Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam takie jednorazowe ochraniacze pampersa. jeden mam juz pod swoja dupka (na wypadek gdyby sie cos ze mnie polalo 😜) a drugi zaloze malej do lozeczka ale to pozniej. kolezanka zostawila dziecko bez pampersa na reczniku by troche pofikalo a on sie przekrecil i nasiusial tam gdzie nie bylo recznika i musiala materac czyscis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej ;Mamuski 🙂

wrocilam od lekarki 🙂 Klarunia jest dluga na 49cm i wazy 3100g 🙂

mam juz skierowanie do szpitala na omowienie spraw porodu i udaje sie tam jeszcze w tym tygodnniu,,,, totez juz niedlugo bede wiedziala dokladnie kiedy rodze ......
moja lekarka tak jak i polozna z kursu rodzenia obie stwierdzily, ze mam za malo juz miejsca w brzuszku, zeby Mala sie przekrecila ....-takze wydaje sie , ze cesara nieunikniona,,,,,,,,chociaz cuda sie zdazaja na 5min przed 12 😆
wolalabym osobiscie rodzic naturalnie,mysle ze to takie bardziej emocjonalne przezycie,,,,,,,ale co tam,,,,liczy sie skutek i co na finiszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, i widzialam na usg wokol Malej na wodach plodowych piekny ''bialy sniezek'' czyli zaczyna sie luszczyc z jej skorki ten ''COS''...... szlam ,osad? (wiecie o co chodzi,a ja nie wiem jak to po polsku sie nazywa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki wczorak juz nie zjarzalam bo milam skurcze pojechalam na ktg a skurcze ustapily szyja dluga zamknieta robila mi usg dopochwowo i malemu to na bank chlopak sie szykuje na swiat zaslanial twarz raczkami i swoje konczyny mi wbija strasznie a jak chcialam zapytac o wage to powiedziala ze maluszek jest juz za duzy i mi nie powie dziwne z kodzem powiedzieli eh szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co. Jeszcze w zyciu tak nie miałam. skurcze oprócz tego ze łapią mnie w łudkach i udach to jeszcze czasmi w palcach u nóg( wygina mi je i boli cholernie) a nawet łapią mnie skurcze na rękach. W szoku jestem. Dziś w nocy mało co spałam. A teraz własnie mam skurcz w palcach u nogi i nawet wstac nie moge:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąz chyba pierwszy raz w zyciu cos kombinuje z prezentem dla mnie, zawsze musiałam mu mówić co chce bo on nigdy nie wie co kupić, a teraz szykuje sie niespodzianka pod choinkę 🙂 🙂 hurra 🙂 pierwszy raz. A wczoraj jak byliśmy na mieście to ja poszłam do sklepu a on gdzieś poleciał i kupił mi róże....jak miło 🙂 czasami jak chce to potrafi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooooo nareszcie, udało mi się nadrobić te 56 stron 😜 A ja dziś wyszłam ze szpitala (zaś) w niedziele w nocy obudziłam sie o 2 i nie moglm juz zasnąc, bo mialam wrażenie że coś jest nie tak. Lezałam do godziny 7 i mała ani drgnęła, wstałam po 7 bo chcialam jechac hbs zrobic ale mala dalej sie nie ruszala, po 8 zadzwonilam do lekarza mowie co i jak i na oddział. Na oddziele podłączyli mi ktg i usłyszałam rytmiczne bicie maółego serduszka. co się uryczałam to moje.. Zostawili mnie na obserwacji ale malutka już figluje, z tym że nie jest taka aktywna i silna jak była, jakby mi ktoś dziecko podmienił... w dodatku w dziś w nocy jeszcze w szpitalu obudziły mnie mocne skurcze, rano podłączają ktg a tam co 10 minut skurcz po 50% 😮 I do tej pory mam co chwilka silne skurcze, podczas badania na fotelu lekarz mówi, że szyjka jeszcze zamknięta, ale coś tam zaczyna się dziać. Dali na podtrzymanie luteinę i nospę a jeżeli po nospie nie ustąpią to zaś mam do lekarza dwonić 🥴 Już myślałam, że mnie do domu nie puszczą normalnie. Muszę dzisiaj poprać ciuchy ze szpitala i spowrotem te torbę spakować, bo nie wiem czego mogę się spodziewać normalnie...
Oooo ja widzę, że już będziemy mieć pierwszego bąbelka po tej stronie brzuszka, Asiu 3mam za was kciuki;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie Milka ale miałas przeboje, ale dobrze ze zgłosiłaś sie z tym do lakarza. Nigdy nie ma co czekać długo jak maluszek sie nie rusza. Jacie wy juz jakieś skurcze macie a ja nie mam nic 🙂 no ale dobrze bo pewnie by mi dali na podtrzymanie jakieś leki a po co mam sie faszerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam też już skurcze czasem to aż łzy w oczach tak boli ...A czasem kuje strasznie kuje tak jak by ktoś mi nóż wbił w szyjkę .Lekarz mówił ,że wszystko pozamykane na 4 spusty ha ha .Ale jak by się co w święta rozkręciło to na oddział mam przyjechać rodzić no bo niby ciąża donoszona .Mam cudownego lekarza 5 lat staraliśmy się o maluszka .Nadzieja i krwawe rozczarowanie .To był koszmar .Nikt nie umiał nam pomóc .Wszędzie tylko 100,200,300.Bolesne zabiegi brrryyy aż mnie wzdryga .Mój lekarz się napatoczył przypadkiem przyjmuje na NFZ.On właśnie zmienił nasze myślenie ,że sex nie o 20 albo o 4 rano bo wypada jajeczkowanie .Ale w tedy kiedy my tego chcemy .Zmienił moją psychikę o 180 stopni .Po 6 cyklach jak nie dostałam @ nawet tego nie zauważyłam ,mama robiąc zakupy przypomniała mi o podpaskach .A tam już mieszkał nasz mały kropek .Też się martwię każdego dnia .To dziecko to jak by dar Boga za moją wytrwałość modlitwę no i wsparcie męża 😉.A wy jak rodzicie dziewczyny same czy z kimś ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to duzo musiałaś przejść zeby doczekać tego upragnionego maleństwa. Ale ciesze sie i gratuluje ze Ci się udało i oby więcej tak pozytywnie zakończonych przypadków. 🙂 🙂

Moja lekarka tez mówi ze 37 tydzień to juz spokojnie mozna rodzic w każdej chwili. Ja bede rodziła z mężem tak jak i pierwszy poród był przy mnnie, bez niego nie dałabym rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...