Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja niestety już też się w żadne spodnie nie mieszczę, przerzuciłam się na sukienki i tuniki z leginsami. Gorzej teraz jak się ochłodziło 😞 Mam pytanko pobolewają was jajniki? szczególnie przy pełnym pęcherzu mi się to zdarza, dzisiaj w nocy nawet mnie ten ból obudził i sama nie wiem czy to tylko macica się rozciąga i daje takie wrażenie czy powinnam dzwonić do lekarza. W sumie byłam u niego w zeszłym tygodniu i wszystko było w porządku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciaza uwielbialam tuniki i luzne bluzki wiec gorne ciuchy na mnie pasuja. A z dolnych to mam 3 pary spodni w ktore sie mieszcze tylko musze miec rozpiete guziki. kupilam sobie takie pasy ciazowe (wygladaja jak pol podkoszulki) i one przykrywaja to ze spodnie sa rozpiete. Mam tez dwie pary getrow ciazowych, ktore sa rewelacyjne 🙂 a dzisiaj jade kupic staniki, bo zostal mi jeden w ktory sie mieszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja porządki w szafie zrobiłam już ponad tydzień temu
o spodniach zwykłych mogę zapomnieć bo przez te bóle brzucha i ciągłe komplikacje staram się nosić rzeczy jak najbardziej luźne
o stanikach nie wspomnę już przed ciążą miałam z nimi problem
a teraz to już chyba trzeba zacząć szukać 80E puki co po domu noszę takie bardziej elastyczne staniki sportowe
jedyną rzeczą która się uratowała są bluzki tunikowate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też zabezpieczyłam się w getry i tuniki, i teraz nawet do pracy tak śmigam bo fajnie można to połączyć, a sukienki i spódniczki to już w ogóle wygoda a poza tym bardzo lubię. Ale pomyślcie co to będzie jesienią i zimą, jaką ja kurtkę założę 😉
co do dziwnego ucisku przy pełnym pęcherzu to też tak mam, szczególnie w nocy, ale jak odcedzę ziemniaczki to jest ok i dalej śpię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie bólu
takie klujące w okolicach jajników to już wiem że nie powinny być groźne
ale dziś od rana czułam takie bóle jak podczas miesiączki wzięłam nospę i przeszło
ale niestety do tego zaczęłam mocniej plamić 😞
o nieeee dopiero w czwartek przecież wyszłam ze szpitala
a najgorsze jest to że moja dr ma urlop jeszcze 2 tyg
wiec chyba znowu czeka mnie wizyta w szpitalu a oni zawsze plamiące zostawiają z podejrzeniem poronienia zagrażającego 😞
rozmawiała może któraś z was na temat takiego właśnie bólu np z lekarzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honorata to ja też bym poszła do szpitala, bo takich bólów nie miałam, jedynie takie od przepełnionego pęcherza...
a wiecie ja też myślałam że ciąża to sama radość 9 m-cy i jest ukochany dzidziuś, a tu zonk bo stale się zamartwiasz każdym bólem, ukłuciem, zjedzoną rzeczą (czy aby dobrze) itp. co oczywiście nie wyklucza że samo oczekiwanie i ciąża jest najpiękniejszą sprawą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
byłam wczoraj w tym szpitalu fajnie bo trafiłam na ordynatora - najlepszego lekarza 🙂
zbadał mnie, zrobił usg i powiedział że wszystko jest w porządku 😁 i takie chyba będą uroki mojej ciąży
nie zatrzymywał mnie w szpitalu ale powiedział że gdyby się coś działo to mam od razu przyjechać znowu zbada i oceni
troszkę mi głupio było bo to dopiero 14 tydzień ciąży a ja średnio 2 razy w miesiącu trafiam na izbe przyjęć myślałam że w końcu mnie wygonią i każąc iść do mojej gin
ale powiedział że nawet jakbym przychodziła 3 razy w tygodniu to lepiej niż siedzieć w domu i nic sobie z tym nie robić
dalej mam sobie w domku wypoczywać wiec staram się ściśle stosować do zaleceń lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedna ty sie w pracy musisz męczyć:P
Ja zrobiłam sobie kawe, tzn troszke kawy na dnie kubka a reszta to mleko, taki napój kawowy,bo kawy nie lubie. Mam nadzieje ze dzidzi nic nie bedzie. ale juz taka jakas do dupy jestem , ze musze sie jakoś obudzić. Wiem ,ze niektóre dziewczyny w ciązy jak maja niskie cisnienie to nawet mają zalecane picie kawy, to chyba az tak badzo nie szkodzi:P Mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...