Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie się nic nie chce. Cała familia poszła do lasu na zrąb a ja siedzę w domu z dzieciakami siostry. A miałam iść do ogródka i rabatę już posprzątać, dzisiaj taka ładna pogoda. Pewnie zaś nic nie zrobię, cebulki mi się zmarnują, a dostałam od babci 4 cebulki krokusów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ciągle słyszałam tylko bulgotanie a wczoraj coś mnie podkusiło 😁 musicie przykładać go wtedy kiedy wiecie gdzie maluch jest moja wczoraj była poprzecznie ułożona pod pępkiem, więc łatwiej było to znaleźć bo ciągle się wybrzuszała 🙂 wczoraj to było bardzo silne, dzisiaj z rana już było gorzej bo była gdzieś schowana w głębi brzucha, ale mówię wam idealnie słychać bicie serca jeśli się dobrze przyłoży, bez żadnego bulgotania żołądka itp. tylko samo serduszko 🤪

Nakarmiłam trzodę chlewną i teraz sama wcinam grzeszne chipsy 🤔 planuję zrobić zupę kalafiorową tylko nigdy jej jeszcze nie robiłam, ciekawe czy się uda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalafiorowa wyszła całkiem całkiem 😜 Ja się naprawdę dziwie jaką dzieci mają siłę w tych brzuchach.. po prostu szok! Szkoda tylko, że nie mogę jej nagrać w szczytowej formie, bo ona wtedy od razu milknie 😮 byście padły! Ja mam konia w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
moja maleńka też wczoraj była bardzo ruchliwa...właściwie to chyba wcale nie spała 😮
ale intensywny weekend miałam, tata pomalował mi pokoik - oj baardzo jestem zadowolona z kolorów, w niedziele z moim byliśmy w Ikei 3,5h chodziliśmy 😜 ale co nieco pokupowałam i mebelki się udało zwerbować, więc od dzisiaj czeka nas skręcanie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna w takim przypadku za ok. miesiąc powtórz badanie czy to się nie powiększa, bo niekiedy to stare zarażenie się odnawia, coś tam czytałam, że potrafi wzrastać, a jeśli będzie na tym samym poziomie to możesz spać spokojnie 🙂

A ja znowu od 3 do prawie 5 nie spałam.. mała dostała w czasie czkawki i obie nie spałyśmy tyle czasu. Chyba mi się jakiś "czuj" już włącza, bo mam to od kilku dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z Glukozy. Masakra, myślałam ze bede wymiotować, tak mnie rzucało. A teraz czekam bo za godzine musze tam byc spowrotem. Czuje sie żle, słabo mi i niedobrze, w głowie mi sie kreci. Ona mi mówiła ze tak moze sie dziać , ale przy pierwszej ciązy tak nie miałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz mały tak szaleje po tej glukozie zw szok 🙂
Mam nadzieje ze zły wynik mi nie wyjdzie. Jak z Maja robiłam glukoze to przez 2 godziny chodziłam po mieście. wtedy to nawet mi nikt nie powiedziała ze mam siedziec. teraz mi mówiła ze mam siedzieć w domku i nic nie robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...