Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co przymierzalam wczoraj biustonosz ciazowy za 35zl,nosze miseczke C i jak zalozylam go a byl wogule nieusztywniany to moje piersi wygladaly w nim okropnie,myslicie ze lepiej skusic sie na taki drozszy jaka jest pomiedzy nimi roznica,moze ktoras juz sie zaopatrzyla ja dopiero w przyszlym miesiacu sie po niego wybiore,dlatego pytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
już kiedys wam o nim pisałam,jest z opcją do karmienia, ja sobie kupiłam 2 i wyobraźcie sobie że jeden kupiłam za mały,jakoś tak źle przymierzyłam i wstrętna baba nie wymieniła mi na większy więc musiałam kupić sobie większy,ale widzę że po 2 tygodniach to przydałby się jeszcze większy,w tym tempie to szybko dojdę do rozmiaru E. 😉
jest naprawdę śliczny i super się nosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dostałam łóżeczko dzisiaj,jeju jakie jest śliczne,jak tak patrzę na to wszystko to już bym chciała Malutką w nim widzieć 🙂 całkiem inaczej wygląda niż na zdjęciach,i wyobrazcie sobie że w czwartek wysłali a dzisiaj już dostałam,przypominam że szło z Polski do Anglii.Mam nadzieję że teraz Iwonka będzie spokojniejsza z zamawianiem przez internet :P ja zamówiłam z Allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero wróciłam. Ale dzis było ludzi. Półtora godziny tam spędziła. Stałam ,siedzialm, kucałam.Mało brakowało i bym się położyła 😉.Jeśli chodzi o test na gronkowca powiedział że w szpiatlu jeśli się niema tego testu wcześniej robionego to przy przyjeciu robią. I nie ma co sie narażać na koszta. Nie wiem mi przy tamtych porodach wydaje sie ze nic nie roblili. I nie wiem co mam robić 🥴.Zrobił mi usg. mała dzis była ułożona ukośnie tak powiedział 🤔.Powiedział ze jeszcze ma czas się przekręcić. Waży nie dużo bo ok 1,5kg.I ma jak on to powiedział mniej więcej wiec nie wiem czy mniej czy więcej ale koło 38 centymetrów. To taka chudzinka mi sie wydaje. Ale powiedział ze własnie teraz zacznie tyć.A ja już ledwo co się kulam.Ale sie wierciła .Jak mnie oblał tym zimnym żelem to to mała skakała.Ale wiem że szyjka napewno trzyma. To najważniejsze. Jestem wykończona i głodna. lece coś pichcić bo zaraz moje dzieci wrócą jeden na piłce drugi na innym kółku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo,odpocznij bidulko troszkę,dobrze że z małą wszystko dobrze,i że nie wybiera się jeszcze do nas 😉
też byłam dziś u lekarza,mały też póki co nie wybiera się jeszcze do nas,wszystko ładnie pozamykane jak to gin powiedział.teraz tylko muszę jeszcze zbadać krew na przeciwciała -rh ale jestem dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpoczywaj Iwonko, co do GBS to może i robią przy przyjęciu, ale nie w każdym szpitalu. Wiem, że mojej kumpeli robili, ale jak przyjedziesz do porodu i poród się szybko się potoczy to mogą nie zdążyć, tak z kolei było u siostry mojej kol. i niestety jej córeczka miała zap. płuc, okazało się, że gbs dodatni. Wybór należy do Was, ja tam wolę zrobić, będę spokojniejsza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wlasnie Karolinko u mnie wczoraj na szkole rodzenia polozna mowila ze jak sie do nich przyjedzie rodzic to trzeba miec ze soba ten wynik testu zeby wiedzieli czy maja antybiotyki szykowac czyli wychodzi na to ze u mnie nie robia tego testu.
Fajnie Akigo ze wszystko dobrze moja kolezanka tez ma termin na 2 listopada tak jak my i robila 11/09 USG i lekarz jej powiedzial ze maly wazy ponad 2100g niezle co a ja myslalam ze to moj jest duzy chlop.
Dzieki Marzi za podpowiedzi co do tej mojej listy zakupow. Powiedz mi jeszcze tylko te body w realu to z dl czy z kr rekawem sa? A jezeli chodzi o staniki to wlasnie zamowilam na allegro i opowiem Ci jak przyjda czy sa ok czy nie.
Olga no to dobrze ze wszystko i u Ciebie wporzadku, ciekawe co mi jutro lekarz powie.
A ja mam coraz wiecej rozstepow no i coraz wiecej wydzieliny... ech szkoda ze ten lekarz co robil mi USG nie powiedzial ile mierzy moja dzidzia 😞 chociaz najwazniejsze ze wsytko wporzadku pod wzgledem zdrowotnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wcale nie robi usg i też jakoś da się z tym żyć,gdybym nie poszła prywatnie to pewnie do porodu żyłabym w niewiedzy co urodzę,co do innych rzeczy nie mogę mieć do niego zastrzeżeń. może w przyszłym tyg wybiorę się do nas do szpitala zobaczyć co i jak...może dogadam się z jakąś położną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu ja tez mam posciel w te kremowe misie nr54 slodkie..tutaj nie robia ani badan na paciorkowca ani nie badaja ginekologicznie wiec niewiadomo w jakim stanie jest szyjka..usg i nic wiecej..ahh 🤢 wiec co ja mam mowic?..wiecie co?przeczytalam dzis w MAMO TO JA ze pazurki dzidzi obcina sie w 2 tygodniu zycia..niewiedzialam ze jest jakas zasada..ja mojej bratanicy obcielam chyba w 5 dniu po narodzinach..a wiecie dlaczego dopiero w 2 tyg??bo ja niemam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz placków nasmażyłam najadłam się .Tak mnie bolą dzisiaj plecy szok. Trochę mnie ten lekarz dzis rozdrażnił nie wiem czemu. On jakaś skleroze ma . Na drugi dzień juz mnie nie pamięta. Fakt prze demną przyją chyba z 10 babek.Zawsze łapie mnie za słówka. A ja zawsze jak wchodzę to się palne cos nie tak. A to date zwolnienia źle podam a to coś przekręce. ☺️ Ja mu mówie 33 tydzień on wpisuje 32 .Nawet sie dzis z nim droczyłam o date. On mówi że jest 14 ja że 15 . Współczuje facetowi bo ma taki ruch w interesie ze nie wie jak sie nazywa. Ale lekarz powinin być spokojny nie roztrzepany.
A on sam nie wie jak sie nazywa. 🤔
Olga mój mi robi usg na kase chorych. Nie bardzo chce ale ja nalegam to robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu te body to z krokim kupilam bo z dlugim kupilam w tesco ale za szt. 11 zl ale tez sa sliczne 😉
Jezeli mozesz podaj mi stronke gdzie masz te biustonosze co zamowilas,bede wdzieczna...
Ciesze sie ze na badaniach u gin. wszystko dobrze wam wyszlo,ja jutro ciekawa jestem ile ten moj Kolosik wazy i mierzy???

Co do brzucha to mi sie wydaje ze sie opuscil i to bardzo,jak patrze w lustro to tak dziwnie wygladam 🙂 jutro spytam sie lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz po obiadku,w piatek szkola rodzenia,w sobote mam zamiar jechac kupic cos dla Maluszka,tesciowa obiecala kupic nam nad lozeczko grajaca pozytywke z misiami,kolejny wydatek z glowy:laugh:...
A w nastepna srode zmykam do fryzjera na balejaz,jestem ciekawa czy wyjdzie taki kolor jak zamierzam ,mam nadzieje ze tak ,lepiej sie poczuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola Ty nie słuchaj co kto mówi.Mi się obiżył nie wiem dlaczego ale tak twierdzi mj zakręcony lekarz. A jeśli chodzi o ludzi to mi mówili juz 25 tygodniu ze mi się opuścił 🤔.Więc spokojnie. I pamiętaj leż nie wstawaj. Bo lekarz powiedział mi ze gdybym teraz urodziła dzieciatko miało by szanse zeby przeżyć ale róznie to bywa.Przynajmniej te trzy tygodnie musisz wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez bym chciala zeby u mnie byl taki sklepik ,troszke by sie zaoszczedzilo...

Olusia trzymamy za ciebie kciuki MUSI byc dobrze!!!
Mnie to wkurza ta wydzielina z pochwy,musze zmieniac wkladke dosc czesto,nie jest jej duzo ale mnie to drazni ...

A popralam dzis wszystkie koce ktore mialam w sumie 4 ,recznik do kapieli,przescieradlo i body teraz tylko wyprasowac i niech czekaja na Malenstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...