Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no trudno, zadowolimy sie galerią na brzuszku 🙂 tylko tutaj te fotki takie maleńkie są.
Hanna, Hania jak mam pisać? no nudzi mi sie 🙂 w sumie to mam ciagle cos do roboty, a to sprzatanie, a to zmywanie, a to pranie, prasowanie mnie teraz czeka, obiad, zakupy, nauka, rozliczenie finansowe michałowi musze zrobić... niby ciągle cos jest do zrobienia ale lenia złapałam heheh i na ostatnia chwile wszytsko zostawiam:P
biore sie za parsowanie ale bede tu zagladac co pól godzinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beata mów Hania 🙂 no ja też mam niby co robić ale tez to odkładam na później bo nie moge się do tego zabrać, ja prasuje przed wyjsciem bo inaczej to nie ma sensu w moim przypadku, ja wyprasuje i poskładam a mój mąż w kulke i do szafy 🙂

A co do płaczu to ja raczej nie mam do tego tendencji czasem tylko jestem rozdrażniona i o wszystko się czepiam ale szybko mi przechodzi na szczęście 🙂

Beata przypomnij mi kiedy masz USG?? ja mam za 2 tygodnie i jakoś nastawiam się na chłopaka jestem parwie pewna-takie mam przeczucie od pierwszego dnia kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkleiłam się z brzuszkiem bo w sumię się nie pokazałam, ale nie tu w galerii tylko na nk 🙂 ...... mi się nie nudzi ale się wciągam w to forum i zamiast posprzątać itp to czytam i piszę .. ale ja już gaduła jestem i muszę :PP to mi pomaga akigo .... dobry pomysł z tym allegro 🙂 ja też lubię zakupami się pocieszać :PP może jakiś spacerek .. dobra książka, zależy co lubisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do celulitu coście tam wspomniały to powiem wam że oglądałam jakiś program o zdrowiu i urodzie, a lubie takie i pokazywali takie wałeczki ale nie gładkie którymi się masuje co pomaga rozbić tłuszcz ... czyli zwliwkidować celulit. jak coś takiego znajde to sobie kupie, a nuż pomoże 🙂. a rozstępy miałam po 1 ciąży bo mi się nie chciało brzucha smarować :/ ... teraz smaruje i nie odpuszczam by m się nie powiększyły 🙂 a zresztą .... trzeba mieć jakieś wady - nie chciałabym być ideałem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie czeka trochę wrażeń, w sobotę mamy festyn 🙂 u nas sa fajne takie imprezy, a po z atym to kilka kroków od domu w niedzielę idę na chrzciny bo szwagierka urodizła miesiąc temu -ucieszyłam się bo nasze dzieci będą w tym samym wieku, a w środe idę na wesele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a więc Hania 🙂 mam usg w środe, juz sie nie moge doczekać! a ja czułam na początku, że to dziewczynka a podobno ma być chłopak, no zobaczymy teraz kto w końcu mnie wczoraj skopał 🙂 ale dzisiaj siedzi cicho, może śpi, a może nie czuje kopniaków przez warstwe mojego tłuszczu brzusznego hehehe:P
ja to mam góre prasowania i prania, bo szykuje sie juz do wyjazdu. a zreszta i tak najlepiej jak ciuchy są wyprasowane i ładnie powieszone w szafie, bo mój jest pedantem! tylko szkoda, że nie w każdej kwestii heh

akigo a co Ty za humor dzisiaj złapałaś? eeee nie ma co sie smucić, słońce wyszło może idz na spacer albo sie zdrzemnij i bedzie ok. albo właśnie kup sobie coś jak napisałaś- to poprawia humor 🙂
mi na szczęście minęły humorki i dołki i całe szczescie bo chyba bym sie wykończyła psychicznie, już jest o wiele lepiej, ale za to łatwo mnie doprowadzić do łez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za rady na przeziebienie 😉
Nie wiem jak z was ale ze mnie pot to scieka litrami 😉 😉
Mam teraz chrzesniaka na glowie i siedzi mi non stop na kompie i nie moge nadazyc nad naszym forum ,ale doczytalam sie ze szukacie sie na naszej klasie jak mam was znalezsc napiszcie...
Nadal niemoge ustawic swojego glownego zdjecia nie wiem czy to wina strony bo wczytuje i wczytuje i nic czy ja robie cos zle pozdrawiam pozniej napisze bo chrzesniak chce usiasc;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o haniu to masz zajęty okres 🙂 ja idę na impreze urodzinową z córami do 6 letnich bliźniaków i też mam zaproszenie na wesele ale cały czas się zastanawiam, tym bardziej że to pod granicą niemiecką mam koleżance odpowiedzieć do końca czerwca, ... kurde chciałabym ale lekarz mi odradza wyjazdy na dłużej i dalej będąc na L4 bo jak mnie sprawdzą to kapa :/ ... zresztą bez sensu że nie można pojechać - odpocząć - zrezygnowałam wyjazdu nad morze - miałam być w rewalu 😞 .... wrrr wkurza mnie to :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam teraz tydzień pełen wrażeń 🙂
jutro jade do Łodzi i w końcu zobacze dzidziusia siostry, w sb szkoła i egzaminy, w ndz szkola i egzaminy, w pn egzamin na prawko i imieniny taty, we wt szukanie jakis fajnych ofert wakacyjnych w srode nareszcie usg 4D 🤪 i być moze wyjazd w czwartek a moze i w srode wieczorem jak sie uda. W Łodzi nie mam neta, chyba, że pojade do rodziców i u nich zajrze na brzuszka, więc nie wiem kiedy do was tu zajrze. Nie piszcie za duzo, żebym nie miała za duzo do czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsiu może nie ryzykuj tak dalekiego wyjazdu-a lekarz ma racje jak cie sprawdza to będziesz miałą poważne kłopoty 😞

Beata to ty jesteś strasznie zabiegana osobą, życze powodzenia na egzaminie obyś zdała bo teraz nowe przepisy są coraz gorsze i trudniej zdać prawo jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Hania! no zobaczymy, coś czuje, że duzo razy bede podchodzić do prawka hhehe ale ja tam na luzaku podchodze, wcale sie nie przejmuje tym 😉 po co sie stresować piedołami 😉
zabigana? czasami tak sie uzbiera wszytsko na raz hehe juz sie przyzwyczaiłam, że ciągle coś. w sumie i tak w ciazy mam duzo czasu na odpoczynek i dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Iwonko, ja ci powiem że czasem też napadają mnie takie nastroje, a najgorzej gdy odbija się to na moich dziewczynkach. potem mam takie wyrzuty 😞 .. bo bywam taka okropna, a one chcą tylko mojej uwagi ... na szczęście zdaje sobie z tego sprawę i się opamiętuje, wycałuje i przeproszę ale i tak mi z tym źle bo cóż one winne moim nastroją :/ ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja idę sie czymś w końcu zająć 🙂 wpadnę tu wieczorem 🙂

Wiecie tak sobie pomyślałam że niedawno się dowiedziałm o ciąży a tu juz 19 tydzień ani sie obejrzymy a już będziemy oczekiwać porodu, za 18 tygodni penwie już będziemy sie chwaliły dzieciaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak mam takiego dołka to moje dzieci same zwiewają po pokojach:P Wiedzą że trzeba mnie omijać szerokim łukiem 🙂
Dawno takiego humoru nie miałam. Zaczeło sie od rana wstałam z jakis dołem. Potem to juz byle co i w ryk. Nie często mi się to zdarza.Ale dzis pobiłam siebie samą. Nawet ptasia kupa mnie do łez doprowadziła.Ptak mi narobił na balkon.Ale nie taką ptasią plamke. Tylko brązową dużą plame z pestką jak od czereśni.Zastanawiałam się czy to nie mój pies ale nie on czereśni nie jadł.I to za małe jak na mojego pieska.Nawet ptak mi dzis na złosć narobił:laugh: Jeszcze przed nami depresja poporodowa.U mnie trwało to kilka dni.Też płakałam nie radziłam sobie i wszystko mnie wkurzało.Tego chyba ominąć sie nie da.A może?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...