Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam takie staniki do karmienia 3 szt. Są okropne. Najgorsze jest to ze jak sie gdzies jedzie z dzieckiem w gosci to strasznie on wyglada nawet pod bluzką, a jak zakładałam normalny to sie meczyłam z karmieniem.
Koszule takie do karmienia mam dwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam kosmetyki nivea z allegro i podkłady itp., za ponad 100zł, do tego kupiłam 2 koszule nocne do karmienia i porodu z promocji 🙂 za 16zl, kupiłam materacyk, ale czekam na wiadomość od sprzedawcy o kosztach wysyłki a on mnie zlał kurde i nie odpisał 😉 niech go szlag.. ale nie wpłacę kasy dopóki mi nie powie czy mogę poprosić o przesyłkę przez pocztę polską i ile to będzie kosztować, szukam jeszcze na allegro rożka i wkładu do wózka. to będzie wszystko 🙂 stanika do karmienia nie kupuję ani laktatora na razie.

Ma ktoś taką prawdziwą wyprawkę dla noworodka do szpiutala? dokładnie co trzeba mieć w jakich ilościach itp.? bo chcę się spakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojojoj Lagoona nie martw się wszystko będzie dobrze, choć z drugiej strony doskonale cię rozumiem - ja tam też nie wytrzymam do 36tc z usg i zapisałam się na wtorek. Ostatnie miałam 10 tyg. temu więc wole sprawdzić czy wszystko ok...ehh pojechaliśmy odebrać łóżeczko dla małej a tu przyszło nie to co trzeba i znów muszę do następnego tygodnia czekać 🤢
też kupiłam sobie dwa staniki do karmienia ale są tak piękne że lepiej nie gadać, hehe cycki wyglądają w tym tragicznie...do tego galoty z siatki, wielka podpacha i seksi mama gotowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że rożek lepiej kupić usztywniany? Ja też już prawie wszystko mam.
Znowu miałam bóle jak na @ nawet trochę mocniejsze niż zwykle, raz po lewej stronie w dole gdzie są jajniki raz po prawej, muszę sobie kupić jednak nospę, bo nie wytrzymam.. do kitu z tym wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w moim szpitalu polozna krzyczy jak ktos ma usztywniany nie wiem dlaczego ostatnio bratowa rodzila i wlasnie mi mowila wiec wiem ze musze miec ten miekki ja czekam do 8 grudnia i bede jechac na ostatnie zkaupy dla maluszka wiec przed swietami bede miec wszytsko a lozeczko rozloze dopiero po rocznicy ślubu malego roczku i swietach zeby bylo w mieszkaniu wiecej miejsca na uroczystosci i przede wszytskim gosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...