Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Z czym, że ja akurat jestem wybredna 🥴 i byle czego nie kupuję, więc już widzę te wyprzedaże.. 😁 Nie wiem mam dziwny gust, bardzo spaczony, osobiście to jestem w stanie stwierdzić, że 90% ubrań nie jest dla mnie ze względu na krój i kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Od początku ciąży nigdy sobie niczego nie odmawiałam, oprócz kawy, alkoholu i papierosów 🙂 Ostatnio ktoś mi powiedział, że duża ilość bananów wywołuje poronienie.. 😉 a ja potrafię zjeść 1kg bananów na poczekaniu i jakoś żyję 🙂 Dzisiaj było to samo.. pożarłam sama 1kg (a swojemu lubemu dałam tylko połówkę banana). Jem to na co mam ochotę i tyle. Szukałam już nawet na allegro sukienek.. kurde jaka lipa! 😞 chyba pójdę nago na to wesele.. Nic mi się nie podoba, a jak jest ładne to albo w rozmiarze S (a ja noszę M) albo jest mocno obcisłe, w ogóle nie myślą o kobietach w ciąży..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieci pięknością nie grzeszą w 3D na początku ciąży 🙂 Bynajmniej moje 😁 😁 😁 a ja znowu czuję kopniaczki 🙂 Idę się położyć do łóżka to przynajmniej poszturcha mnie bardziej, zjadłam 2 nektarynki to będzie miał siłę 😜 Ale macie laski poczucie humoru ☺️ nie mogę przecież w urodzie i braku stroju przyćmić panny młodej... Też myślałam o spodniach takich białych lub beżowych bawełnianych i tunice, ale mój się uparł na sukienkę, ewentualnie połazimy po sklepach skoro taki mądry jest, dzisiaj stw, że pewnie bym się wstydziła z nim iść do sklepu ciążowego 🙂 Ok. dobranoc kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna fajny artykuł i szczerze przypomniał mi trochę mnie samą 😉 a po przeczytaniu jakbym słyszała mojego lekarza "tylko proszę nie czytać forów internetowych bo dostanie pani kociokwiku" no i racja 🤪 zresztą mój lekarz też ma ciśnieniomierz na pompkę i wagę wskazówkową hihi.
BlueLagoon a ja w końcu znalazłam sukienkę w której się dopinam i prezentuję 😉 choć nie było łatwo mi dogodzić oczywiście, ale jestem w pełni zadowolona 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to o tyle trudna sprawa, że nie noszę spódniczek/sukienek tylko ewentualnie krótkie spodenki 🙂 bo źle się czuję jak nie mam materiału między nogami 😁 ogólnie uważam, że brzydko wyglądam w sukienkach, no, ale zobaczymy skoro Ty znalazłaś to może i ja znajdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tabalka , jakie dane ??
a wiecie , ze mnie juz zaczeli sasiedzi zaczepiac i pytac czy ja nie w ciazy..........nie ze zauwazyli brzuch,,,, oni zauwazyli moje duze napuchniete piersi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...