Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Myślę, że nie masz co się martwić. Lekarz teraz pewnie zleci Ci test obciążenia 75 g glukozy i dopiero wynik tego będzie jednoznaczny.
Ja dziś oddałam mocz na posiew. Jak w ciągu 3 dni nie zadzwonią, że jest ok to będzie znaczyło że hodują jakąś bakterię i wynik będzie dopiero po 10 dniach. Martwie się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie trafiłam na kompetentnego lekarza i teraz tylko do tej kobity będę chodzic, o wszystko wypytała, zrobiła wywiad i mam kilka porządnych skierowań, super
babka! ja się bardzo wiele pytałam i uzyskałam na wszystkie pytania odp. 🙂 lekarka stwierdziła, że jestem rozgadana hehe, zbadała szyjkę, powiedziała, że jest wszystko ok. twarda i zamknięta miałam też usg małej
i tutaj padniecie (waży ok. 1kg) lekarka patrzy na płec potwierdza, że dziewczynka i nagle mówi "no nieeee znowu kolejna co ma rękę na dole ja nie wiem co te dziewczynki z tym mają" a ja co zboczona? a ona no zboczona!! i jeszcze pokazywała mi gdzie trzyma rękę ahahah , słodko ziewała śliczny ma nosek i tak mlaskała ustami haha! Czyli rośnie mi mały zboczeniec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i kazała mi liczyć termin porodu wg @ a nie usg, bo stw, że ciąża idealnie się rozwija względem @ (bo z usg jest różnica tylko 5dni) a że miałam regularne @ to powinnam wziąć pod uwagę @ 🙂 więc zmieniam termin na 17 haha! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę lulać wam też radzę 🙂 co do kąpieli w wannie to ja się kąpałam nawet w gorącej wodzie na samym początku ciąży i nic mi nie było, teraz trochę się boję, a wannę mam w domu rodzinnym, bo tam gdzie mieszkam mamy tylko prysznic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo a ile masz km do lekarza, że nie chcesz autobusem jeździć? Ja mam 50km i nie narzekam 🙃 czyli ponad 1h jazdy autobusem, niestety ta lekarka przyjmuje prywatnie tylko w mojej rodzinnej miejscowości a na nfz w Gdańsku, a tam już nie ma miejsc na ten rok 😞 a pod koniec ciąży będę musiała przyjeżdżać 2 razy w mieś., więc to trochę ryzykowne.. mam urodzić w autobusie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...