Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zaraz sobie wychodzę z pracy hłe hłe...umówiłam się z teściową i szwagierką na zakupy...po raz pierwszy 😎 teściowa ma jutro imieniny i chcę jej coś kupić - ciekawe czy da się przekonać na jakiś ciuch który mi się spodoba, bo ona ma taki babciny styl że masakra, chce ją delikatnie przetegować na coś bardziej kobiecego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry raz jeszcze 🙂 ale sobie pospałam 🙂
tylko głupi listonosz mnie obudził przed chwilą

co do różnicy dzieci styczeń - grudzień to nie uważam że dzieci grudniowe są opóźnione
ja jestem z grudnia i nie chwaląc się 😁 byłam zawsze najlepszą uczennicą w szkole i na studiach nie musiałam nigdy zakuwać wystarczyło ze coś raz przeczytałam i już wiedziałam o co chodzi a matematyki do dziś uczę innych na korepetycjach

ale mi znowu chodzi o coś innego bardziej materialnego
jesteśmy z mężem z grudnia i zawsze mamy przechlapane nikt do nas na urodziny nie przychodzi bo tłumaczy się brakiem czasu albo kasy
a jak byliśmy dziećmi to zawsze dostawaliśmy tylko jeden prezent 2 w 1 na urodziny i na święta i bardzo to przeżywaliśmy
jak ktoś ma urodziny imieniny i święta rozłożone w roku to jakoś mu ten rok milej leci
a ja mam urodziny 18 grudnia imieniny 22 grudnia i za 2 dni święta nikt mnie nie odwiedza bo przygotowania świąteczne ważniejsze i połowa zapomina o życzeniach nawet
duuupa
teraz mam to gdzieś ale przez kilkanaście lat było mi bardzo bardzo przykro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto w tym temacie dyskutować, bo widzę, że do osób z drugiej połowy roku nic nie dociera - nie powiedziałam, że takie dzieci są opóźnione w rozwoju psychicznym(intelektualnym) tylko fizycznym!! Jeśli ktoś tego nie rozumie to trudno.. Moja jedna koleżanka była z września, inna z października i oby dwie bardzo inteligentne, po studiach itp. więc o co chodzi? różnica była tylko taka, że jak ja już chodziłam (stawiałam pierwsze kroki) to one się dopiero urodziły.. i więcej na ten temat się nie będę wypowiadać, nie chcę dziecka z grudnia i już, mój też nie chce i się oboje śmialiśmy czemu nie zrobiliśmy sobie dziecka później 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyn Coombsa, odczyn służący do wykrywania przeciwciał (immunoglobulin) niekompletnych pojawiających się przede wszystkim w schorzeniach immunologicznych krwi, np.: erytroblastozie płodowej, w powikłaniach potransfuzyjnych, w nabytej niedokrwistości hemolitycznej.

Stosowany jest również powszechnie w innych schorzeniach, np. autoagresywnych (autoalergia).

Odczyn Coombsa pośredni wykrywa przeciwciała w surowicy matki, bezpośredni - przeciwciała opłaszczające krwinki czerwone noworodka. Obecność przeciwciał anty-Rh w surowicy matki jest dowodem jej uczulenia na czynnik Rh (choroba hemolityczna noworodków).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ja bym chciala urodzic w grudniu a to dlatego, ze
moja Klarcia jak Joasia mowila, zawsze bylaby w swoim roczniku najmlodsza 🙂 i bym ja miala juz wczesniej ja przy sobie,,,,,,,,,,bo ja sie tak juz doczekac nie moge,ze az mnie trzesie ......... ja bym juz nawet teraz mogla rodzic,ale wole ja ponosic , zeby byla zdrowiusienka .....wiec Klarciu pokop mamusie jeszcze troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od przedwczoraj mam stale strasznie twardy brzuch,,,nawet magnez i lezenie nie pomaga,,,, pewnie przez stres,,dobrze ze chociaz Mala sie rusza i cale szczescie ide jutro do lekarki,,,, mam nadzieje, ze nie zabroni mi do polski jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka cholero wykrakałaś znowu 😉 nie mam proroczego snu..
Glukoza 50mg:

Przed wypiciem: 89mg/dl
Po godzinie od wypicia: 132mg/dl

Ginka powiedziała, że do 140mg wynik jest prawidłowy 🙂

Czyli nie mam cukrzycy (a tyje jak świnia) 😞 trzeba przejść na jakąś dietę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...