Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja znów pospałam sobie 😜

Co do ciuchów to wczoraj wyczytałam, że pierwsze śniegi mają spaść już październiku więc trzeba chyba coś kupić

Joanna co się stało? 😞

Wesa a jak Ty się czujesz?

Asia co porabiasz dziś w domku? Tak źle jest? Chyba nie 😜

Kasiulek GRATULACJE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sobote skonczylam sprzatac i zaczał mnie brzuch bolec polozylam sie i pozniej przeszło troche ale wzialam sebka na spacer a ze nie chcial isc to go kawałek niosłam i zachodze do domu ide sie kapac a tu czerwona plama na wkladce.Pojechalam do szpitala zrobili mi usg i okazalo sie ze łożysko mi sie odkleja i musialam zostac i wczoraj wyszłam dopiero i lekarz kazal mi lezec a wes tu leż z małym dzieckiem w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze nie dobrze no ta przy dziecku jest tyle do zrobienia przeciez duzo staraj sie odpoczywac tak wiem trudne to ale dzidzia w brzuchutez jest wazna trzymaj sie napewno bedzie dobrze musi byc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tak właśnie myślałam ale jak byłam wczoraj na zakupach to pani mnie zapytała dlaczego nie patrze tych z długim jak mi się dzidzia ma na zimę urodzić
myślę właśnie jak wesa, tzn nie chciałabym ubierać dziecka za ciepło, na szczęście moja mama jest tego samego zdania i nie będę musiała słuchać słów krytyki od młodej babci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miallam troche takich i troche takich nawet ze u mnie w domu w zime jest cieplo w szpitalu np zakladalm z długim i do tego spodenki spiochowate o tak to nazwe 😁

a potem np z krotkim rekawem i na to spiochy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się nie mogę doczekać tych śmiesznych ciuchów 🙂 dobrze że o tym mówicie bo też nie wiedziałam czy mogę kupić na krótki rękaw...
a teraz jak byłam w szpitalu to akurat dzieciaczki rozwozili do pokojów...jeju jakie to piękne kluseczki, aż mąż się rozpieścił na ich widok 😉
a moja kuleczka waży 493 g i wszystko ma na swoim miejscu, uff 🤪 kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej babeczki 🙂

mnie dzis coś boli po prawej stronie brzucha, tak nisko, nie wiem co to moze byc, wstalam rano i poczułam taki dziwny ból , jakby mi się cos rozciągało/ciągnęło w środku, to juz drugi raz takie cos mi sie przytrafiło. Wy tez cos takiego miewacie? mialam sprzatac ale narazie leże

co do USG to ja chodze prywatnie, wiec to tej pory mialam juz kilka razy wykonywane i jestem przez to spokojniesza, bo wiem ze wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny kupujecie body na długi czy krótki rękaw?? bo taki mam teraz dylemat w co ja będę tą moją córcię ubierać 🙂
Kupuję głownie z długim ale mam kilka z krótkim (takie śliczne były 😉) bo pod np pajacyk czy inną bluzeczkę w domu nie potrzeba dziecku długiego rękawa pod spód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Widzę, że dzisiaj dośc tłumnie na forum. Ja wpadlam na chwilke, bo muszę uszykować jakiś obiados i czekam aż mąż wróci i chce mnie zabrać gdzieś na jakiś spacer, zakupy i może do kina z okazji naszej rocznicy 🙂
Asiu 3maj się, przy małym dziecku na pewno nie jest łatwo leżeć, ale pomyśl o tym jeszcze mniejszym dzieciątku, które niestety tego wymaga.
Kasieńko gratulacje, powiększyłaś grono potencjalnych adoratorów naszych córeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...