Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie wrocilam z jazdy.......... mam ustalony termin na egzamin -testy
za 2 tyg...na 22 listopada..............w koncu
tylko cholerka uczyc sie nie chce,,,, 🤢 🙃

moj Skarbek ma czkawke,,,ostatnio dosc czesto, bo codzienie po kilka razy .....hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Za namową Patki zarejestrowałam się dzisiaj 🙂 jak zwykle nie obyło się bez wredotyzmu położnej, ona zawsze musi się do czegoś przyczepić tym razem do zmiany mojego nr tel , robiła mi wyrzuty czemu nie pamiętam nowego nr i ble ble, to musiałam się rozłączyć i zadzwonić do niej drugi raz i podać ten głupi nr (byłam na mieście to długopisem po ręce pisałam) jeśli nie zadzwonią, że coś się zmieniło to usg 3d/4d będę mieć w piątek na godz. 10 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uf dobrnełam do końca 🙃
My dziś mieliśmy maraton po dużych sklepach meblowych. No i kupiliśmy fajniusie mebelki do Natalkowego pokoju. Mamy też zamówione meble kuchenne i kanapę do salonu. Na pierwszy rzut brakuje nam jeszcze stolika do salonu, łóżka dla Natalii, stoły z krzesłami do kuchni/salonu oraz komody na Majkowe rzeczy (w naszej sypialni). No i drobiazgi (jakieś oświetlenie, szafeczki do sypialni...) Coraz ciężej mi łazić...


BlueLagoon napisał(a):
A jak kobieta nie ma pokarmu zaraz po porodzie to dają coś dziecku do picia czy ma być głodne? 😁 bo mleka chyba do szpitala kupować nie muszę?
Ja jak urodziłam rano (cc) to cały dzień nic jej nie dawali (mówili, że nie ma takiej potrzeby). Wieczorne przystawianie do piersi nie wiele dało bo cienko było jeszcze z pokarmem to w szpitalu dawali gotową mieszankę dla noworodków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio ja się zastanawiam nad ta chustą 🙂zobaczę co powiedzą na szkole rodzenia 🙂
Poza tym kupie tez na próbę te pieluszki wielorazowe ze wkładami - chyba Nusia o nich pisała 🙂
http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-naughty-baby-pieluchy-p-n-i1302633941.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dopiero wrocilam do domu bylismy w spzitalu wyszlam do dklepu czekajac na autobus wozek sie przekrecil na bok i maly na chodnik stalo sie to jak poprawialam mu ochraniacz na nozki sekunda nie zdazylam zlapac go maly darł sie a ja z paniki nie moglam podniesc wozka i jeszcze pod wplywem ciezaru malego przekrecal mi sie w bok o 180 stopni mam trojkolowca nigdy wiecej go nie wsadze do wozka a byl przypiety szelkami nie miallam jak go wyjac cala sie trzeslam i szybko zamiast do sklepu do szpitala na przeswietlenie głowy ale bogu dzieki nic nie wyszlo na przeswitleniu maly ma guza z siniakiem eh
😞


mam go obserwowac i nie karmic bog wie ile myslalam ze zabije wlasne dziecko kurcze a w tym wozku mial maly jesdzic i musze bulic pieniadze na wozek za nim maluszek sie urodzi


musialam podniesc 30 kg bo inaczej nie dalo by rady laski co ja przezylam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana ważyłam 71,3 😁 nie jest tak źle biorąc pod uwagę wagę z karty ciąży bo tylko 10kg a jak wagę od samego początku to 12/13 ☺️ ale do tego to się nie przyznaję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...