Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi też się wydaje, że od salaty to jej brzuszek nie boli, mąż stwierdził, że może od kawy zbożowej (bo przestawiłam się z parzonej na zbożówkę). Od jutra odstawię poczekam 4-5 dni i zobaczymy. Co do soków dzisiaj kupiłam jabłkowy (jabłko antonówka) i zobaczymy jak zareaguje na niego. Dziś byłyśmy na szczepieniu i Natalia waży już 4,430 kg 🤪 prawie 1,5 kg w 5 tyg 🙂 teraz się zastanawiam czy jest marudna przez brzuszek czy przez szczepienie 😞 Ale dzisiaj to normalny sajgon mamy z nią. A co do tego katarku to lekarz ją zbadal i powiedział, że osłuchowo jest wszystko ok, kazał tylko czyścić ten nosek i czekać aż samo przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa jakim cudem twój mały włazi jeszcze w 1? skoro 1 dla mojej jest za ciasna od dawna 😮 a jest chudsza od twojego chyba. Pod koniec 3tyg. ważyła 4200. I byłam taka mądra i kupiłam paczkę 1 to biedna była cała pozaciskana musiałam ją na siłę zapinać. Lepiej mieć za dużego pampersa niż za małego teraz już to wiem.

Nusia twoja mała bardzo dużo urosła super! Ciekawe ile moja cm.. mam nadzieję, że tym razem ją zmierzą w przychodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nadal chcesz szczepić w zwykły sposób synka? A ile wtedy jest wkłuć za jednym razem? 2-3 wkłucia?

A to zrobiła sobie moja mycha jak leżała w bodziaku 😁 odcisk palców stopy na łydce 😁
[URL=http://img51.imageshack.us/i/zdjcia0001d.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4012/zdjcia0001d.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem w domu juz albo dopiero.dzisiaj rano obudziłam sie z bólem lewego cycka pózniej zaczeły sie dreszcze i goraczka 39.5 mialam juz i piotrek sie popytał gdzie lekarz przyjmuje i byłąm prywatnie w zakopanym i okazało sie ze mam zapalenie lewego cycka i zaczynało sie drugiego cycka i przez droge robilismy postoje i karmilam czesto kacperka a ból niesamowity nikomu nie życze 😞 kupiłam kapusty i przyłozyłąm sobie i jest troszeczke lepiej ale wraz boli jak cholera. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nocke tez mialam paskudna,ostatnio coraz czesciej i dluzej spi z nami w lozku na naszych brzuchach,a obiecywalam sobie ze bedzie spala w swoim. ale jestem juz tak wykonczona ze nie dalam rady.co ja do lozeczka kladlam to placz.
Blue ja szczepilam wczoraj i zgadzam sie nic sie malenstwu nie stanie jak sie ja 3 razy ukluje. przy okazji dowiedzialam sie ze jestem nosicilka wzw 😮 a co do pampersow to tez uzywam DADA ale teraz mam orginalne 2 bo mi tesciowa kupila. Wczoraj kupilam malutkiej taki super dresik za 10 zeta 🤪 chyba czesciej zaczne jezdzic na ciuchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupujecie te NOWE dada? bo są nowe i stare 🙂 miałam te stare to były do kitu.. jakieś twarde, duże i zbite, a koleżanka pokazała mi teraz nowe dada i przypominają wyglądem i konstrukcją pampersa 🙂 są takie miękkie 🙂 chyba zacznę je kupować.

No to chyba też się skuszę na tą szczepionkę. W szpitalu też ją kłuli non stop i żyje. No bo raz na gruźlicę, raz na żółtaczkę, raz pobrali krew do badania przesiewowego i przed samym wyjście pobrali krew na badanie krwi ogólne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
jak bylismy wczoraj u lekarza to babka wyjasnila nam wszystko odnosnie tych szczepionek.
Zwykle szczepionki są pełnokomórkowe,dla dzieci ktore mają jakies problemy neurologiczne mogą powodowac bardzo powazne skutki, natomist te skojarzone są bezkomórkowe czyli całkiem bezpieczne dla dzieciaka i jest po nich mniej powiklan. Te 5 w 1 są dwa kłucia. U nas ta szczepionka kosztuje 130 pln. Chcemy tez zaszczepic od rotawirusa ale ona jest cholernie droga , jedna dawka kosztuje 340 albo 370 pln a tzeba dac dwie dawki. Rotawirusy powodują grype żołądkową i jest ona bardzo niebezpieczna dla maluchów, strasznie ich odwadnia, co moze powodowac bardzo powazne powiklania. Poza tym lekarka powiedziala ,ze jesli dziecko idzie wczesnie do zlobka lub przedszkola to warto zaczepic na te rota wirusy, pneumokoki i meningokoki. Nasza Gabrysia pewnie po roczku pójdzie do żlobka wiec bedziemy ją szczepic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zdecydowaliśmy, że bierzemy 6w1, kosztuje u nas 180 zł. Nie chcę, żeby tyle razy kuli małego. I już się stresuję, mam nadzieje, że przejdzie bez gorączki po szczepionce.
Pieluszki mam jeszcze w zapasie pampersy I i II, ale też mam zamiar wypróbować dada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu ja tez uzywam pampersów premium care i tez tak dziwnie pachną jak mala zrobi siusiu, ale moze o to chodzi, zeby wiedziec kiedy bobas narobi 🙂 hugisy tez mialam i nam pasują, ale moze tez wypróbujemy dade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skończy 6 tydzień w ten piątek. Mając na uwadze, że urodziła się w piątek 07. tylko, że w przychodni kazała mi liczyć 6tyg od 8stycznia no to nie pójdę w sob, na szczepienie.. więc kiedy.. heh muszę do nich zadzwonić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a te DADA gdzie można kupić i ile kosztuja i ile jest pieluch?
ja szczepię 5w1 dlatego że biorę pneumokoki i rotawirusy, wiec i tak czekają nas 4 wkłucia...
Blue moja też ur się 7-go i pt kończy 6 tyg, a idę w przyszły czwartek wiec już będzie miała 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...