Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rety faktycznie znow zmiany - chyba dobrze wpisuje ?? ja poczekałam aż dziewczynki będą duże i same chciały kolczyki. bólu strasznego tak na prawdę nie było a radość że mają kolczyki - wieka. ja nie rozumiałam nigdy po co tak wcześnie dziecku kolczyki. mi tak czy siak wydaje się to za wcześnie - ale każdy robi co uważa. ja nie miałam takiej potrzeby, nawet często pytano mi się czy chłopiec bo małe włoski dziewczynki miały i też mi to nie przeszkadzało ani nie było powodem by uszka przebijać. nie wiem dla mnie to za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KAsiu ja przebijam uszka Nadii ale dla mnie to normalne:P u nas zawsze się przebijało uszka malutkim dziewczynkom, jeśli będzie starsza i nie będzie chciałą kolczyków to je wyciagnie i już, ale wiecie co?? znalałam dziś slaon gdzie przebiją uszka małej jupii dzis o 17:30 jedziemy 🤪 juz nie moge się doczekać, kolczyki juz mamy, moje złote jak ja byłam mała musze je tylko w alkocholu zdezynfekować, wiem ze przez 2 tygodnie musi miec te kolczyki antyalergiczne co dostanie w salonie ale potem ząłozymy nasze 🙂 ach jaka ja jestem szczesliwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie
my wczoraj bylismy w szpiatlu maly mial 39C i nie dalo rady zbic ale teraz jest juz ok. Najlepsze jest to ze poejchalismy najpierw do tego w Wawie gdzie ja jak byla mala to jezdzilam a tam 4 gzodziny czekania! 🤪 wiec pojechalismy do naszego powiatowego a tam nikogo nie bylo. Mamy zrobic kontrolnie posiew moczu. Teraz maly spi a temperatura jak na razie w normie. Albo zeby albo trzydniowka.
co do przekuwania uszu... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ na sama mysl o tym chce mi sie smiac 😁 😁 😁 choc jak bylam mala to nie bylo dla mnie takie smieszne. Mialam chyba wtedy 4 latka albo jeszcze mniej. U mnie w domu sami uszy przebijali i wiecie wchodze do kuchni a tam taka wielka igla groszowa na ogniu sie wypala! 🤔 🤔 🤔 tak sie wystraszylam i uciekalam im po calym domu. A jak mnie zlapali i trzymali to ich pogryzlam, szczypalam, kopalam i krzycalam: LUDZIE RATUNKU! MORDUJA MNIE! POMOCY! na caaaaaly blok no taka masakra byl ze szok! 🤪oni tez madrzy zamniast mnie zostawic i kiedy indziej to na sile. Biedne dziecko bylam co 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj po raz pierwszy obca osoba zauwazyla w Mii dziewczynke a nie chlopca pomimo iz byla ubrana na niebiesko 🤪 czyzby zaczela przypominac mala kobietke 😜

Tymczasem Mia siedzi w swoim fotelu do jedzenia i od 15 min wpatruje sie w pioraca pralke hehe i to z jakim skupieniem 😜 jak nie wiele do szczescia potrzeba 😉
[URL=http://img338.imageshack.us/i/58865563.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4545/58865563.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha dziwne... Tam gdzie ja chodzę do fryzjera i kosmetyczki zwykle przebijają - nawet jeśli się nie zgadzają z tym by tak wcześnie przebijać... To jednak robią wedle woli klientów. 🤨

Leniuszku zdrówka dla Aleksa! 😘
A historia rzeczywiście traumatyczna! 🤢 Ja przebijałam sobie sama uszy - tzn. jak miałam jakieś 12-13 lat poszłam sama do kosmetyczki. 🙂 Być może późno, ale z drugiej strony byłam dumna z jednej z pierwszych ważnych, podjętych samodzielnie decyzji odnośnie własnego wyglądu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Czytam Was namiętnie,na bieżąco ale nie mam natchnienia do pisania 😞

Za dwa tygodnie lecę na urlop,trochę się boję sama z Vanesską,nie wiem jak dam radę na lotnisku 😞

Chrzciny mamy 13 czerwca,i prawdopodobnie mojego M nie będzie 😞 echh,no ale praca na tę chwilę ważniejsza 😞

Ja nie przekłuwam Małej uszu,dopiero jak skończy z 3-4 latka.
Z tego co wiem to dłużej się nosi te ze stali chirurgicznej,dwa tygodnie to chyba za mało.
No ale nie mnie się wymądrzać :P

Karola jak chcesz to przywiozę Tobie ten gryzaczek,i jak będę w Polsce to mi podasz swoje dane i Ci wyślę 🙂 daj znać.

Może później poczytam co tam się ciekawego działo 🙂

Sandra Mia boska heh z tym ogórasem :P

Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie i dzidziusie 🙂 my już mamy kolczyki w uszkach małą była bardzo dzielna i przy pierwszym uszku tylko troszke zapłakała, przy drugim juz wiedziała co ją czeka i troszke sie buntowała jak ja trzymaliśmy ale udało sie i NAdia tylko troszke zapłakała, mamy śliczne kolczyki w uszkach zaraz się wam pochwalimy jak nam sie uda wkleić zdjcie :0 jeszcze powiem ż euszka jak anrazie są super nic sie z nimi nie dzieje a mała chyba ich nawet nie cuzje bo nie ciągnie ani nie dotyka uszek,w spaniu jej też dziś nie przeszkadzały

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/8141dac0/dsc01949.jpg.html

to link do zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuu... a ja rozłożona przez grypę... 😞 Połamało mnie. Mały wygląda okej, ale na wszelki wypadek dzisiaj wpadnie go obejrzeć lekarka. 🤨

Maiha mała na zdjęciu wygląda słodko. 🙂

Znów zmiany na forum... mam nadzieję, że w dobrym miejscu odpisuję... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi zdrówka życze!
Gosiu jakie fajne te gryzaki nie wiedzialam ze cos takiego wogule isnieje.
Haniu Nadia wyglada sietnie 😁
a u mnie smiech na sali, bylam na wizycie u endokrynologa bo wiecie mam niedoczynnosc ale ostatnio wyszla mi nadczynnosc i babka kazala powtorzyc badania sadzac ze moze sie w laboratorium pomylili. Wiec jestem na wizycie, ona przeglada moje wyniki i mowi mi ze podejtzewa u mnie: poporodowe zapalenie przysadki. Szczerze to juz mam serdecznie dosyc. Chyba przestane chodzic do lekarza... co jeszcze wymysla? nie mam pojecia, zrobie badania i zobaczymy. ciekawa jestem co wyjdze 🤢 🤢 🤢 ale ogolnie rzecz biorac to mnie to wszystko juz smieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie
My bylismy wczoraj na ostatniej szczepionce maly troszke zakwilil ale nieplakal,wazymy 8 kg myslalam ze wiecej,mierzymy 68cm a wasze pociechy ile waza i mierza?
Ogolnie pani doktor powiedziala ze Pyza moja rozwija sie jak najbardziej prawidlowo i wg skali centyla jest dzieckiem jak to okreslila w sam raz,czyli nie za gruby i nie zachudy,wiec jest ok 😉
Mamy juz dwa zabki 😉))
Wprowadzilyscie juz zoltko do diety dzieciaczkow ,bo mi kazala kupic zupke z zoltkiem lub samemu ugotowac i dodac do zupki.
Dzis dalam mu biszkopty rozmoczone w soku Bobovity,zrobilam taka packe ,mowie wam ale zajadal ja z usmiechem i az krzyczal z radosci...mamusi tez to zasmakowalo 😉
Moja Pyza nauczyla sie teraz pluc i brzeczem jak samochodzik mamy z nim taki ubaw ze hej...
Teraz wlasnie spi a my korzystamy z netu
Asiu zamowilam ta zabawke na Allegro jest super...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi mój Witek wyrasta z ciuszków 74... 🤨A co do wagi to myślę, że już około 8kg będzie miał. 🙂

No a ja rozłożona. Przyszła pani doktor zbadać Witka... i wyszło na to, że zbadała mamusię, bo ta bardziej chora. 😉 Wiciowi idą ząbki. Hm, tak coś myślałam bo strasznie się ślini... W każdym razie nie za fajnie, bo skoro ząbkuje, to organizm może być osłabiony, więc muszę uważać by go nie zarazić. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja znowu długo nie pisałam...ale nie miałam kiedy.

W pn bylam z ogólnym badaniem moczu i niby sie polepszyło.
W srode bylismy w Łodzi u innego lekarza pediatry nefrologa i on stwierdził, ze złe ma wyniki. Oprócz bakterii ma zalegajace leukocyty i bialko:/ 😞
właściwie to nadaje sie do szpitala bo infekcja albo nawreaca i trwa bardzo dlugo albo wada wrodzona i on to podejrzewa. Musimy brac leki i po dwoch tyg jak znowu beda leukocyty to do szpitala a jak w miedzyczasie bedzie nawet 37,5 goraczki to tez do szpitala.

Musimy tez zrobić cystografie 😞 okropne badanie, bolesne i nieprzyjemne, ma wykluczyc/potwierdzic ewentualne wady wrodzone. ja jestem dobrej mysli.

wczoraj mialam ciekkawy dzin, poprawiali mi chyba z 10 raz kuchnie i zrobili zwarcie w mieszkaniu... od 11 do 23 nie było pradu 😠

jutro i pojutrze do szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche zle napisałam. W pn lekarz patrzył na badanie moczu juz po braniu leków przez dwa dni i jest poprawa. a ten drugi lekarz napisalam ze stwierdzil, ze sa zle, miałam na myśli wszystkie badania które do tej pory robiłam. Te ostatnie tez nie sa dobre ale troche lepsze...

pozniej napissze wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po prawie 6-ciu miesiacach nieobecnosci..u nas raz lepiej raz gorzej ale ogolem daje rade..zagladam do Was ale jakos nie moglam sie zebrac by napisac..cudowne te Wasze cukiereczki..moj Fabian ma zapalenie gardla..od dzis antybiotyk-serce sie kroi jak sie dziecko meczy..poza tym skaza bialkowa i nutramigen..ochrzczony juz..podobny do tatusia ale kolor wlosow i oczu po mamusi 😜..pozdrawiam Was wszystkie..buziaki dla kazdej MAMY i jej POCIECHY..ps..odnosnie depresji poporodowej to zostanie mi ona chyba do konca zycia..z winy poloznika i poloznej musze miec dwie operacje plastyczne..achhhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy dobrze odpisuję, bo coś mi brzuszek się blokuje :P Paulisia, czekamy na foto Twojego synka 🙂 Gosiu dzięki; ale może w najbliższym czasie pojadę do Bydzi i uda mi się kupić ten gryzaczek....U mnie na tej "pipidówie" nic nie ma :P Lecę sprzątać....acha mam podejrzenie kamieni w woreczku żółciowym; muszę się zarejestrować na usg

Paulinko zdrówka....
Wszystkiego naj dla Vanessy z okazji pół roczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko trzymam kciuki żeby to nie była żadna wada wrodzona, żeby dało się to wyleczyć! 😞

Paulisio zdrówka dla Twojego Fabianka! 😘 I fajnie, że jednak w końcu zebrała się by do nas zajrzeć! 🙂 Ale piszesz o depresji poprorodwej... 😞 Paulisio, nie wiem czy już byłaś, ale nie zostawiaj tego tak - udaj się z tym do specjalisty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...