Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ BRZUCHOLKI 🙂
Ogarnęłam trochę mieszkanie, teraz zabieram moją wiercipiętkę na spacer, zajrzę do szmacioka bo ma być dostawa kurtek i spodni 🙂
W sobotę byliśmy u znajomych męża, mają 10 miesięcznego synka - mama chuda jak patyk a w ciąży przytyła przeszło 20 kg 🤪, zero rozstępów, mały ważył 3500 kg i widziałam zdjęcia z porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laski 🙂
nie wiem czy was zmartwie,,,czy pociesze ............ale............... jestem 😁 😁

NAWET NIE PROBUJE NADROBIC ZALEGLOSCI W CZYTANIU -nie chce mi sie 😉

ostatnio czytam duzo o karmieniu piersia....i teraz sni mi sie po nocach jak wsadzam dziecku suta do buzi 🙂
wiecie,,,,wapatrzylam w ksiazeczce dziecka , ze mam szyjke macicy na wysokosci 2/3 ....

Moja Klarunia wciaz glowka do gory i nozkami tanczy po moim pecherzu,,,,,czuje, ze rosnie jak na drozdzach, nic prawie zjesc nie moge , tak glowka mi podnosi zoladek pod zebra 🙂 wyslala mame na przymusowa diete hehhee e

a! i ostatnio mam bardzo czesto skurcze nog ,,,-zwiekszylam sobie dawke magnezu..
do tego dochodza tez skurcze czeste macicy i ciagniecia w pachwinie........... ja juz prawie nic nie moge robic,,,,,,,,,,,, ostatnio wyszlam na spacer, to myslalam, ze nie dojde do domu , tak mnie ciagnely te skurcze-skurczybyki 🙂
oszczedzam sie wiec na maksa...moj maz odkurza,zmywa pdlogi ,,,ja czasami lekko przetre kurz, chociaz tak szczerze , to gwizdze na wszystko -nie musi byc u mnie sterylnie jak w szpitalu.............sa wazniejsze rzeczy w zyciu 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Nusia już niedługo 🤪
Kupiłam sobie buty z tej okazji, ale szare i to na obcasie dużo większym niż chciałam, ja się pozabijam w nich, ale trudno.. właśnie siedzę w tej mojej granatowej sukience i w tych butach.. nie mam pojęcia jakie do tego kupić bolerko czy z długim rękawem czy krótkim, jakiego koloru.. paranoja, mój będzie miał szary garnitur taki błyszczący jakby to butami pod niego podpasuje hahah! ale jazda 😁 zawsze noszę roz. 39 (o1roz. większe kupuje) a teraz kupiłam 40!! bo mi giry puchną.. i nie chcę mieć potem niespodzianki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, Femmka nie jesteś sama mnie też nie chce się nadrabiać co One tutaj nabazgrały 😜 Ja też ostatnio mam przymusową dietę, za wiele nie idzie zjeść bo zaraz obrywam w żołądek i zwracam 🤢 Byłam dzisiaj u lekarza z tym moim przeziębieniem i okazuje się, że jestem na dobrej drodze do zapalenia oskrzeli.. Dostałam antybiotyk i skierowanie do łóżeczka 😞 Przy okazji weszłam do sklepu z rzeczami dziecięcymi, nic nie kupiłam, tylko oglądałąm.ale trafiłam na fajny wózek za 480 zł. Jak myślicie pół roku gwarancji to nie za mało? Aaa i ostatnio się zastanawiam czy to jak bardzo piersi urosły ma wpływ na to czy będzie po porodzie pokarm czy nie? Bo moje mało urosły i jak do tej pory siara się nie pokazała. Boję się, że nie będę mieć pokarmu i nie bardzo wiem kogo mogę o to zapytać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...