Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewuszki! Od tygodnia brak mdłości, wymiotów... atu dzisiaj baam 🙂 calutkie śniadanie 😠 A już myślałam że ten etap mam za sobą....
Dzisiaj postanowiłam pisać moją magisterkę!! Muszę się zmusić 😉 Ostateczny termin - wrzesień 😞 Zostało jeszcze jakieś 20 stron. Także czas nagli 🙂
Miłego lekkiego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Ja też sie dziś byle jak czuje. Obiad mi sie cofał. Połozyłam sie troche a mąż z Małą pojechali na spacer. Jejku miałam sie oszczędzać a tu w domu nie da rady, od rana sprzatanie , gotowanie dziecko. Mój Piotrej remontuje pokój, to za bardzo mnie nie odciąża w domowych obowiązkach. Ajjj....byle do stycznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam się pochwalić. Jutro umówiłam sie do wróżki. hihi Moja znajoma była i wiele jej koleżanek . duzo rzeczy jej powiedziała co sie sprawdziły. ide tak z ciekawosci nigdy w życiu nie byłam. Ciekawa jestem co mi powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babeczki! Zapowiada się miły dzionek 🙂 Zrobię dzisiaj spaghetti takie jak ostatnio pokazywali w TV 🙂 Zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza tym moi rodzice dzisiaj wracają z nad morza i muszę posprzątać dom bo hmmm... mrówki się zaległy 😎
Cześć Viola!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Witam w naszym gronie nową stycznióweczkę 🙂 Wczoraj przyjechałam od lekarza tak późno że tylko zjadłam i poszłam spać, nawet nie zmywałam 😜 No więc z dzisiusiem wszystko w jak najlepszym porządku, ale nie chciał pokazać co ma między nóżkami uparciuszek. Gin powiedział że przy następnej wizycie już powinno być łatwiej. Mój szkrab ma 7,1 cm więc wg USG wychodzi 13 tydzień i 3 dni, a wg moich obliczeń to jestem w 14 tyg 6 dni. powinnam się martwić, że mój maluszek jest troszkę "zacofany rozwojowo"? Dodam że ja mam niespełna 1,5 m wzrostu a mąż 1,6m więc nasze dziecko nie ma po kim być duże..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milka to fajnie że wszystko ok, a ze wzrostem nadgoni 😉
ciekawe czy mój dzieciaczek ułoży się do zdjęcia, bo jeśli nie to płeć poznam dopiero w 22 tc...
no ale cóż mus to mus, mój gin już potem nie chce robić usg co wizytę tylko raz w trymestrze - tak jak to książkowo wypada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...