Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 właśnie wiem, mój M... się ze mnie śmieje że chowam arbuza 🙂 na 152 cm wzrostu mam 99 w pasie (wiem że to nie tak dużo - chyba ) ale jak dla mnie sporawo, a niunia na usg z 36 tygodnia ważyła 2700-2800 więc biedactwo teraz się tam naprawde gniecie i jej ciasno 🙂. Świadczy o tym samo wstawanie z łóżka , tak zawsze się kołysze bo mnie cofa spowrotem i gdzieś z piątm razem mi dopiero wychodzi że moge siąść a potem dopiero wstać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu dzięki za dokumencik! 🙂

Kukunari i jak tam z ciśnieniem? 😞

Olga super wyglądasz. 🙂 Ach, piękne te nasze listopadówki... 🙂

Beatko he, he, pomysłowe wykorzystanie blatu. :P

Moniczko super fotka i fajniusia "piłka" . 🙂

Hi, hi, ja dziś zabrałam moich chłopców na czekoladę do picia. Chyba dzięki temu Witek troszkę zaczął żwawiej buszować w mamusi. :P M też szczęśliwy. 😉

Ale dzisiaj mnie strasznie ciągnął brzuszek w dół. I nawet M stwierdził rano, że mi się troszkę obniżył. A skoro mówi to on, osoba która widzi mnie co dzień, to jednak coś w tym musi być. Co poza tym? Mam wrażenie jakby mi miała się miednica na boki rozejść. Cały dzień chodzę tak jakby każda noga miała pójść w przeciwną stronę - w pachwinach mnie tak rwie. Podbrzusze przez pół dnia też twarde. Czyli coś tam się dzieje i dzieje. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga właśnie oglądałam cię na n-k 🙂 ślicznie wyglądasz i bardzo mi się podoba twoja bluzeczka !! superowa !!

sandra rzeczywiście lepiej że sobie kupisz sama tylko nie kupuj nadgarstkowego !! u mnie też w aptece za darmo można zmierzyć. Od jakiegoś czasu jest taka maszyna, ale najpierw było płatne 2 zł za pomiar, ale chyba nikt nie korzystał i zrobili za darmo 🙂. fajnie bo masz też wydruk i możesz sobie to jakoś kontrolować i pokazać lekarzowi jakby coś niepokoiło.

Karola ja też sobie go wydrukowałam 🙂 … ciekawe tylko jak ja to .. hm . Po porodzie mam iść do lekarza ?? i dopiero ma mi wypełnić ?? czy jak ?? :/

o karo9la 😁 😁 .. oby oby 😁 😁

beatko fajny brzucholek hehe

kurde teraz doczytałam o zbadanym ciśnieniu 😞 … może ci spadnie.

Ja mam dwa małe ręczniki. Normalnie się takimi wycieram więc nie potrzeba mi większego. Za dużo by miejsca mi zajeło. Ja nie muszę mieć podkładów. Ale mam taki niby podkład i nie wiem czy go nie zabiorę.

Monia hihi jaki brzusio 🙂 …. fajnuchny 🙂

hehe paula fajnie to napisałaś hehe ja też odczówam taki ból pachwin :/ … czasem tak zaboli że aż mnie zgina w pół i sobie krzyknę !!

a Zuza bidula dostała dzisiaj jakiś zaszczyk w tyłek :/ …. na ten kaszel itp. syropki na alergie, przeciw kaszlowy i jakieś steroidy do nosa. Jeszcze mam kupić coś co nie wiem dokładnie o co chodzi ale ma to brać stale póki co. Jutro mąż jedzie kilkanaście kilonetrów by to kupić. U nas w aptece ten lek kosztuje 30 zł, a tam 1 zł !! a mam wypisane 3 opakowania. Więc pojedzie co mu tam a różnica 3 zł a 90 zł !! 🤪 … już dzisiaj nie mało wydałam więc oby to tam kupił jak mi moja pediatra powiedziała.

A mi powiem wam dziwnie dziwnie jakoś … skurcze mam jakieś – ale w dzień mi coś przeszło, ale pod wieczór to się zastanawiałam czy coś się nad ranem nie zacznie !! 😁 .. no ale jestem więc się nie zaczeło :P:P …. ech ..

no jutro sobota – może iwonka się odezwie 🤪 i opowie nam jak tam było na poordówce. Czy ją męczyli trochę czy od razu cc zrobili 🙂. może znajdzie akurat chwilkę 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje dziewczyny 🙂 Ah ja też już nie mogę się doczekać :P ciekawa jestem też czy będzie wcześniej czy póżniej . Wszystkie już mam jakieś "shizy" , ale wkońcu przyjdzie czas . No ciekawe jak tam Iwonka. Ale jej fajnie juz ma Marysie w ramionach .... można się rozmażyć. A mnie coś ząb zaczyna boleć, wzięłam pół apapu natroche przeszło i znowu rwie. A ja jeszce tyle chciała zrobić, a nie mogę się skupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsze co to muszę skomentować Moniki brzuchol,BOSKI 🤪 taki fajny,a taki wielki 🤪 figur to całej trójce zazdroszczę,bo ja to się rozlałam po całości,jutro zrobię fotkę i wstawię 🙂

A ja dopiero wróciłam do domku,a nie mam siły,no ale trochę kupiliśmy i co najważniejsze farbę,jutro malujemy 🙃 zapłon dobry co :P
W ogóle to mnie taka kolka z jednej strony złapała że aż nie mogłam oddychać 🤨 Brzuchol zaczął ciągnąć w dół,no ale teraz jakoś powoli mija 🤨

Kasiu bidulka z tej Zuzi 😞 tyle choruje biedactwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki...
cisnieniomierz kupilam.... zmierzylam i co mierzylam to mialam wyzsze cisnienie (i na prawde nie to, ze sie specjalnie stresowalam-nakrecalam)... zdecydowalam ze pojade do szpitala...
w szpitalu milo mnie przyjeli... jednak jak zmierzyli mi cisnienie to wszystko szybciej ruszylo bo sie przestraszyli mialam cisnienie 160/120 😲
zbadali mocz- bialka - brak 🙂
zrobili KTG - z dzidzia wszystko ok 🙂
Zbadali krew - wszystko gra 🙂
hmmm sami byli zdziwieni, ze mam takie cisnienie wysokie a wyniki czyste, zadnych negatywnych objaawow jak bole glowy, zaburzenia widzenia, obuchlizna twarzy, rak... 🤔
Czyli skad sie wzielo to wysokie cisnienie nikt nie potrafil mi wyjasnic?? sami chyba sobie tez nie potrafili 🤨
W takich przypadkach przydalby sie DR HOUSE :P
Przepisali mi leki na zbicie cisnienia... o ktorych najpierw sobie poczytam i w poniedzilek mam przyjsc znow na kontrolne mierzenie... ojjjj a do tego szpitala to kawal drogi...
Torba w razie "W" jezdzi juz w samochodzie... nigdy nie wiadomo - nie znamy dnia i godziny :P

Fajne te wasze brzuchole dziewczynki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tak zapytalam bo mnie cos boli brzuch jak na okres 😞 takie wlasnie co kilka minut na chwilke sciska...Ale moze to od jelit bo mialam tak zanim zaszlam w ciaze ale nie podczas okresu a teraz niestety mecza mnie zaparcia wiec trzeba sie pomeczyc jeszcze troszke...Zazdroszcze :P juz bym chciala byc przy koncowce bylabym spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu rodzisz ??? Może to już pora nadchodzi 😉 Sandra dobrze że z wynikami wszystko wporządku, ale uważaj na siebie



ps dziewczyny słyszeliście o tej świńskiej grypie na Ukrainie? wiecie jakiego mam pietra bo ja w Lublinie mieszkam przy Ukraińskiej granicy praktycznie. Normalnie stracha mi narobili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...