Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Femmka to co ty masz za lekarzy?? Mi nikt nigdy nie chce podać wzrostu małej, obojętnie kogo poproszę to każdy mówi, że ona jest już za duża i wyniki byłyby niemiarodajne 😞 i to prywatnie a nie chcą 😁 No moja też waży koło 1kg ale nie wiem dokładnie ile 🙂 czy poniżej 1kg czy trochę więcej niż 1kg, ale w każdym bądź razie wagę ma idealną 🙂 Zazdroszczę Ci tych zdjęć i tego wszystkiego ty ty! Paskudo jedna@!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziubole 😁 przestancie wkrecac i myslec o tych wszystkich chorobach. cieszyc sie ciaza, ze dzidziule zdrowe i sie dobrze rozwijaja 🤪 wczorja sobie pomyslalam, ze bedzie mi cholernie przykro jak dzidzion sie urodzi, ze go nie ma w brzuszku i nikt mamy nie kopie z nienacka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak wam powiem z perspektywy czasu jak mi ten ząb mądrości wykiełkował to bolało mnie dziąsło z 3dni, ale to nie jest przecież mocny ból, to czemu każde dziecko płacze? To mnie trochę intryguje, nie jest oswojone z bólem czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju my się już do 30-stki zbliżamy a niektóre to już lada dzień 🤪
jeszcze 10 tygodni i będziemy się po kolei rozpakowywać 😎
ja też jestem zakręcona, ciągle o czymś zapominam, nawet w pracy stale zdarzają mi się jakieś wpadki aż głupio, ale na szczęście patrzą na mnie przychylnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie 😁 Na pewno laski, które 1 raz rodzą przechodzą lub urodzą w terminie tego możecie by pewne 🙂 a szybszych wyników możemy się spodziewać po dziewczynach, które już mają dzieci - tak z reguły jest.. bo szyjka jest wtedy bardziej miękka, chociaż to nie reguła, ale w większości przypadków tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ratunku !!!!
mój mąż się rozchorował i siedzi na zwolnieniu przez najbliższy tydzień
zaburza mi całodniowy plan codziennych czynności 🙂
już się śmiejemy że po 3 dniach wygonie go do pracy
ciągle tylko coś wymyśla
wczoraj przez to jego wymyślanie cały dzień przy garach stałam
a dziś już rano się obudził pospać nie dał i marudzi że pojedziemy tu czy tam ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u nas w Warszawie póki co piękna pogoda, świeci słonko

co do wczoraj to tez byłam jakas nie teges...

mój kochany mąż kupił mi wczoraj prezent - kosmetyki, a ja sie odąsalam i powiedziałam mu ze mi sie nie podobają i ich nie chce - głupia wariatka ze mnie, zrobiłam mu wielką przykrość, widzialam ze sie zdenerwował, a potem mnie przepraszał za ten prezent, ze kupił taki ktory mi sie nie podoba

on ma duzo cierpliwosci do mnie, czasami sie nawet dziwie ze ze mną wytrzymuje , kochany mój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...