Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
Mój brzuch na godzinę 11 czyli po samym śniadaniu na wysokości pępka to 102 cm 🙂 a wczoraj wieczorem wygladał tak:
[URL=http://img685.imageshack.us/i/grgrgrgrg.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1075/grgrgrgrg.jpg[/IMG][/URL]

U nas też dziś piękna pogoda. Oby była zapowiedzią owocnego dnia - dziś jedziemy oglądać mieszkania i bardzo bym chciała znaleźć coś co moglibyśmy kupić. Trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam problem wczoraj jak szłam na zakupy poczułam taki kłujący ból niby podbrzusza tak bardziej w okolicy lewego biodra coś jakby kolka ale trochę niżej
dziś rano też wybrałam się do sklepu i znowu to samo tylko że wczoraj przeszło samo i to szybko a dziś jakoś już 2 godzinę trzyma (nic nie dźwigam - szlam sobie po cynamon do ciasta)
zastanawiam się co to może być i czy jest związane z ciążą ??

spróbuję nospę ale nie wiem czy pomoże na taki rodzaj bólu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam kolki na początku ciąży, dosłownie ruszać się nie mogłam, co gorsza występowało to tylko wtedy kiedy wychodziłam z domu i nie było nigdzie ławki, żeby usiąść, ja tylko od czasu do czasu mam stwardnienie macicy na kilkanaście sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 🙂 Co tam u was? Mnie chyba dzisiaj czeka dzień w łóżeczku, przeziębiłam się na maxa 😞 Teraz się zastanawiam czy czekać do czwartku na wizytę u gin czy jechać do ogólnego, z tym, że ostatnio co byłam u ogólnego to ten kretyn po naciskał mi na brzuch i kazał jechać do szpitala albo ginekologa (poszłam ze stanem podgorączkowym i wymiotami)... A tak to muszę się pochwalić, że spędziłam miły weekend z mężusiem, w domu bo w domu, ale było bardzo miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zawsze możesz wrócić do szkoły jak maleństwo już troszkę podrośnie, a teraz czas poświęcić na przygotowania. Ja też miałam w planie w zeszłym roku zacząć studia, nawet zapisałam się przez internet, ale zaszłam w ciążę i zrezygnowałam, w tym roku tak samo wybierałam się i okazało się, że jestem w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zastanawiam się w jakim rozmiarze szukać kombinezonu dla małej
bardzo spodobał mi się jeden na allegro ale używany doszedł już do ceny ponad 40zł i pewnie będzie więcej
tylko tak sobie myślę bo to jest niby 50/56 i czy nie okaże się że w lutym/marcu będę musiała kupować drugi w rozmiarze 62
http://allegro.pl/mothercare-bialutki-kombinezon-z-misiem-newborn-i1233864438.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny jest. To jest właśnie to, nie wiadomo jak duże będziemy miały dzieciątko. Oglądałam dzisiaj listę dziewczyn z brzuszka z terminem na wrzesień i maleństwa miały od 48 do 57 cm, więc ja na Twoim miejscu brałabym 62, jak byłby troszkę za duży to nic, a jak za mały to już kicha bo maleństwu będzie nie wygodnie. Także moim zdaniem lepiej kapkę większy kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie tez tak sobie poczytałam inne fora i niby jeśli maluszki rodziły się w terminie to rozmiar 56 wystarczał na 4-5tygodni wiec na bank będzie za mały w marcu
odpuszczam
a kombinezon jest taki cudowny że jak bym go kupiła to chyba bym na ścianie powiesiła w ramce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od znajomych za to przecudowny kombinezon w rozmiarze 68 😁 i kiedy ja go zużyję? 😁 może starczy chociaż do jesieni 2011 a najlepiej to do zimy hahah 🙂 Czyli czeka mnie jeszcze zakup kombinezonu z rozmiarem 62 no to niefajnie 😜 Ogólnie to już szukam takich akcesoriów przydatnych dla małej tzn. gaziki, termometry, chusteczki i takie tam, znalazłam sklep na allegro, gdzie będę mogła odebrać to wszystko osobiście i mają duże promocje np. chusteczki nivea baby sensitive za 4,50 tylko nie wiem czy to jest jakaś mniejsza paczka czy może koniec terminu ważności muszę zapytać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze zanim jeszcze zaszłam w ciąże miałam milion koleżanek i kuzynek chętnych do oddania ciuszków
a teraz jak na złość nikogo
wiec nie mam co liczyć na darowizny i wszystko kompletuje sama
jeszcze z miesiąc temu twardo mówiłam że będę kupować tylko nowe ubranka
ale jak popatrzałam sobie na ceny tych lepszych gatunkowo to szybko zmieniłam zdanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka ja na szczęście mam już kilka kartonów ubranek, ale większość w rozmiarach od 68 do 80/90cm 😉 więc coś na 56 i 62 wypada kupić więcej, chociaż wszędzie piszą żeby nie przesadzać, bo dziecko szybko rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety te nowe są bardzo drogie, czym mniejsze dziecko tym droższe ciuszki 😞 Ale na allegro są naprawdę śliczne paczki ciuszków. Po takich malcach większość jest w ogóle nie zniszczona. Czasem idzie dostać śliczne ciuszki a po przeliczeniu wychodzi po 5 zł albo 10 zł za sztukę, więc naprawdę warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po ile kompletów? po 5? 😁 Ja mam z tego i z tego chyba po 1/2 😁 także widzę, że czeka mnie jeszcze kupowanie 🙂 a słuchajcie jak to jest.. te małe dzidziony ubiera się ciagle w śpiochy prawda? i te kaftaniki, pajace itp. a dopiero później spodenki i bluzki tak? to całymi dniami śpią w rzeczach do spania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja właśnie się wybieram do lumpika 🙂 dzisiaj dostawa a zawsze mają masę ubranek dla maluchów 🙂
Teraz jak już wiem, że chłopak to mogę trochę poszaleć 🙂 Kupuję od rozmiaru 56/62, nie warto mniejszych za dużo, bo widzę po 4 tygodniowej bratanicy że już 62 nosi chociaż ciut za duże. Kombinezon na zimę mam 56 - , a później 68. Z tym, że to 56 jest nie dużo mniejsze od tego 68.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...