Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kukunari ja pije smekte.Często mam takie przeboje.I oczywiście do tego nospe.Ostatnio to z 3 smekty wipiłam bo myślałm że będe jechać na pogotowie. Ale zjedzenie ciepłego ciasta było silniejsze. Nie martw się jedz delikatne jedzonko. Mozesz zjeść kisiel to nie zaszkodzi .I uważaj na Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kukunari dobrze akigo mówi ,spróbuj smekty, i nospy w razie bóli, dużo pij rzeby się nie odwodnić i także przy okazji maluszka, możesz mięte wypić ona też łagodzi takie dolegliwości. Jak nie przejdzie idż do lekarza bo dłuższe takie zatrucie, może być nieciekawe. Twój organizm potrzebuje teraz dużo witamin i pokarmów bo daje to wszystko też dzidziusiowi. Mam nadzieje że Ci przeszło. Pozdrawiam trzymaj się ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi!!
W sumie to zaraz po napisanu postu udalo mi sie zasnac i spalam bez problemu do rana 🙂 I dzis juz czuje sie o niebo lepiej ale wczoraj meczyla mnie biegunka caly dzien - nie wychodzilam z toalety 🤨 i nic zjesc nie moglam. Na szczescie juz po uffffffffff Szkoda, ze nie napisalam do was wczesniej, bo pewnie po "Semcta" i innych sposobach przeszloby mi znacznie szybciej i nie meczylabym siebie i dzidzusia. Ale te rady zapamietam sobie 😁 choc mam nadzije ze juz sie nie przydadza 😉
Jeszcze pytanko jak sie oblicza te polowinki?? W ktorym tygodniu/mieisacu/dniu wystepuja?? Tam malo jeszcze wiem 🙂
P.S.
Pogoda mnie zabija!!!
[URL=http://www.alterna-tickers.com][IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/831565.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Która z was ma date porodu na 5 listopada?? I bedzie ze mna obchodzic polowinki?? 😁 Ale fajnie jeszcze raz tyle samo i dzidzus bedzie na swiecie jupiiiiiiiii 🤪

[URL=http://www.alterna-tickers.com][IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/831565.png[/IMG][/URL]
Cos m isei zdaje ze suwaczek sie spoznia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej polowinki lepiej wyliczac wg tygodni niz daty narodzin wtedy wiecej nas bedzie obchodzic polowinki w tym samym momencie. Ja mam termin na 2 listopada wiec w sumie calkiem blisko i pewnie spotkamy sie w 20 tyg ciazy jakos w srodku tygodnia zalezy od kiedy zaczyna Ci sie nowy tydzien ciazy.
Fakt szybko mija ten czas... i w sumie przybywa coraz to wiecej zmartwien 🤨 odnosnie porodu, tego co po porodzie. Stresuje sie tez tym czy wszystko jest ok ale dowiem sie tego dopiero 6 lipca na USG a to duzo czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam porod na 5 listopada i jutro zaczyna sie 20 tydz.i wlasnie jutro zobacze swoje Maleństwo 😉
A USG 4D MAM 29 CZERWCA I WKONCU DOWIEM SIE CZY TO BEDZIE MAŁA MAJA CZY DAWIDEK(choc do imienia synka to jeszcze nie wiem bo maz powiedzial ze ja bede decydowac o dziewczynce a on jak bedzie chlopczyk ) pozdrawiam i piszcie co u was?
My wrocilismy rano z wesela u znajomych troche potanczylam a dzis Maleństwo daje juz niezle kopniaczki 😉
A wy czujecie juz ruchy???
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki!
Wiem, że po czasie ale na przyszłość - gorzka czekolada też pomaga na biegunkę.
U mnie połowinki za 2 dni. Ruchów nie czuje 🤨 mam nadzieje, że wkrótce nastąpi ten moment...
Jak u Was pogoda? Bo u mnie bezchmurne niebo i wiaterek, jaki jeszcze nie wiem, ale później pójdę na spacerek- na razie uczę się na wtorkowy exam.

Pogodnej i cieplutkiej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie fajnie półmetek juz za wami a ja jeszcze mam 2 tygondie do półmetku-teraz codziennie wyczekuję pierwszego kopniaka od mojego maluszka-narazie zastanawiam się jak go odczuje 🙂 czytałm że może to byc jak muśniecie motyla albo coś wtym stylu 🙂 pogoda nam dziś dopisuje, szkoda że mój mąż jest takim fanatykiem piłki noznej i w każdą niedzile od południa do wieczora gra w ze swoją amatorską drużyną-bo gdyby nie to to spacer dziś był by wskazany ale samej to nie mi sie nawet z domu ruszyć nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki!
mi tak samo wszystko leci z rąk, ale to już trwa od dłuższego czasu! zawsze miałam talent do tego żeby coś rozlać czy uszkodzić niechcący 🙂 ale teraz to ciągle coś wylewam na siebie( i nie tylko) poplamie, zniszcze,poparze, potykam sie i nawet wchodze w futryny heheheh nie wiem co sie ze mną dzieje, mój mąż jak patrzy na mnie to mówi, że kiedyś sobie krzywde zrobie.. taka niezdara sie ze mnie zrobiła!
a do tego mam poważne problemy z pamięcią!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie i brzuszki 🙂 u mnie weekend nawet miło minął, w sobote zrobiłam z męzem zakupy co zdarza się bardzooooo żakdo bo zazwyczja muszę go prosić o wspólne zakupy, a wczoraj popołudnie spędziłam na świeżym powietrzu z mężem 🙂 więc weekend udany 🙂idę teraz na truskawki-uwielbiam jeść je prosto z krzaczka:P a potem trzeba się za obiad zabrać, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja weekend spędziłam w szkole, sesja w toku, narazie ok 🙂 koleżanki ze studiów, które nie wiedziały, że jestem w ciąży teraz same ją zauwazyły- brzuszek rośnie 🤪
wczoraj wypad za miasto do osady rybnej na obiadek 🙂
a w sb jak zajrzałam do smyka, żeby kupić upominek dla syna znajomych, zakupiłam dla mojego dzidziusia prześliczną myjke- foczke 🙂 + spodnie ciążowe- nareszcie takie jakie mi odpowiadają 😆 lniane, białe, eleganckie fajnie dopasowane:P
weekend zaliczam do udanych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis jade na zakupy bo słyszałam z bardzo pewnego źródła że dziś w hausie sa przeceny torebek, takie fajne duże więc jade może coś uda mi się jescze kupić 🙂 http://www.sklep.house.pl/pl/open/catalog/on/product/sortby/pcreateddate/start/28/results/9?promo=1 niekóre z tych ciuchów nadają się dla nas, fajnie że teraz sa w modzie luzne długie tuniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!Taka jakaś cisza u nas.Ja wczoraj miałam nerwowy dzień i musze stwierdzić ze naprawdę w ciąży nie można sie denerwować.Mała potem do nocy skakała mi w brzuchu jak kangurek. Na badaniach data porodu mi sie zmieniła.I według badań mała jest 3 dni starsza.Wczoraj mi przyszły wniki pocztą. Wiem ze wszystko dobrze i ile waży dokładnie. Bo reszta jest napisana tak ze nie bardzo rozumiem.Więc malutka waży 332g-kluseczka .Dzis ide do lekarza wiec będe wiedziała jaka jest długa.Ide do nowego lekarza więc troszke mam pietra.Byłam przyzwyczajona do tamtego.Pozdrawiam Was serdecznie z deszczowej krainy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!! Ja tez idę do lekarza dzisiaj i mam nadzieje, że się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka 😮 bo normalnie już nie mogę się powstrzymać, żeby jakieś ciuszki zacząć kupować 🙂 . A tak poza tym to od dwóch dni leci mi non stop krew z nosa, boję się że jest coś nie tak, choć mam nadzieję, że to normalne w tym okresie ciąży. Jeżeli któraś z Was też to przechodziła to piszcie.....na pewno od razu zrobi mi się lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...