Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie dojazdy męczyły bardziej niż sama praca godzina w jedną stronę godzina w drugą i co z tego że między miastami 15 minut się jedzie jak później po Szczecinie 45
dlatego teraz gdy wiedziałam ze z rok conajmniej nie będę pracować a po macierzyńskim chcę otworzyć własne biuro projektowe zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę
mój mąż wychodzi teraz z domu 7:50 a wraca 16:10 (wcześniej wyjeżdżał o 6 w wracał o 18)
rewelacja dzień wydaje się dwa razy dłuższy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ciezarowki 🙂 ..........
kamila,, z opoznieniem,ale -Gratuluje corusi 🙂
Kasiulek, u ciebie widze tez juz male pokazalo co ma miedzy nozkami 🙂 -Gratuluje synka 🙂
Ja u mojej Klarci wg jej ruchow zwlaszcza w nocy moge nastawiac zegarek.... punkt 23,30 zaczyna harce,rusza sie, kreci,kopie jak szalona.....oby tylko zmienily sie jej te nocne przyzwyczajenia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj położyłam na brzuchu obie ręce i czułam ją dosłownie wszędzie równocześnie te wszystkie wzniesienia, kopniaki itp. jakbym miała liszkę pod skórą tak pełzła 🤨 😁 to jest najlepsze jak kawałek skóry opada, drugi się podnosi, trzeci opada 😁 Ja dopiero teraz zapewne dostanę skierowanie na tą glukozę brrr! Ale może nie taki diabeł straszny.. Po wypiciu trzeba czekać w przychodni godzinę czy 2? Ja jem tyle słodkiego, że wyjdzie, że mam cukrzycę haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej,,,to jest niesamowite,,,uczucie nie do opisania,,,, moj maz stwierdzil, ze mi zazdrosci i tez by chcial byc w ciazy 🙂 no sorry,ale mu nie zrobie hahah 😁 😁
moja Klarcia spi po szalenczych nocach do 10-11...........jak jej ten nawyk pozostanie, mi pozostanie tez nadzieja, ze chociaz rano troche odespie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon.....ja co noc wstaje zeby wmlucic pol czekolady,,,,ale to mam juz od paru lat......moj stomatolog dziwi sie, ze jeszcze mam wszystkie wlasne zeby 🙂
Teraz w srode ide do ginki,,,,,,, pewnie tez mi juz zrobi te glukoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wizytę w czwartek, już nie mogę się doczekać 🙂 Blue to zależy ile glukozy masz wypić, jak 50 gram to siedzisz 1 godz., a jak 75 to aż 2 godz. Mój mąż też twierdzi, że mi zazdrości i chciałby choć przez chwilkę poczuć to co ja. Powiedziałam mu że jak chce poczuć moje skurcze i masakryczne bóle kręgosłupa to ja mu to zafunduję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po obiadku i przyznam, ze tez mnie zmorzylo,,,,,,,,totez znecac sie nad soba nie bede i poloze Nas Dwie ladnie do lozeczeka spac 😜
milej reszty dnia drogie Kaczuszki ,Pingwinki,,,czy jak tam mezowie na was mowia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...