Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja mam mega lenia dziś. Dwa dni bardziej aktywne bo mężuś w domu był to zawsze mi łatwiej coś zrobić, załatwić, pojechać. Dziś mi się nie chce a obiad muszę zrobić 😞
W niedzielę jedziemy oglądać mieszkania. Jesteśmy umówieni w kilku miejscach. Jak ja bym chciała coś znaleźć by móc zając się już formalnościami. I o ile moja ciąża nie będzie przeszkodą dla banków (chcemy dobrać trochę kasy na kredyt) to może do końca października wyniesiemy się do naszego, własnego mieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny miałyście takie dziwne "ciągnące" bóle w dole brzucha, bo mi nie odpisałyście na poprzednie pytanie 😞 mnie cos ciągnie po prawej stronie i nie wiem co to moze byc

napiszcie coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam z wypadu 🙂 Dzięki Patka za życzonka 🙂 Dona myślę, że może być od spania na boku, bo ja też tak mam jak długo leżę na jednym boku, albo za szybko wstanę bez podparcia, czy kichnę aklbo zakasłam mocniej. Nic się nie przejmuj, a jak się niepokoisz to zadzwoń do lekarza, od tego jest, żeby odpowiadał na Twoje pytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczynki, mój lekarz jest teraz na urlopie, nie chce mu glowy zawracac, ale pamietam, ze poprzednim razem w miare szybko mi przeszło, matko ile to stresu jest w ciązy 😉

papa dziewczynki chyba ide spac, miłej i spokojnej nocki wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wczoraj tak się rozszalała, że postanowiłam ją znowu nagrać to już moja obsesja, ale miło będzie potem dzidzionowi pokazać jego własne harce prosto z brzucha, a nie tylko z usg 😁 Tylko niestety piksele się przy tym dziwnie poukładały, za ciemno było i wygląda jakbym miała mnóstwo krostek na brzuchu 😁 😁 😁 normalnie zarażona trądem 🤨 a brzuchola mam czyściutkiego, no, ale trudno 😜 Patrzta i podziwiajta 🙃 http://img715.imageshack.us/i/wideo0003.mp4/ Aha i spieszę się pochwalić, że remont pokoju mam zakończony 🙂 ściany na nowo wymalowane w kolorach fioletowym i zielonym 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to "pełzanie" od dołu kości łonowej do okolic pępka tuż pod skórą 😜 mój ten wyczyn wczoraj widział to był w szoku 😁 tylko skóra falowała i była taka mocno napięta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie zauważyłam jedną rzecz, odkąd byłam na weselu (a była b.głośna muzyka i się ruszała praktycznie przez to ciągle) stała się bardzo aktywna, wybudza mnie z rana ok. 5, potem jak się budzę to kopie, jak jem.. jak gdzieś jadę to zamiast spać cały czas kopie, wczoraj dostałam bolesnego w pęcherz, wieczorami harcuje i w ogóle.. a jeszcze kilka dni przed weselem wam mówiłam, że odzywa się rzadko, to przez to, że lepiej słyszy? Jak mój do niej głośno mówi też zaczyna kopać i się rozciągać, tak samo wczoraj dla testu włączyłam głośno piosenkę z komórki i przyłożyłam blisko brzucha to się zbulwersowała i poleciały kopy,. Może od tego ogólnie stała się taka agresywna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rana

Milka nie ma za co 😁


co tam u was laseczki jak nocki wiecie co cos mnie strasznie bola jak by plecy z boku wieczorem i rano nie moge wstawac z łozka w dzien nie odczuwam tego bolu tak jak by przy pol dupku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
My dziś z moją Natalą od rana oglądamy sobie premiery na disney channel 😉 W łóżku. bAle mamy lenia

BlueLagoon napisał(a):
Wiecie zauważyłam jedną rzecz, odkąd byłam na weselu (a była b.głośna muzyka i się ruszała praktycznie przez to ciągle) stała się bardzo aktywna, wybudza mnie z rana ok. 5, potem jak się budzę to kopie, jak jem.. jak gdzieś jadę to zamiast spać cały czas kopie, wczoraj dostałam bolesnego w pęcherz, wieczorami harcuje i w ogóle.. a jeszcze kilka dni przed weselem wam mówiłam, że odzywa się rzadko, to przez to, że lepiej słyszy? Jak mój do niej głośno mówi też zaczyna kopać i się rozciągać, tak samo wczoraj dla testu włączyłam głośno piosenkę z komórki i przyłożyłam blisko brzucha to się zbulwersowała i poleciały kopy,. Może od tego ogólnie stała się taka agresywna 😁 😁 😁
Podobno lada moment bo zdaje się w 26 tygodniu jak się maluchom oczka otworzą to bedą potrafiły się zbulwersować jak np przyłozy się do brzucha jakieś zródło światła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko ja czytałam, że od 28tyg. i nawet nakłaniali do zabawy, że świecić latarką w brzuch i małe będzie kopać 🙂 tylko czy to im się podoba? nie chciałabym żeby było jej przez to źle. Zaczynam już do niej mówić na poważnie po imieniu: Lara, Laura, Larucha 😮 🙃 jakie to słodkie hehe 🙃 Piję cappuccino, nawet nie wiecie jak tutaj jest zimnoooooooooo! Ubrałam kurtkę zimową by koty nakarmić kupiłam im 1kg wątroby, tak się zastanawiam czy mogłabym im rozmieszać ją z ryżem, bo na razie to tylko trochę suchej bułki z wątrobą im dałam i karmę suchą. 2 kotki się w ogóle nie boją, stałam na razie od nich 1,5m i rozmawiałam.. to jadły bez lęku, ale reszta rodzeństwa jest strasznie nieufna i tylko na chwilę podbiegała do miski. Ktoś ma jakiś pomysł czym zastąpić mleko? bo koty nie tolerują laktozy, więc na razie daję im ciepłą wodę. Chociaż moje koty w domu od małego dostawały tylko wodę, ale na dworze jest zimno, to muszą wypić coś ciepłego, tym bardziej, że jak naleję pełną miskę to następnego dnia jest już pusta. Wiem zachowuję się jak nienormalna kocia mama, ale ja już tak mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...