Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Dziewczyny....
o ktorej wy wstajecie ?? normalnie grzeszycie, zamiast sie wyspac poki mozna.......... ja dzis wyjatkowo wczesnie wstalam, bo od dwoch dni spac nie moge,,,,ale pewnie i tak w dzien odrobie 😉

LAGOONA,,,co do twojej niecheci porodu w grudniu,,,stawiam u bukmachera , ze to jednak bedzie grudzien,,,u ciebie to zauwazylam, ze wszystko na opak hehhehe,,,tak jak z wymarzonym corkiem 😜 😁 😁 😁 😁

u mnie porod z @ na 22grudnia 🙂 z usg wg dwoch lekarzy na 4 i 8styczen
szkoda ze nie mam trojaczkow,,,fajnie tak , kazde w inny dzien hehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka Ty wredna małpo 😁 kurna mam idealną ciążę bez żadnych zagrożeń to nie mogę urodzic w grudniu nie ma takiej opcji :P moja mama przy ciąży wysokiego ryzyka mnie przenosiła (bez żadnych szwów na szyjce itp.) po prostu miała konflikt.. a ja nigdy nie brałam tabletek na podtrzymanie ciąży itp. ja się nie zgadzam!! 😮 31 grudnia będę w 37tyg. i 6dniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam 🤢 dzisiaj z rana mama zdenerwowała mojego twaroga 😁 bo ona się tak słodko przeciągała robiła wielkie pagórki a ona ręką przycisnęła ten pagórek i jej się to bardzo nie spodobało i zaczęła wierzgać 🤨 stw że więcej jej nie pomaca, bo jej nogi połamie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

a ja popieram Femmke, obojetne czy w grudniu czy w styczniu - oby dzidzia byla cała i zdrowa

chociaz ja mam termin w drugiej połowie stycznia, wiec chyba nie powinnam sie martwic grudniem - chociaz różnie bywa 🙂

lagoona masz jakies dziwne teorie na ten temat 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dziwnych teorii 🙂 miałam wykłady na studiach na temat rozwoju dzieci od noworodka po nastolatka i trochę w tym temacie wiem.. miałam kilka przedmiotów na ten temat i zajęcia z dziećmi w różnym wieku jak się zachowują.. to że nie mam dzieci nie oznacza, że jestem "niedorozwinięta" i niedouczona w tym temacie, różnice są i zawsze będą do pewnego momentu, później to się wszystko wyrównuje i nie ma tego w ogóle widać. Ginekolodzy też się zdarzają bezdzietni i na tej podstawie będę podważać ich kwalifikacje? Nie sadzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia ja jestem przygotowana psychicznie na ten grudzien, tak na wszelki wypadek 🙂 nawet chyba na Święta nie pojedziemy do rodziców -rodzice 100 km od nas, bedziemy siedziec w domku i czekac na malenstwo

Nusia przesylam ci duuuuuuuuzo cierpliwosci *********************************************

a kiedy ty sie wybierasz na zwolnienie? daj juz sobie spokój z pracą 😉 juz czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...