Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
u mnie tez narazie cisza, chociaz dzis w nocy jak poszlam do lazienki na siusiu to potem troszke bolal mnie brzuch, takie bole okresowe jak piszecie, ale za chwile przeszlo

Super ze Joasia juz urodzila i ze tak szybko jej poszlo, to chyba w nagrode za te wczesniejsze męczarnie 🙂

Dziewczyny robicie masaz krocza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa czyli bedziesz pila po juz po porodzie? ja chyba zaczne troche wczesniej, zebym potem w szpitalu mogla od razu karmic - kurde troche sie tego boje bo narazie nic nie widac

Tak sie zastanawiam czy nasza Gabrysia zrobi prezent swoim babciom i dziadkom na ich święto - ale by sie ucieszyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem powizycie i troche zla bo myslalm ze pojade dzis sobie na polozniczy i wkoncu cos zacznie sie dziac a tu nic lekarz powiedzial ze na pocieszenie moze mipowiedziec ze nie przenosze przy cholestazie porod odbywa sie wczesniej dal leki na swiad skory eh i musze czekac na rozwiniecie sie porodu eh
;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam dzisiaj straszny dzien juz nie daje rady......niedosc ze jest tak slisko i ani mama ani maz nie kaza mi na dwor wychodzic to jak udalo mi sie dzis isc z nim na zakupy to ciagle mnie wyzywal ze wymyslilam sobie ze zaraz sie przewroce ze na co mi to bylo.....ile moge kurde w domu siedziec? mam dosyc jeszcze wiktoria nieznosna jak chyba nigdy....nie daje juz doslownei rady....teraz sebastian poszedl na popoludniowke a ja siedze i rycze....mam juz naprawde wszystkiego dosyc;(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu powiedz mi jak dajesz sobie rade z Marcelkiem teraz juz kiedy ostatnie dni...?masz cierpliwosc?ja niechce byc wyrodna matka ale czasem poporstu nie daje juz rady wiem wiem sama chcialam to ja namawialam meza do tego zeby juz teraz meic drugie dziecko bo nie zamierzam wciaz w domu z dziecmi siedizec najpierw z jednym 3 lata potem z drugim 3 lata potem to juz 6 razem itd chcialam razem i potem dzieci przedszkole ja praca i tyle ale czasem poporstu nerwy mi siadaja i jest tak jak dzis chodze i wyzywam sie na mezu i malej albo rycze.....a ty wesa?? twoja mala prawie taka jak wiki jest....a jak wy wyobrazacie sobie potem spacery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela będzie dobrze 🙂 ja też mam deprechę i każdy mi mówi nie wychodź, nie jedź bo coś się stanie, a ja potrafiłam bite 1/2tyg. w ogóle z domu nie wychodzić to zwariować można 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez samochodu ruszac nie kaza gdziekolwiek chce isc albo jechac to patrza jak na nienormlana i na koncu zostaje w domu....nie mam sily bo ja ogolnie slaba psychicznie jestem...a moj maz na dodatek nie rozumie moich humorow w ciazy....i uwaza ze sama tego chcialam wiec oco teraz robie halas....przeciez tu nie chodzi o to ze ja niechce dzieci tylko o to ze czasem mnie to przerasta co nie zmienia faktu ze juz chcialabym miec malego w domu przy sobie....mysle ze wtedy mimo wszystko bedzie latwiej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu ja tez nie wychodze teraz za bardzo z domu, tylko z męzem jak wróci z pracy, bo w taka pogode naprawde coś moze sie stac.
No ja czasami tez krzykne na Maje jak mnie nie słucha a pózniej mam wyrzuty sumienia, ze hormony mi buzuja a ja na dziecku sie wyżywam. Na spacerki to ja koło domu mam fajnie, na wiosce mieszkam, to jedno w wózek a Maja na nózkach. Ale mam zamiar kupic ten podwójny wózek, jedno z tyłu drugie z przodu, jak bede chciała do miasta z nimi isc albo gdzies dalej.
Ale to dopiero kupie i tak na wiosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...