Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
tez mam te herbatki z hippa. a co do jedzenia i karmienia piersia topolozna mowila by jesc wszystko tylko obserwowac jak dziecko reaguje. wiadomo, ze bede unikac wzdymajacych a tak to zobacze co malej szkodzi a co nie, bo kazde dzidzi jest przeciez inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z usg, maly wazy 2944 😜 Ma sie dobrze 🙂
Narazie byl ulozony prawidlowo, ale mam duzo wod plodowych dlatego on sie jeszcze tak wierci, wiec czy w tej pozycji wytrzyma do 10.01 nikt nie wie.. Zobaczymy, jak pojde na ostatnia wizyte do poloznej 3.01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wizyte jutro i tez jestem ciekawa jak tam moja niunia sie miewa, ile urosla i czy sie nie przekrecila.
Dzis odebralam wyniki morfologi, moczu hbs i wr - wszystko jest w porządku. Za te 4 badania zaplacilam 77 pln = to jest dopiero masakra, samo hbs 50 pln 😮

Justyna sie nie odzywała? ciekawe jak sie czuje po cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też często myślę nad tym co ja będę mogła jeść a czego lepiej unikać...tym bardziej że w tej kwestii jestem zielona. Mówicie, że herbatki z Hippa są dobre, to muszę sobie zakupić...
ja również mam usg w przyszłym tygodniu 27-go, będzie brał mi ten wymaz z pochwy - drogie to badanie?
Widzę że w przyszłym tygodniu dojdą nam kolejne bobasy 🙂 ehhh to super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała szaleje, dzikun jeden 😉 ciekawe jaka wielka jest.. tzn. długa.. wydaje mi się jakby była wieeeeelka! 😁 😁 a tu się okaże 50cm haha! Ile wasze maluchy miały cm w ok. 13tyg.? moja miała 7,57cm w 12t6d. Oj wstydzę się pokazać zdjęcia, bo mam na nich papuśną twarz bleee! Mogę ewentualnie swojego pokazać haha bo ten skubaniec fotogeniczny jest 🙂 A usg będę mieć w przyszłym tyg. od 27, ale nie wiem dokładnie kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my z mezem robimy wszytsko razem sprawia nam to radosc 😁 nie ma takiego czegos ze on oglada telewizje a ja robie zawsze razme nie powiem jak jest w pracy to nici ale tak te cięższe robi on 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam tez nie moge jakoś na niego za bardzo narzekac bo dobry chłop, wszystko potrafi zrobic, gotuje, na zakupy jeżdzi, sprzatac umie. Ale wiadomo jak to chłop ma czasmi jakieś swoje odchyły hehe 🙂 i musze sie troszke na niego powściekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojego to troche mamusia rozpieściła, a ja teraz próbuje go wyprostowac:P terzeczy które mamusia za niego robiła, zonka już nie robi....musi sobie radzic 🙂 mamusia to mu pod nos wszystko podawała a ja taka nie jestem,.... chcesz sobie zrób 🙂

ale powiem wam ze dogadujemy sie rzadko są jakies kłutnie. zaraz bedziemy mieli 2 rocznice ślubu i jestem najszczęśliwsza żoną na świecie. Kocham Męża i moje dzieciaczki. I po ślubie to jest nawet lepiej niż przed...a mówią ze sie zmienia na gorsze, u nas nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mąz własnie ze strychu przyniósł przewijak, fotelik samochodowy i gondole do wózeczka 🙂

I materiał z fotelika zamochodowego juz sie pierze, hehe na noc włączyłam pranie bo juz nie mogłam wytrzymac 🙂

Jaki masz ten wózio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...