Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie wiedziałam, że dziecko tyle kosztuje 😁 i tak sobie myślę, mogłam dużo wcześniej zacząć wszystko kupować 😜 a tak to się wydawało pieniądze na jakieś pierdoły 🙃 co jak co, ale kasa się mnie jakoś nie trzyma.. jak zapłacę rachunki itp, to od razu szczęśliwa wszystko wydaję.. zamiast schować na czarną godzinę 🤢 jak typową kobietę ogarnia mnie zakupowe szaleństwo i wtedy na ubrania i kosmetyki sobie nie żałuję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia czasem lubię się zjeżyć 🤪 cholera ten mały twaróg od rana atakuje moje górne części brzucha, rozpycha mi się daleko hen za pępkiem chyba przy żebrach czy cholera wie przy czym i to tak dziwnie boli, a jak przyciskam palec w to miejsce to jeszcze kopniaka dostaję. Nie wiem czy ma zły dzień, że tam siedzi, bo normalnie to jest w poprzek brzucha lub pod pępkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co właśnie wróciłam z zakupów i oczywiście przyhaczyłam o sklep dla dzieci. Miałam tylko się w cenach zorientować a wyszłam z butelką i smoczkiem 😁 😁 😁 Pytałam o przewijak, strasznie drogie są, przez allegro bardziej się opłaca. No i o pieluchy też pytałam to powiem wam, że w sklepie tych najmniejszych jedynek się nie opłaca, jest 10 groszy różnicy w cenie na jednym pampersie jak przez internet (zaoszczędzę 10 zeta razem z przesyłką) ale dwójki już lepiej w sklepie kupić 🙂 Mi brakuje jeszcze dużo rzeczy, pieluc tetrowych, termometra, możyczek, szczoteczki, kremików, chósteczek, wanienki, mydła, gąbeczki, ręcznika. Długo by wymieniać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja się nie mogę doczekać usg!!!!!!!!!!!!!!!! I tych zdjęć mojej niuni ☺️ czy zrobiła się ładniejsza.. za kim ma nosek itp. 😜 zwariuję noooo, a tu jeszcze z 2tyg. oczekiwań! Jak dzidziony łażą wam pod skórą też macie takie wrażenie jakby dzieliła je tylko 1-2mm skóra? dosłownie jakbym miała przez nią ujrzeć jej rączki czy nóżki ta skóra jest już tak naprężona i cienka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja tylko na chwilę wpadam by Wam odrobinę słońca w tę okropną pogodę podrzucić i miłego, cieplutkiego wieczoru pod kocykiem z kubkiem pysznej herbaty życzyć. I z mężem u boku 🙂
[URL=http://img51.imageshack.us/i/imagescaqmhtd7.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4171/imagescaqmhtd7.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski 🙂
jesien,,,mnie tez rozklada

bylam u lekarza dzis i wyniki na glokoze mam ok,,,troche zawyrzone,ale nie jest zle ,,nawet zreszta jest dobrze tylko cukier troche i slodycze musze ograniczyc 🙂
na dzien dobry -89mg ....po godzinie 178mg...po dwoch godzinach 157mg
konic z czekoladkami 😁

Moja kLarcia ma 35cm dlugosci, wazy 1000-1200gram .... srednica glowki w poprzek 7,22cm 🙂
jest ulozona glowka w gore i jest PIEKNA ! 🙂
na 3D smacznie spala,podgryzajac pepowinke, ziewala, wystawiala jezyczek i sie usmiechala do mamusi 😜
mam jakies prawie 30foto w 3D 😜 🙂
ale zalacze Wam w srode jak wroce z Polski, bo jutro wyjazd.....
Moja Klarunia jest Sliczna, Piekna, Cudowna i Przeslodka -moja Corunia ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...