh tym lepiej. przy wczesniejszych badaniach morfologi tez badano mi poziom glukozy ale bez picia. 🙂 wlasnie odebralam wyniki. wszystko jest dobrze,tylko HGB 11,3 ale to i tak lepiej niz mialam ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wyrazy wspólczucia dzidzia 😞każdy pogrzeb, każda taka sytuacja prowadzi nas do lęku, stresu, płaczu, zdenerwowania... ja bym poszla pożegnać bliską osobę. Nie chce za bardzo Ci sugerować ale jeśli napisałaś, że byś chciała iść- to może lepiej idź, a bałabyś sie iść na pogrzeb nawet gdybyś nie była w ciąży, to naturalne. Pewnie nieunikniony jest u Ciebie smutek, żal i rozpacz... mogę Cie pocieszyć, że to nie koniec jego życia, tylko początek lepszego życia. Bedzie patrzył i czuwał nad Wami z góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł? jesteście tam? dzisiaj jakieś pustki tutaj..
wiecie co ja dzisiaj zrobiłam? jak wracałam z rynku wstąpiłam do ciuchów używanych i zrobiłam "małe" zakupy 🙂 wiary byście nie dały i ile tam tego było i jakie śliczne!
Takie maluchy, które leżą w łóżeczku jeszcze przecież nic nie zniszczą a zaraz wyrosną z ubranek. Ciuchy praktycznie nowe i jakie ładne! wyszłam ze sklepu 7 ubrankami. Zawsze sobie tłumaczę, że to dla siostry i moge kupić:P a później wrzucam do szafy 🙂 albo faktycznie dam jej kilka a później ona mi je da 🙂 hihi to jest taka radocha- normalnie lepiej niż bym sobie pokupowała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatasz ja również kupiuje ubranka dla dziecka w sklepie z odzieza uzywana. mam juz cała szafke ale jak sie nie opszec jak to wszystko takie kochane (wogole nie zniszczone) a zasze sie przyda ja zaczynam pomalu składować rzeczy bo pozniej jak mi sie zwali wszystko na jeden rachunek to bedzie porażka 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie! a ubranka to jedno z najtańszych rzeczy. tak naprawde wszystkie pierdółki, których jest cała masa dopiero kosztuje a tez bedzie potrzebne. Po za tym wole rozłożyć sobie zakupy na wiecej miesiecy i moge sobie wtedy pozwolić na coś ładniejszego, droższego i mniej zbednego. Tak na dwa ostatnie miesiace to za duzy wydatek! sam wózek ile kosztuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz warto odwiedzić skelpy typu "5-10-15" albo "crocodillo" tam są teraz już wyprzedaże a na koniec lata to dopiero będą ceny, wczoraj widziałm w tych skelpach tyle fajnych ciuszków śpiochy za 6 zł chciałam kupić ale były albo różowe albo niebieskie więc się wstrzymałam w sierpniu zaczne wieksze zakupy już pod kątem płci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co do lumpeksow to wczoraj jeden odwiedzilam wydalam niewiele a kupilam dosyc duzo ale tylko dla siebie 🙂 bo w swoje stare ciuchy juz sie nie mieszcze. Co do ubranek to jeszcze sie nie rozgladalam ale faktycznie macie racje niedlugo beda wyprzedaze w sklepach i bardzo atrakcyjne ceny. Pewnie dobiero wtedy bede sie rozgladac za rzeczami dla dziecka. Tez tak jak wiele osob uwazalam ze lepiej nie kupowac za wczesnie ciuchow dla dziecka ale teraz widze ze Beatasz masz absolutnie racje warto rozlozyc sobie koszty na kilka miesiecy 🙂 niz pozniej np pozyczac bo nie straczy. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale gonicie szybko na tych stronkach :p ps która plnuje bliżniaki lub wieloraczki ... ? 🙂 tu mam taki filmikhttp://w520.wrzuta.pl/film/3lCbfesx8vY/slodkie_dzieciaczki :laugh: Wiecie ja też jestem za takimi ubrankami one ś śliczne i mimo że używane zazwyczaj jak nowe bo dzieci nie mają możliwości ich zniszczyć 🙂 jedynie na pierwsze jakieś dwa może miesiące będę nowe kupować i oczywiście gotować przy każdym praniu żeby były sterylne bo takie maleństwa wszystko mogą złapać ps. beatasz nie martw się prawkiem ja też zdaje zdaje i nie moge zdać a ostatnio miałam tekiego wrednego egzaminatora na egzaminie że myślałm że mu w gębę wywale przepraszam za słownictwo. Łapią mnie zawsze na tym samym na pierwszeństwie . Kręcą po takich małych uliczkach czasami po 20 pare minut i człowiek głupieje i kręćka w oczach dostaje, ale cóż chce się na piąty egzamin właśnie zapisać. Dobrze się czuje za kółkiem jeden egzaminator powiedział nawet że bardzo poprawnie jeżdże,, raz nawet do wordu wróciłam to oblał mnie za to że nie wrzuciłam 3 jak parkowałm w wordzie ( trzeci raz) i za to że nie wyprzedziłam wcześniej jakiegoś ciągnika. ://///////.
Jeśli chodzi o pogrzb dzidzia. Mi się zdażyły dwa niedawno, też chciałam być ale bałam się sama pójść bo słabo mi sięczęsto robiło a nie miałam z kim iść w razie czego. Powiem że ciężka decyzja, bo to bliska osoba, jak ktoś dalszy to wiadomo że w ciąży to raczej ze względu na dziecko i siebie lepiej pomodlić się w domu za Tą Osobę. A tutaj jeżeli odczuwasz potrzebę żeby póść to możesz sprubować, ale przecież nie musisz być na całym, napewno ludzie docenią że byłaś nawet na 10 minut, i napewno nie będą mieć też pretensji że nie byłaś w ogóle bo to bardzo zrozumiała rzecz. Wiem że to nie pocieszenie, bo tego bólu nie da się przysłonić słowami ale myśl pozytywnie i nie zamartwiaj się tym , na pewno Twój Brat nie chciał by tego, myśl o sobie i dzidiusiu zobacz Was jest teraz dwójka w jednej osobie musicie się nawzajem pocieszć, bo smucić niestety też się razem będziecie . Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też mam pytanko, Wy malujecie włosy w ciąży? Ja powiem że mam problem, nie chciałam malować włosów ale mam niedługo wesele odrosty mam z 6 cm, wygląda to okropnie zawsze sobie rozjaśniałam już gdzieś z 6 lat, a nauralne mam ciemne tylko wyglądam w nich niezbyt dobrze żebym sobie nawet szamponetką wzieła. I nie wiem, chciałam sobie balejaż zrobić u fryzjera bo to mi się wydaje że może aż tak nie śmierdzi, ale nie wiem co robić bo się boje a zapomniałam lekarza spytać. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też mówią że mam spory hehe ja to jeszcze niska jestem to teraz jak chodząca kulka wyglądam a co mówić póżniej hehehe . Teraz to jak bańka stańka jestem próbuje z pozycji leżącej przeturlać się żeby wstać z łóżka na przykład ,a i tak mimo prób i błędów wracam do takiej samej jak leżałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co właśnie czytam o porodach i zobaczyłam kilka filmików z porodu naturalnego i z cc jej zaczynam się bać:P pociesza mnie myśl że jakoś musi moja dzidzia wyjść na świat-i że strach zawsze ma wielkie oczy, ja mam zamiar przekonać mojego lekarza do cc- bo naczytałam się że tak jest lepiej i bezpieczniej ale co z tego wyniknie to nie wiem ;/ narazie powiedział że nie wie jak będę rodzić że zobaczymy pod koniec ciąży... więc jestem w niepewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się że nie powinnaś się tym tak bardzo przejmować, każdy ma inną budowe, może także to od tego zależy. Ale dobrze że niedługo masz wizyte to się upewnisz wiadomo co lekarz powie to bardziej uspokoi 😉 Oj sorki będę musiała uciekać bo mężowi jescze włosy mam obciąć 🙂 Trzymajcie się Dobrej Nocki nie przejmuj się Justynko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki :P
Macie w zupełności rację z zakupami w lumpeksach. Jakiś czas temu kupiłam sobie bluzkę w lumpeksie. Niespotykana, z angielską metką. Będąc na imprezie u naszych zachodnich sąsiadów podeszła do mnie niemka i zapytała gdzie kupiłam taką fajną bluzkę :P Z uśmiechem na twarzy odpowiedziałam, że w second - hand - gdybyście zobaczyli jej smutną minę 🙃

Jak szczęśliwie skończę sesję to będę miała czas by wyszukać jakieś fajne ciuszki dla maluch, a i sobie pewnie znajdę tuniczkę 🙃

Też macie tak, że jak się zdenerwujecie to od razu boli Was głowa? Miałam dziś zaliczenie ze statyki - troszkę spięta byłam, oczywiście ból podbrzusz i głowa... popołudnie przespane 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...