Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej ja też uciekam , coś mi się internet tnie 😮 , Sathi ja to mam z tymi zębami skaranie boskie, ale i tak jestem wdzięczna że odpuściły mi troche przez połowe ciąży ,Sandra a Na wysokie ciśnienie to sok z aroni (śłyszałam) że jest dobry Uciekam dobranoc dziewczyny. Kolorowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
..ale dalyscie czadu..musialam nadrobic 30 stron..i ledwo juz na oczy widze..dzis tez mialam wizyte..szkoda slow jakie podejscie..ale nie bede opisywac bo nie bede skupiac uwagi na sobie 😉 ..tylko tyle ze powiedzieli ze nastepna wizyte mam 13listopada..gdzie moj termin jest na 5-go 😠 BEZ KOMENTARZA..zajrze jutro..spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko no to chociaż tyle...

Paulisio to się domyślam co to musiała być za wizyta. A jak znajdziesz chwilkę to sobie ulżyj i ponarzekaj, he, he, co tam Ci szkodzi? :P

Wy już w łóżkach a mnie wzięło na buszowanie po necie w poszukiwaniu niemowlęcych zabawek, typu karuzela do łóżeczka, mata edukacyjna czy jakiś leżaczek... Cóż, nie ma na to jak narazie kasy, ale poślinić się do ekranu można... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Beatko wszystkiego najlepszego Jubilatko!:P
Coz kolejny dzien przed nami i juz jutro Listopad ale czas szybko leci 🤢
Mi sie dzisiaj nic nie chce len taki chyba przez pogode u mnie slonko za chmurami a musze z psem wyjsc chyba dzis trohe chlodniej wiec trzeba sie cieplej ubrac tylko w co? 🤔
Wierszyk fajny juz go kiedys dostalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko wszystkiego czego zapragnie dusza!!! A przede wszystkim zdrowego i silnego dzidziusia by radowala sie mamusia 🙂
A z okazji slynnego Hallowen zamiast kwiatkow dostajesz ode mnie dynie:P [img size=257]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/beatka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie wrocilam zimno brr... lepiej zalozyc czapke o ktorej ja zapomnialam i przez to strasznie mi uszy zmarzly 😞
bylam odebrac swoja mp3 bo mam na niej play liste ktora chce sluchac w czasie porodu (ciekawe czy wtedy bede preferowac ten typ muzyki czy bedzie mnie on draznil? 🤔 sie okarze)
Kurcze znowu sprzatnanie mieszkanie przede mna i strasznie mi sie nie chce 🤨 moglby mi ktos przyjsc z pomoca ale pewnie na swojego M nie mam co liczyc bo on juz od paru dni ma mi pomoc i jakos mu zawsze nie po drodze ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry cudowne kobiety i ich malutkie pociechy 🙂
1)Olga piekne te slowa..oczywiscie nie trzeba bylo dlugo czekac by lzy mi polecialy..jakas ckliwa sie zrobilam
2)Beatko 100 lat i spelnienia kazdego marzenia ktore nosisz w sercu
3)Sandro..kupilam dynie i ona tak lezy ..no ale teraz to az sie boje ja przekroic 🙂
4)Asiu moim zdaniem Ty urodzisz tak hop siup i juz..masdz kondycje skoro tak "biegasz"z tym psiakiem
A tak wogole to wczoraj PANI pobierala mi krew i zamiast tak w zgieciu lokciowym to fajtlapa jedna pobrala mi tak z boku..na kosci lokciowej..z bolu mysalam ze bede wyc "auuu"..ale coz..pozniej zrobila mi sie gula wielkosci sliwki pod skora..nie moglam wyprostowac reki..a dzis widze ze mam na caly lokiec siniaka tak jakby ktos probowal mi go lamac 😠 (Paula dalas mi przyzwolenie na narzekanie wiec to robie 😉 )Musze cos Was zapytac..w nocy obudzil mnie pelny pecherz ale to normalny bol pecherza myslalam ze do wc nie dojde..a jak juz sie tam znalazlam to czulam glowke malego tak nisko ze tak jakby mi uciskal na moczowod..i nie moglam zrobic siusiu ☺️ siedzialam tak ok 10 min i po kropelce ze lzami w oczach oproznialam pecherz..a czulam go tak nisssko 😲 ze myslalam ze zaraz wyleci..a do tego bol pachwin..mialyscie tak kiedys?buziam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pusciutko tu dzis 😞

paulisia - mi wczorja tez pobierali krew ale nie az tak bolesnie jak ty opisujesz - musialas trafic na potworna Pigule (pielegniare), ze cie tak zalatwila... a z siusiamniem to jest tak, ze chyba musisz sie czesciej przebudzac i chodzic do lazienki... musialas napelnic pecherz do kresow wytrzymalosci i jeszcze maluszek co go ugniatal stad ten bol... najgorsza wersja to zapalenie pecherza wtedy sie sika bolesnie i po kropelce ale wtedy kolejne sikanie odbywaloby sie w ten sam sposob... Nie powstrzymuj sie od sikania zbyt dlugo bo to moze powodowac zapalenie pecherza a wierz mi to ostatnie co chcialabys zlapac przed porodem...
co do dyni to ja nie kupila a planowalam... to przez to cisnienie wczorajsze mi sie zapomnialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia wydaje mi sie ze Sandra ma racje. Mnie tak strasznie bolalo na poczatku bo nie chcialo mi sie wstawac w nocy i probowalam to przetrzymac. A teraz to wstaje za kazdym razem nawet jak nie czuje ucisku i tylko kilka kropelek mi spadnie. Co do pobieranie krwi to w dziwnym miejscu Ci pobrala. Wiem ze u niektorych jest problem bo zyly sa jakos pokrecone czy cos i np u mnie dopiero czasem za trzecim razem sie udaje trafic w zyle albo nawet i za czwartym ale to juz wtedy z dloni pobieraja (bolesne ale skuteczne) 🤨 . Czasem tez jest tak ze krew jest chyba za gesta bo mi powiedziala ze w zyle trafila ale krew nie chce leciec i zalecano mi wypic troche wody przegotowanej nasteppnym razem w domu.
Dziewczyny slyszalam ze to halloween to swieto Celtyckie i co zbieraja u Was dzieciaki te cukierki czy to w USA tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Bogu juz siusiam normalnie ☺️ ale masz racje Sandrus..musze regularnie oprozniac pecherz..co do dyni to nie kupilam jej na irlandzkie Haloween..tylko dlatego ze moj M ma zamiar ugotowac dynie na mleku.. 🙂 pusto rzeczywiscie..ja wzielam sie za pieczenie ananasowca..ciekawe czy Iwa cos sie dzis odezwie czy bedzie zajeta oprowadzaniem nowego lokatora po domu:laugh: :laugh: :laugh: ..A jak dzis "wróżkowe "cisnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

My z rana już się za malowanie zabraliśmy 🙂 w między czasie obiadek i echh już sił mi brak,a tutaj nawet nie połowa zrobiona 🤨

Beatko sto latków,dużo zdrówka,szybkiego porodu,i cudownego dużego,zdrowego dzieciaczka :whistle:

My wczoraj kupiliśmy cukierków całą puchę bo tutaj latają jak dzikusy w haloween 🙃

Później zajrzę,lecę robić 🤨 a chce mi się jak nie wiem :P

A Iwonka pewnie nie zajrzy,Marysia i Mąż dzisiaj będzie,także zajęcie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku ciekawy pomysł z tą muzyką na mp3... 🙂

Paulisio co za babsztyl! 😠 Choć ja jak raz trafiłam na taką nieprzyjemną to tez mi się tak kretyńsko wbiła... Może tam gdzie trzeba, ale rękę miałam siną, spuchniętą jak nigdy a w dodatku jak wyciągała strzykawkę to mnie zadrapała igłą. I od miejsca ukłucia szła mi taka czerwona szrama... :pinch 😞Widzisz? Stare dzieje, a jeszcze na nie narzekam. 😁 😉)
Hm... a ta historia z siusiu... Tak jeszcze nie miałam... 🤨 Choć nie powiem, budzę się zazwyczaj nad ranem, jak już mam pęcherz u kresu wytrzymałości (przez to niewiele mam kibelkowych wędrówek w nocy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...