Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki Gosiu 😘

a SZYMONEK SKOŃCZYŁ DZISIAJ POL ROCZKU 🤪


a jakiej firmy kupujecie papu dla dzieci?

ja najczesciej bobovita i gerber.... nie podchodza mi produkty hippa, probuje wszystko i one sa jakies mdłe. teraz jemy kaszke hippa brzoskwiniowa i jest naprawde oaskudna, Szymon tez jej nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziaczki dla Szymonka z okazji pół roczku 😘 i dla wszystkich listopadowych dzieciaczków,które skończyły pół roczku a którym nie złożyliśmy życzeń ☺️ 😘

Beatko ja kupuje BoboVity,Hippa Nasza lubi,no i z angielskich firm dla dzieci 🙂 też nie narzeka,cosik Jej nie idą deserki,ale najważniejsze że obiadki je 🙂 jak deserka nie chce to dostaje bananka,jabłuszko w gryzaczek i zadowolone dziecko jest 🙂

Paulinko a jak u Was woda??Bezpiecznie jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam Was na bieżąco, ale już nie wiem co chciałam odp.
Paulinko 3maj się, żeby ta powódź w końcu się skończyła.
Gratulacje dla Szymka, niezłe postępy robi i sto lat 🙂 Jasio siedzi ale po paru sekunda chyta stopy i się przewraca 🙂
Jaś miał dziś szczepienie tzn. miał mieć, nie zaszczepili go, bo czekamy na jego wyniki kału, czy jest nadal salmonella...Przynajmniej wiem ile waży 🙂 więc waży 8800 i mierzy 72 🙂
Co do obiadku to Jaś preferuje hippa, a w szczególności rożnego rodzaju kaszki z owocami z serii owoce i zboża...czasem zje gerbera; ale nie je ich z takim apetytem...

Ja dziś odebrałam swoje wyniki jestem załamana mam bardzo wys cholesterol...we wtorek usg....muszę przejść na dietę 😞, ale ja tak kocham jeść 🙂

Muszę zacząć przeglądać nowe zmieniki leków; przypomnieć stare zamienniki; a nie mam na to za bardzo czasu, nie wiem jak mam się rozdwoić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola ja też mam z tym cholesterolem tylko ja miałam narazie robiony ten ogólny nie miałam osobno ten dobry i ten zły - jak się one tam z osobna nazywają norma jednak jest do 5,2 a ja mam 5,6 ... 🥴 i też diete trzymam. miałam też robic tarczyce ale cóż nie zrobiłam do tej pory i już poczekam na szczepienie kuby wtedy wezme swoje wyniki i zobaczymy co mi lekarka powie bo jak i tak każe zrobić szczegółowy cholesterol to już zrobie na raz a nie dwa razy będę jeździć co mi bardzo nie na rękę. ogólne wyniki robie u nas, ale szczegółowe muszę jechać rano minibusem do pobliskiej miejscowości a to rano to mi nie bardzo pasuje ...... hmm .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🤪

Beatko sto lat dla Szymonka ucałuj go ode mnie i Nadii 🙃 pytałas o kolczyki-Nadusia juz je od tygodnia ma, nie ciagnmie ich a one sie super goja kilka stron wczesniej podałam linka do zdjecia Nadii z kolczykami 🙂

/my dzis tez mielismy szczepienie przeciw wzwB mała wazy równo 7 kg, w porównaniu do waszych dzieciaczków to drobinka z niej ale lekarka mowi ze ładnie przybiera i pytalam ja co ma zrobic bo nadia nie chce pic mleka wiec narazie nie mam sie marwtic mam jej dawac jogurciki dla dzieci zeby w ten sposób dostarczyc jej wapnia jeszcze ja ja karmie piersia wiec wszystko jest dobrze a mleka nie mam jej pchac a i nie mam jej sadzac jak bedzie gotowa to sama usiadzie bo jak ja ja sadzam chos umie juz siedziec to kregosłup jej sie skrzywi moze siedziec na lezaczku itp ale nie zbey sama czy oparta o poduszke reszte napisz póxniej bo moj serial leci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko u nas przeważa w słoiczkach BoboVita, potem Gerber... Hippa to jeżeli już to czasem jakieś owocki. Z Bobovita też mamy kaszkę i kleik. 🙂

Gosiu dzisiaj rozglądałam się po okolicy i już lepiej trochę... Ale na Wrocław fala idzie, ma być na piątek. Jeszcze tam nie wracamy, ale myślami tam jestem... 😞 Jak kto ciekawy to tutaj jest stronka ze zdjęciami jak wygląda zalana okolica tu gdzie teraz jesteśmy (rodzinne strony mojego M) - www.fotojerzy.net.pl (rok 2010 - powódź w gminie Brzeszcze). Masakra, bo to wszystko na odległość iluś kroków od domu. 🥴

Otlesiu wow spory facet z Jasia! 🙂

Maiha no też mi się wydaje, że z tym sadzaniem to nic na siłę. Mój lubi i by chciał, ale wolę się wstrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zdjęcia szokujące-ja też nie wiem co bym zrobiłą w takiej sytuacji na szczęście nas nie am co zalać...

ja kupuje tylko słoiczki z gerberka-wydają mi się najlepsze, naidi też najbardziej smakują czasem zdarza się że kupię z bobovity ale bardzo żadko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to widze że Nadia jest taka w sma raz bo dziewuszki bywają czasem drobniejsze od chłopców choć bywają i wieksze ale jak ogladłąm te siatki centylowe to dziewczynki mają niższa skale:P ach wolałąbym żeby Nadia więcej jada ale chyba nie ejst głodna bo ejst cały zcas uśmeichnięta od ucha do ucha i wogóle nie płacze chyba ze mamusia zniknie na dłuzej z oczu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech... tam na tych zdjęciach co dałam linka np. na niektórych widać cały cmentarz zalany... a powiem Wam, że obok jest stacja paliw i był przeciek i wszystko śmierdzi benzyną... Nie mówiąc już o możliwych zagrożeniach.... No i ludzie, którzy rozpaczają bo im całe dobytki zalało... 😞

Kasiu ja też nie patrzyłam na początku na firmę, a teraz to już po prostu wiem mniej więcej co Witek lubi i tak jakoś dużo z tego wypada na Bobovitę. 🙂

A tak przy okazji to Bobovita ma ten konkurs z nakrętkami - piszecie się? 😉 Ja zaczęłam pomalutku zbierać - co tam, skoro i tak te słoiczki je, to można spróbować. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola,Kasiu uważajcie na ten cholesterol 😞

Jasio klopsik 🙂 super 🙂 najważniejsze że zdrowy,Haniu Nadia drobinka,ale też najważniejsze że zdrowa 🙂

Paulinko fotki straszne 😞 jeju uważajcie tam na Siebie 😞 trzymam kciuki żeby to się już skończyło.

Ja się dopiero dowiem po urlopie ile Vanesska waży i mierzy,ciuszki nosi od 9-12 miesiąca,a na początku marca ważyła 7150g,teraz nie wiem ile ale pewnie z 8kg.

My dzisiaj dostaliśmy propozycje kupienia mieszkania 🙂 i to w moim rodzinnym domku 🙂 cały dół mieliśmy My a na górze mieszkał mój kuzyn z rodziną,i miał swoją część,ale stwierdzili że kupują sobie mieszkanie w bloku heh ipytali czy bym nie chciała,bo nie chcą kogoś obcego wprowadzać 🙂 a ja na to jak na lato,i mamy im wstępnie płacić 500zł miesięcznie przez 10 lat,czyli grosze,bo wynajem by Nas więcej wyszedł 🙂 no i zawsze będę miała mamę pod sobą 😉 oczywiście w momencie jak zdecydujemy wrócić do Polski,ale zawsze w rodzinie zostaje wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu to super i faktycznie opłaca się wam ( moja siotra za wynajem płaci 400 zł a wy za 500 będziecie mieć własny kont. kuzynowi się też opłaca bo będzie pewnie z waszego spłacać kredyt na mieszkanie 🙂 .... fajnie a w przyszłości cały domek będzie wasz - albo zostanie dół dla vaneski 🙂

a ja pki pamiętam - Karola wszystkiego najlepszego !!!!! 🙂 z okazji jutrzejszych urodzinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjecia z powodzi masakryczne 😞 😞 😞 😞 tragedia... bardzo współczuje wszystkim ludziom, którzy stracili cały swój dobytek 😞 okropne

Gosiu no rzeczywiscie super propozycja. Chyba bylabyś już najszczesliwsza pod słońcem mając tak blisko rodzine, bo chyba tylko tego Ci brakuje 🙂

Paulinko właśnie jakas godzine temu wysłalam nakretki z kuponem konkursowym 😜


Szymonek dziekuje za zyczenia 🙂 a my dzis jedziemy do łodzi i zostaniemy tam do soboty.

Trzymajcie sie kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu propozycja rzeczywiście warta rozważenia. 🙂 No i blisko rodziny. 🙂

Beatko ja ostatnio wysyłałam, choć nic nie wygraliśmy to teraz jeszcze raz spróbuję. 😜 Tylko się w końcu na pocztę muszę wybrać. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano fajnie by było blisko rodziny 🙂 Kasiu dół dla moich braci zostaje,mój tata ma na Nas trzech przepisane ale przecież nie będę się z Nimi o pokój kłócić heh.

Beatko udanego weekendu 🙂

A u Nas pochmurnie ale 20 stopni,Vanesska teraz śpi,jak wstanie to dostanie obiadek i na spacerek jedziemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...