Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja przytyłam już 7 kilo. w ciągu ostatnich trzech tygodni 3 to mi lekarz powiedział że trochę dużo. z pierwszą córą też najpierw schudłam. teraz staram się nie przejadać. marzenka hehe ten siusiak był trochę kontrowersyjny hehe .... ale co jest :PP córy mi się tak ładnie nie pokazały na usg - nigdy. ten od razu rozłożył nogi, choć ja tam nóg nie widzę. ja mam córę Maję młodszą 😁 😁 😁 przepieronica jest hehe ale przekonana, jak i Zuza starsza 🙂 teraz może będzie filip, kuba, maciek, kacper ... nie wiem córce bym dała oliwa a tak mam problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojej siostry synek to Filip. Mądry chłopak!Więc polecam!Jak przeczytałam w imienniku o moim imieniu to się za głowę złapałam . Jaka ja złośliwa , zazdrosna i na dodatek materjalistka.MASAKRA!:P Mój maż powiedział ze to prawda 😠 Więc teraz czytam i myśle nad imieniem. I dalej nie wiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba powoli zmykam bo moj chrzesniak zagania mnie do zabawy
Niepiszcie duzo bo bede miala jutro straszne zaleglosci prosze idzcie juz spac 🙂 zartuje do juterka kolorowych snow i masy fikolkow od naszych pociech w brzuszku calusy dla was wszystkich Mamuski 😘 😘 😘 😘
Moze jeszcze wpadne dzis do was ale to pozna nocka papapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...