Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja wiem juz 2 tygodnie,,czyli od 16....... robilam badanie prenatalne(skanowanie dziecka na takim ''lepszejszym '' sprzecie ) i tam juz mala nam pokazala 🙂 ....wczoraj bylam u lekarza i ta tez potwierdzila, ze dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez juz nie moge sie doczekac by zobaczyc kto tam u mnie mieszka 🙂 A moje male tak jak fajnie sie wiercilo w piatek i w sobote, tak teraz chyba wie kiedy ja chce je poczuc i siedzi spokojnie 🙂 Jak sie przebudzam to czuje ze sie wierci i jak tylko poloze sie na wznak i dam reke na brzuch to sie uspokaja - lobuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27....w poniedzialek na badaniu lekarka mi zmierzyla malutka.... ma od glowki do nozek....22cm... ...mozesz podejrzewac , ze twoje jest podobnie dlugie.... (roznimy sie chyba tylko 3dniami) 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna.......czerwony krzyz? ...do opieki spolecznej nie polecalabym, bo wiem od znajomej , ktora tam pracowala, ze co lepsze, to miedzy soba tam rozkradaja.................moze masz pod bokiem jakis dom dziecka,albo biedniejsza rodzinke, ktora by sie ucieszyla z takiego podarunku
...albo sprztedaj na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna.............na stronkach internetowych podaja dlugosc dziecka od glowki do pupy,,,,nie wliczaja w to nozek......... zdaje sie, ze pozniej od 3trymestru podaja z nozkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
femmka i tak już dużego masz Szkrabika 🙂 Wszystkie mamy 🙂 A niedawno nosiłyśmy pod serduchami fasoleńki malusieńkie 🙂

Dziewczyny a ja znów pomarudzę. Jak się mieścicie w tych kalkulatorach ciążowych http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/ ja niby w normie ale obawiam się, ze przybyło mi za duzo jak na jeden miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym my tak nasze dzieciatka mocno nie odczuwamy,bo one pomimo ze sa juz w miare dlugie, to sa bardzo leciutkie....do tego sa tez pozwijane 🙂 ....... Na ostatnim USG widzialam moja kruszyne jakby kleczaca ,ale skulona.....
glowke miala obok lewego jajnika ,a nozki jakby na dnie macicy,,,,dlatego tez jak tylko czuje jej ruchy, to czuje na dnie jakby macicy i tez przez to moge stwierdzic ze jest bardzo niziutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg kalkulatora wagi ,,,waze ok....... w sumie teraz waze tyle co powinnam wazyc niby minimum w 16tyg........... tyle ,ze mysle ze zawdzieczam to odrazie do slodyczy..........wczesniej przed ciaza musialam zjesc tabliczke czekolady dziennie, to byl mus,,,a teraz nie moge patrzec na slodycze-i to przy dziewczyne 🙂 ...a mowia , ze jak sie bedzie mialo dziewczynke , to sie pochlania slodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...